Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Carlos de Haes oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Carlos de Haes: a látogatások éves összefoglalója
A(z) Picos de Europa a legnézettebb alkotás: 300 megtekintés egy évben, ami 27% összes Carlos de Haes részére fordított figyelemnek. Ezt követi Left channel és Mountains in Asturias. A művész oldala 800 látogatást, a művek pedig 1 000 látogatást értek el: összesen 1 800 lượt. A figyelem 600%-el nőtt Sze 2026 és Okt 2026 között. Júl 2026 volt a legforgalmasabb hónap, 800 látogatással. Kedvelik a Egységes színpaletta (Színharmónia) stílust: ezek a látogatások 55%-át teszik ki a katalógus 28%-ával szemben.
A(z) Carlos de Haes 7 legnézettebb műve
Minden rang a OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban kapott látogatások számát tükrözi; az 1. rang Carlos de Haes leglátottabb műve.
-
1
Picos de Europa, 1874
300 látogatás · 27,3%
-
2
Left channel
300 látogatás · 27,3%
-
3
Mountains in Asturias
100 látogatás · 9,1%
-
4
Flemish landscape
100 látogatás · 9,1%
-
5
The church tower
100 látogatás · 9,1%
-
6
Tileworks in the Principe Pio Mountains
100 látogatás · 9,1%
-
7
Bajamar
100 látogatás · 9,1%
Mikor látogatják meg az emberek Carlos de Haes oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Az adatok egy táblázatban
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 300 | 500 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sze 2026 | 0 | 100 |
| Okt 2026 | 500 | 200 |
Mikor nyitják meg Carlos de Haes műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a látogatók Carlos de Haes művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Az adatok egy táblázatban
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 3,5% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 27,6% | 45,5% |
| Érezhető fényesség | 48,3% | 45,5% |
| Fényerék egyensúlya | 20,7% | 9,1% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 27,6% | 9,1% |
| Finom színtónusú | 37,9% | 36,4% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 31,0% | 45,5% |
| Egyértelmű színprészenység | 3,5% | 9,1% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 24,1% | 9,1% |
| Egyensúlyos | 62,1% | 63,6% |
| Élénk | 13,8% | 27,3% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 0,0% | 0,0% |
| Lágy | 6,9% | 0,0% |
| Egyensúlyozott | 3,5% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 27,6% | 27,3% |
| Kijelentés | 62,1% | 72,7% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 0,0% | 0,0% |
| Lágyan kevert paletta | 10,3% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 20,7% | 36,4% |
| Erős színegyüntetés | 41,4% | 9,1% |
| Egységes színpaletta | 27,6% | 54,5% |
Melyek Carlos de Haes legnézettebb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Az adatok egy táblázatban
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Lane | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Outskirts of the Monasterio… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Picos de Europa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 200 |
| Landscape of Forest and Riv… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Landscape. Recollections… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape in the Dauphinoise | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Low Tide (Guéthary) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Wrecked Boat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milyen nyelveken követi Carlos de Haes a közösség?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Az adatok egy táblázatban
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Spanyol | 500 | 83,3% |
| Angol | 100 | 16,7% |
Naponta hány látogatása van Carlos de Haes-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Az adatok egy táblázatban
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| pén 16 Okt | 0 |
| szo 17 Okt | 0 |
| vas 18 Okt | 0 |
| hét 19 Okt | 0 |
| kedd 20 Okt | 100 |
| sze 21 Okt | 0 |
| csüt 22 Okt | 0 |
| pén 23 Okt | 400 |
| szo 24 Okt | 0 |
| vas 25 Okt | 0 |
| hét 26 Okt | 0 |
| kedd 27 Okt | 0 |
| sze 28 Okt | 0 |
| csüt 29 Okt | 100 |
| pén 30 Okt | 0 |
| szo 31 Okt | 0 |
| vas 1 Nov | 0 |
| hét 2 Nov | 100 |
| kedd 3 Nov | 0 |
| sze 4 Nov | 0 |
| csüt 5 Nov | 100 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 100 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 100 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 100 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 100 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 200 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 23 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 24 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 25 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 26 Nov (előrejelzés) | 100 |
Amit az emberek Carlos de Haes kapcsán kérdeznek
Melyik Carlos de Haes műve a legtöbbször megtekintett?
- Picos de Europa az első helyen, 300 megtekintéssel, a nézetések 27%-át övelem. 7 mű áll felette.
Mennyi a Carlos de Haes közönsége a OriginalUniqueArt.com platformon?
- 1 800 látogatás tizenkét hónapban: 800 a művész oldalán, 1 000 a művekkel.
Mely művei Carlos de Haes felelnek meg a látogatók ízlésszereteteinek?
- A Egységes színpaletta (Színharmónia) leírású művek 55% látogatást generálnak a katalógus 28% részére vonatkozóan.