Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Jules-Georges Bondoux oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Jules-Georges Bondoux: a közönség egy pillantásban
Panorama des ruines de Suse (côté Nord) a legtöbb figyelmet vonja magára: 300 látogatás tizenkét hónapban, ami 60% összes OriginalUniqueArt.com platformon található Jules-Georges Bondoux nézetességgel összevetítve. Tagh è Bostan és Ruines de Suse. Bases des colonnes de l'Apadanà követik. Jules-Georges Bondoux összesen 600 látogatást generált: 100 a művész oldalon és 500 az egyes műveknél. Kevesebb figyelem az utóbbi időben: a látogatások 67%-el csökkentek Aug 2026 és Sze 2026 között. A legforgalmasabb hónap Aug 2026 volt, 300 látogatással. A közönség a Fényerék egyensúlya irányába hajlamos (Fényerő): a látogatások 100%-át teszi ki, az művész katalógjának 62%-át pedig.
A Jules-Georges Bondoux legnépszerűbb 3 műve
A(z) OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap valós látogatási száma alapján rangsorzolva: a(z) Jules-Georges Bondoux legnézettebb 3 műve, a legnézettebbtől kezdve.
Hányan nézik Jules-Georges Bondoux alkotásait havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 0 | 200 |
| Aug 2026 | 100 | 200 |
| Sze 2026 | 0 | 100 |
Hány imádrát nézik meg Jules-Georges Bondoux műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választják Jules-Georges Bondoux megtekintői?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 0,0% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 0,0% | 0,0% |
| Érezhető fényesség | 12,5% | 0,0% |
| Fényerék egyensúlya | 62,5% | 100,0% |
| Fényes | 25,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 0,0% | 0,0% |
| Finom színtónusú | 37,5% | 20,0% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 12,5% | 0,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 50,0% | 80,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Pasztell színek | 37,5% | 60,0% |
| Semleges tónusok | 37,5% | 20,0% |
| Földszínek | 25,0% | 20,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 0,0% | 0,0% |
| Egyensúlyos | 37,5% | 20,0% |
| Élénk | 62,5% | 80,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 12,5% | 0,0% |
| Lágy | 25,0% | 60,0% |
| Egyensúlyozott | 37,5% | 20,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 0,0% | 0,0% |
| Kijelentés | 25,0% | 20,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 12,5% | 0,0% |
| Lágyan kevert paletta | 25,0% | 20,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 0,0% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 12,5% | 0,0% |
| Egységes színpaletta | 50,0% | 80,0% |
Mely Jules-Georges Bondoux művei vonzzák a legtöbb tekintetet, hónconkénti bontásban?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Le rocher de Bisoutoun | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tagh è Bostan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Les stèles de Xercès à Genj… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ruines de Suse. Bases des c… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Le Tell de Suse pendant les… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pont sassanide de Dizfoul | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Panorama des ruines de Suse… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 200 | 0 |
| Panorama des ruines de Suse… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mely nyelveken követik Jules-Georges Bondoux követői?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Naponta hányan nézik Jules-Georges Bondoux-et, és mi várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 100 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
Kérdések Jules-Georges Bondoux kapcsán
Mely Jules-Georges Bondoux művei vonzzák a legtöbb figyelmet?
- Panorama des ruines de Suse (côté Nord), 300 megtekintéssel (60% Jules-Georges Bondoux összes megtekintéséből). A fenti rangsor 3 művet sorol fel.
Hányan nézik Jules-Georges Bondoux alkotásait a OriginalUniqueArt.com platformon?
- 600 látogatás tizenkét hónapban: 100 a művész oldalon és 500 az egyes műveknél.
Milyen típusú műveket kedvelnek a látogatók Jules-Georges Bondoux alkotásai közül?
- Fényerék egyensúlya (Fényerő): a látogatások 100%-át, a katalógus 62%-ával szemben.