Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Blanchard Mária oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Blanchard Mária: a látogatások éves összefoglalója
A(z) The Convalescent a legnézettebb alkotás: 400 megtekintés egy évben, ami 27% összes Blanchard Mária részére fordított figyelemnek. Ezt követi The King's Camelot és The lute player. A művész oldala 1 900 látogatást, a művek pedig 900 látogatást értek el: összesen 2 800 lượt. A figyelem 50%-el csökkent Sze 2026 és Okt 2026 között. Júl 2026 volt a legforgalmasabb hónap, 900 látogatással. Kedvelik a Egyensúlyos (Színintenzitás) stílust: ezek a látogatások 93%-át teszik ki a katalógus 53%-ával szemben.
A(z) Blanchard Mária 9 legnézettebb műve
Minden rang a OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban kapott látogatások számát tükrözi; az 1. rang Blanchard Mária leglátottabb műve.
-
1
The Convalescent
400 látogatás · 26,7%
-
2
The King's Camelot
200 látogatás · 13,3%
-
3
The lute player
200 látogatás · 13,3%
-
4
Cubist Still Life In Blue And Grey
200 látogatás · 13,3%
-
5
Sleeping girl
100 látogatás · 6,7%
-
6
The fortune teller
100 látogatás · 6,7%
-
7
The Washing
100 látogatás · 6,7%
-
8
Composition With People
100 látogatás · 6,7%
-
9
Child With An Ice Cream
100 látogatás · 6,7%
Mikor látogatják meg az emberek Blanchard Mária oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Az adatok egy táblázatban
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 500 | 400 |
| Aug 2026 | 400 | 300 |
| Sze 2026 | 600 | 200 |
| Okt 2026 | 400 | 0 |
Mikor nyitják meg Blanchard Mária műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a látogatók Blanchard Mária művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Az adatok egy táblázatban
| Hangulat | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Dramatikus | 58,3% | 66,7% |
| Karakteres | 33,3% | 0,0% |
| Nosztalgikus | 8,3% | 33,3% |
| Érzelmi hangulat | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Melankolikus | 33,3% | 66,7% |
| Belső elmélyülést sugárzó | 25,0% | 33,3% |
| Sötét és komoly | 41,7% | 0,0% |
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 13,3% | 13,3% |
| Lágy árnyékok | 46,7% | 33,3% |
| Érezhető fényesség | 33,3% | 53,3% |
| Fényerék egyensúlya | 6,7% | 0,0% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 36,7% | 6,7% |
| Finom színtónusú | 40,0% | 60,0% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 23,3% | 33,3% |
| Egyértelmű színprészenység | 0,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 77,8% | 92,9% |
| Semleges tónusok | 18,5% | 0,0% |
| Sötét tónusú | 3,7% | 7,1% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 43,3% | 6,7% |
| Egyensúlyos | 53,3% | 93,3% |
| Élénk | 3,3% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 0,0% | 0,0% |
| Lágy | 3,3% | 0,0% |
| Egyensúlyozott | 0,0% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 13,3% | 20,0% |
| Kijelentés | 83,3% | 80,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 33,3% | 13,3% |
| Lágyan kevert paletta | 13,3% | 26,7% |
| Egyensúlyozott harmónia | 26,7% | 33,3% |
| Erős színegyüntetés | 20,0% | 26,7% |
| Egységes színpaletta | 6,7% | 0,0% |
Melyek Blanchard Mária legnézettebb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Az adatok egy táblázatban
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The King's Camelot | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The lute player | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Maternity | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Young Woman Combing Her Hair | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Woman Seated | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Seated Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mujer con abanico (Woman wi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cubist Still Life In Blue A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Child With An Ice Cream | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Basketmaker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milyen nyelveken követi Blanchard Mária a közösség?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Az adatok egy táblázatban
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Angol | 400 | 80,0% |
| Spanyol | 100 | 20,0% |
Naponta hány látogatása van Blanchard Mária-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Az adatok egy táblázatban
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| vas 18 Okt | 0 |
| hét 19 Okt | 0 |
| kedd 20 Okt | 0 |
| sze 21 Okt | 0 |
| csüt 22 Okt | 0 |
| pén 23 Okt | 0 |
| szo 24 Okt | 0 |
| vas 25 Okt | 0 |
| hét 26 Okt | 100 |
| kedd 27 Okt | 300 |
| sze 28 Okt | 100 |
| csüt 29 Okt | 0 |
| pén 30 Okt | 0 |
| szo 31 Okt | 100 |
| vas 1 Nov | 0 |
| hét 2 Nov | 0 |
| kedd 3 Nov | 0 |
| sze 4 Nov | 100 |
| csüt 5 Nov | 100 |
| pén 6 Nov | 100 |
| szo 7 Nov | 100 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 100 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 200 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 100 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 100 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 100 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 100 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 100 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 200 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 100 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 100 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 100 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 100 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 23 Nov (előrejelzés) | 100 |
| kedd 24 Nov (előrejelzés) | 300 |
| sze 25 Nov (előrejelzés) | 200 |
| csüt 26 Nov (előrejelzés) | 100 |
| pén 27 Nov (előrejelzés) | 100 |
| szo 28 Nov (előrejelzés) | 200 |
Amit az emberek Blanchard Mária kapcsán kérdeznek
Melyik Blanchard Mária műve a legtöbbször megtekintett?
- The Convalescent az első helyen, 400 megtekintéssel, a nézetések 27%-át övelem. 9 mű áll felette.
Mennyi a Blanchard Mária közönsége a OriginalUniqueArt.com platformon?
- 2 800 látogatás tizenkét hónapban: 1 900 a művész oldalán, 900 a művekkel.
Mely művei Blanchard Mária felelnek meg a látogatók ízlésszereteteinek?
- A Egyensúlyos (Színintenzitás) leírású művek 93% látogatást generálnak a katalógus 53% részére vonatkozóan.