Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Caspar Netscher oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Caspar Netscher: kulcsfontosságú személyek
A legnézettebb mű A musical party: 400 megtekintés tizenkét hónapban, ami 16% a(z) Caspar Netscher megtekintéseinek összesen. Aztán Portrait of Mary Stuart II és Portrait of Pieter de Graeff (1638-1707), lord of Zuid-Polsbroek, Purmerland, and Ilpendam. Alderman of Amsterdam, Caspar Netscher, 1663. Összesen 3 100 látogatás: 1 100 a művész oldalon, 2 000 a művekkel. A nézőadomány nő: 200% -el több látogatás Okt 2026 alatt, mint Sze 2026 alatt. Csúcsmegoldás: Júl 2026, 1 900 látogatással. A közönség eszközönkénti megoszlása: számítógépek (90%) és telefonok (10%). Egy stílus kiemelkedik: a Elegáns (Hangulat) a látogatások 22%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 0%-át jelenti.
Caspar Netscher: a(z) 10 legnéztebb mű
Ez a rangsor a megtekintések számát veszi figénybe, nem pedig a katalógusi pontokat: a legnézettebb 10 mű a Caspar Netscher alkotásai közül a(z) OriginalUniqueArt.com platformon, tizenkét hónap alatt.
Hogyan változik Caspar Netscher közönsége hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
100
Júl 2026
700
1 200
Aug 2026
0
200
Sze 2026
0
200
Okt 2026
300
300
Hogyan nézték a Caspar Netscher műveit az év folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választ a közönség Caspar Netscher művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
53,2%
27,8%
Luksusú
25,5%
22,2%
Klasszikus
10,6%
22,2%
Romantikus
8,5%
5,6%
Elegáns
0,0%
22,2%
Békés, nyugodt
2,1%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Drámai
29,8%
16,7%
Sötét és komoly
14,9%
33,3%
Belső elmélyülést sugárzó
21,3%
11,1%
Romantikus
12,8%
5,6%
Nyugodt
6,4%
5,6%
Melankolikus
0,0%
22,2%
Erőteljes presence
6,4%
5,6%
Megnyugtató, melengető
4,3%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
86,0%
100,0%
Lágy árnyékok
6,0%
0,0%
Érezhető fényesség
6,0%
0,0%
Fényerék egyensúlya
0,0%
0,0%
Fényes
2,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
68,0%
52,0%
Finom színtónusú
26,0%
40,0%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
4,0%
8,0%
Egyértelmű színprészenység
2,0%
0,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
82,0%
100,0%
Monokróm
7,7%
0,0%
Semleges tónusok
7,7%
0,0%
Sötét tónusú
2,6%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
94,0%
96,0%
Egyensúlyos
6,0%
4,0%
Élénk
0,0%
0,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
46,0%
32,0%
Lágy
18,0%
32,0%
Egyensúlyozott
10,0%
0,0%
Erőteljes kontrasztú
12,0%
24,0%
Kijelentés
14,0%
12,0%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
4,0%
0,0%
Lágyan kevert paletta
8,0%
20,0%
Egyensúlyozott harmónia
12,0%
12,0%
Erős színegyüntetés
54,0%
52,0%
Egységes színpaletta
22,0%
16,0%
Hogyan alakulnak Caspar Netscher legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd a számokat
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
Portrait of Suzanna Huygens
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of a Man.
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of a Lady
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Death of Cleopatra
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Boy in Polish costume
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of a Man in a Gold…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of a Lady
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
Portrait of a Lady with a D…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Self portrait
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Card Party
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Telefonok, tabletek vagy számítógépek: hol nézték Caspar Netscher?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd a számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
2 800
90,3%
telefonok
300
9,7%
Milyen nyelveket használ Caspar Netscher közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Német
100
50,0%
Olasz
100
50,0%
Hogyan alakulnak Caspar Netscher napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd a számokat
Nap
Látogatások
csüt 15 Okt
0
pén 16 Okt
200
szo 17 Okt
0
vas 18 Okt
0
hét 19 Okt
0
kedd 20 Okt
0
sze 21 Okt
0
csüt 22 Okt
100
pén 23 Okt
0
szo 24 Okt
0
vas 25 Okt
100
hét 26 Okt
0
kedd 27 Okt
100
sze 28 Okt
0
csüt 29 Okt
200
pén 30 Okt
0
szo 31 Okt
0
vas 1 Nov
0
hét 2 Nov
0
kedd 3 Nov
0
sze 4 Nov
0
csüt 5 Nov (előrejelzés)
100
pén 6 Nov (előrejelzés)
100
szo 7 Nov (előrejelzés)
0
vas 8 Nov (előrejelzés)
0
hét 9 Nov (előrejelzés)
0
kedd 10 Nov (előrejelzés)
0
sze 11 Nov (előrejelzés)
0
csüt 12 Nov (előrejelzés)
100
pén 13 Nov (előrejelzés)
100
szo 14 Nov (előrejelzés)
0
vas 15 Nov (előrejelzés)
0
hét 16 Nov (előrejelzés)
0
kedd 17 Nov (előrejelzés)
0
sze 18 Nov (előrejelzés)
0
csüt 19 Nov (előrejelzés)
100
pén 20 Nov (előrejelzés)
100
szo 21 Nov (előrejelzés)
0
vas 22 Nov (előrejelzés)
0
hét 23 Nov (előrejelzés)
0
kedd 24 Nov (előrejelzés)
0
sze 25 Nov (előrejelzés)
0
Caspar Netscher: rövid válaszok
Mi a(z) legnéztebb műve Caspar Netscher-nak?
A musical party: 400 látogatás, ami 16% a(z) Caspar Netscher megtekintéseinek összegétől. A lista 10. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Caspar Netscher?
3 100 tizenkét hónap alatt (1 100 a művész oldalon, 2 000 a művek oldalon).
Az emberek telefonon vagy számítógépen nézik Caspar Netscher alkotásait?
Mindkettőnél: számítógépek (90%) és telefonok (10%); a vezető számítógépek 90% arányal.
Kedveli-e a közönség Caspar Netscher műveinek egy bizonyos típusát?
Igen, Elegáns (Hangulat): a látogatások 22%-át teszi ki a 0% katalógusból.