Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Canaletto oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Canaletto: a közönség egy pillantásban
A Nagy-csatorna és a Salute templom a legtöbb figyelmet vonja magára: 5 000 látogatás tizenkét hónapban, ami 8% összes OriginalUniqueArt.com platformon található Canaletto nézetességgel összevetítve. Capriccio: The Horses of San Marco in the Piazzetta és Grand Canal: Looking South-West követik. Canaletto összesen 54 300 látogatást generált: 10 500 a művész oldalon és 43 800 az egyes műveknél. Kevesebb figyelem az utóbbi időben: a látogatások 3%-el csökkentek Sze 2026 és Okt 2026 között. A legforgalmasabb hónap Júl 2026 volt, 27 600 látogatással. A közönség Angol (21%), Spanyol (19%) és Magyar (12%) nyelven olvadsz. A közönség Magyarország (12%), Grúzia (10%) és Mexikó (10%) területéről követi. A közönség számítógépek (83%), telefonok (15%) és tabletek (2%) eszközökön követi. A közönség a Fényerék egyensúlya irányába hajlamos (Fényerő): a látogatások 46%-át teszi ki, az művész katalógjának 28%-át pedig.
A Canaletto legnépszerűbb 10 műve
A(z) OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap valós látogatási száma alapján rangsorzolva: a(z) Canaletto legnézettebb 10 műve, a legnézettebbtől kezdve.
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
200
700
Júl 2026
1 300
26 300
Aug 2026
1 300
9 100
Sze 2026
3 900
3 900
Okt 2026
3 800
3 800
Hány imádrát nézik meg Canaletto műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választják Canaletto megtekintői?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Elegáns
23,5%
27,1%
Klasszikus
41,2%
21,8%
Békés, nyugodt
17,6%
17,7%
Nyugodt
11,8%
17,5%
Nosztalgikus
0,0%
12,7%
Játékos
0,0%
2,1%
Romantikus
5,9%
0,6%
Dramatikus
0,0%
0,4%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
23,5%
27,5%
Belső elmélyülést sugárzó
11,8%
24,2%
Nyugodt
35,3%
17,0%
Nosztalgikus
11,8%
16,0%
Energikus
11,8%
6,0%
Örömteli
0,0%
3,7%
Játékos
0,0%
2,1%
Melankolikus
0,0%
1,2%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
0,0%
2,6%
Lágy árnyékok
14,0%
10,2%
Érezhető fényesség
52,0%
37,0%
Fényerék egyensúlya
28,0%
45,5%
Fényes
6,0%
4,8%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
38,0%
33,6%
Finom színtónusú
38,0%
49,4%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
20,0%
15,2%
Egyértelmű színprészenység
4,0%
1,8%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Semleges tónusok
60,0%
68,2%
Földszínek
40,0%
26,5%
Sötét tónusú
0,0%
2,1%
Monokróm
0,0%
1,5%
Pasztell színek
0,0%
1,3%
Természet
0,0%
0,4%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
28,0%
29,5%
Egyensúlyos
66,0%
63,7%
Élénk
6,0%
6,9%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
4,0%
3,4%
Lágy
8,0%
5,2%
Egyensúlyozott
6,0%
3,8%
Erőteljes kontrasztú
24,0%
18,5%
Kijelentés
58,0%
69,1%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
26,0%
24,1%
Lágyan kevert paletta
18,0%
25,5%
Egyensúlyozott harmónia
12,0%
14,1%
Erős színegyüntetés
26,0%
24,9%
Egységes színpaletta
18,0%
11,5%
Mely Canaletto művei vonzzák a legtöbb tekintetet, hónconkénti bontásban?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
A Nagy-csatorna és a Salute…
0
0
0
0
0
0
0
100
700
1 000
1 400
500
A Bucintoro visszatérése a…
0
0
0
0
0
0
0
0
300
200
100
0
Capriccio with Ruins and Po…
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
0
Capriccio of a Renaissance…
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
100
0
The Feast Day of St Roch
0
0
0
0
0
0
0
0
400
100
0
100
The Grand Canal
0
0
0
0
0
0
0
0
100
300
0
300
Piazza San Marco
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
200
0
Grand Canal: Looking North-…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Piazza San Marco with the B…
0
0
0
0
0
0
0
0
600
0
0
0
Venice: The Canale di San M…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
Milyen eszközöket használnak az emberek Canaletto megtekintéséhez?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Nézze meg a számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
45 300
83,4%
telefonok
7 900
14,5%
tabletek
1 100
2,0%
Mely nyelveken követik Canaletto követői?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Nézze meg a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
900
21,4%
Spanyol
800
19,0%
Magyar
500
11,9%
Grúz
400
9,5%
Szlovák
300
7,1%
Német
200
4,8%
Olasz
200
4,8%
Bolgár
100
2,4%
Cseh
100
2,4%
Görög
100
2,4%
Naponta hányan nézik Canaletto-et, és mi várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
Nap
Látogatások
kedd 13 Okt
300
sze 14 Okt
700
csüt 15 Okt
400
pén 16 Okt
600
szo 17 Okt
100
vas 18 Okt
200
hét 19 Okt
300
kedd 20 Okt
400
sze 21 Okt
700
csüt 22 Okt
200
pén 23 Okt
700
szo 24 Okt
800
vas 25 Okt
400
hét 26 Okt
600
kedd 27 Okt
800
sze 28 Okt
400
csüt 29 Okt
500
pén 30 Okt
7 500
szo 31 Okt
1 000
vas 1 Nov
1 600
hét 2 Nov
200
kedd 3 Nov (előrejelzés)
1 300
sze 4 Nov (előrejelzés)
1 600
csüt 5 Nov (előrejelzés)
1 000
pén 6 Nov (előrejelzés)
7 600
szo 7 Nov (előrejelzés)
1 700
vas 8 Nov (előrejelzés)
1 900
hét 9 Nov (előrejelzés)
1 000
kedd 10 Nov (előrejelzés)
1 600
sze 11 Nov (előrejelzés)
1 900
csüt 12 Nov (előrejelzés)
1 200
pén 13 Nov (előrejelzés)
9 300
szo 14 Nov (előrejelzés)
2 000
vas 15 Nov (előrejelzés)
2 300
hét 16 Nov (előrejelzés)
1 200
kedd 17 Nov (előrejelzés)
1 800
sze 18 Nov (előrejelzés)
2 200
csüt 19 Nov (előrejelzés)
1 300
pén 20 Nov (előrejelzés)
10 700
szo 21 Nov (előrejelzés)
2 300
vas 22 Nov (előrejelzés)
2 700
hét 23 Nov (előrejelzés)
1 300
Kérdések Canaletto kapcsán
Mely Canaletto művei vonzzák a legtöbb figyelmet?
A Nagy-csatorna és a Salute templom, 5 000 megtekintéssel (8% Canaletto összes megtekintéséből). A fenti rangsor 10 művet sorol fel.
Hányan nézik Canaletto alkotásait a OriginalUniqueArt.com platformon?
54 300 látogatás tizenkét hónapban: 10 500 a művész oldalon és 43 800 az egyes műveknél.
Milyen eszközökön nézik Canaletto alkotásait az emberek?
A látogatók számítógépek (83%), telefonok (15%) és tabletek (2%) eszközökön nézik Canaletto alkotásait; a látogatások 83%-át számítógépek eszközök teszik ki.
Mely nyelveken követik Canaletto követői?
Angol (21%), Spanyol (19%) és Magyar (12%) nyelven. A legnépszerűbb nyelv: Angol (21% arányban).
Milyen típusú műveket kedvelnek a látogatók Canaletto alkotásai közül?
Fényerék egyensúlya (Fényerő): a látogatások 46%-át, a katalógus 28%-ával szemben.