Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Bernardino Luini oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Bernardino Luini: a látogatások éves összefoglalója
A(z) Salome with the Head of St John the Baptist a legnézettebb alkotás: 1 300 megtekintés egy évben, ami 11% összes Bernardino Luini részére fordított figyelemnek. Ezt követi The Holy Family with Saints Anne and John és Salomé recevant la tête de saint Jean Baptiste. A művész oldala 4 100 látogatást, a művek pedig 8 300 látogatást értek el: összesen 12 400 lượt. A figyelem 129%-el nőtt Sze 2026 és Okt 2026 között. Júl 2026 volt a legforgalmasabb hónap, 7 400 látogatással. A látogatók számítógépek (69%), telefonok (23%) és tabletek (8%) eszközökön nézik meg. Kedvelik a Nyugodt (Hangulat) stílust: ezek a látogatások 33%-át teszik ki a katalógus 11%-ával szemben.
A(z) Bernardino Luini 10 legnézettebb műve
Minden rang a OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban kapott látogatások számát tükrözi; az 1. rang Bernardino Luini leglátottabb műve.
Mikor látogatják meg az emberek Bernardino Luini oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Az adatok egy táblázatban
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
100
Júl 2026
1 800
5 600
Aug 2026
200
100
Sze 2026
600
800
Okt 2026
1 500
1 700
Mikor nyitják meg Bernardino Luini műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a látogatók Bernardino Luini művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Az adatok egy táblázatban
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
16,2%
35,8%
Nyugodt
10,8%
33,0%
Békés, nyugodt
32,4%
12,8%
Elegáns
10,8%
7,3%
Klasszikus
13,5%
2,8%
Misztikus
8,1%
3,7%
Romantikus
5,4%
2,8%
Éteri
2,7%
1,8%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Belső elmélyülést sugárzó
18,9%
22,9%
Nyugodt
10,8%
19,3%
Melankolikus
8,1%
14,7%
Nyugodt
13,5%
11,9%
Szellemi
29,7%
5,5%
Drámai
0,0%
10,1%
Rejtélyes
2,7%
6,4%
Sötét és komoly
2,7%
6,4%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
44,0%
58,1%
Lágy árnyékok
30,0%
12,8%
Érezhető fényesség
16,0%
20,5%
Fényerék egyensúlya
10,0%
8,6%
Fényes
0,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
22,0%
23,1%
Finom színtónusú
38,0%
45,3%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
30,0%
19,7%
Egyértelmű színprészenység
10,0%
12,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
83,7%
87,3%
Sötét tónusú
7,0%
8,2%
Semleges tónusok
9,3%
4,5%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
32,0%
36,8%
Egyensúlyos
54,0%
47,0%
Élénk
14,0%
16,2%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
14,0%
0,9%
Lágy
22,0%
22,2%
Egyensúlyozott
10,0%
13,7%
Erőteljes kontrasztú
26,0%
33,3%
Kijelentés
28,0%
29,9%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
10,0%
6,0%
Lágyan kevert paletta
8,0%
21,4%
Egyensúlyozott harmónia
14,0%
8,6%
Erős színegyüntetés
42,0%
51,3%
Egységes színpaletta
26,0%
12,8%
Melyek Bernardino Luini legnézettebb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Az adatok egy táblázatban
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
Keresztmetszés
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
0
The Martyrdom of St Maurice
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
Christ Child
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mary with Child
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Christ Child and the In…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Saint Catherine
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
St Sebastian
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Crucifixion and Scenes from…
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
Madonna and Child
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Virgin and Child Enthroned…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Hogyan oszlónak a Bernardino Luini közönsége eszközre lebontva?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Az adatok egy táblázatban
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
8 600
69,4%
telefonok
2 800
22,6%
tabletek
1 000
8,1%
Milyen nyelveken követi Bernardino Luini a közösség?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Az adatok egy táblázatban
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Olasz
800
80,0%
Cseh
100
10,0%
Lengyel
100
10,0%
Naponta hány látogatása van Bernardino Luini-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Az adatok egy táblázatban
Nap
Látogatások
sze 14 Okt
0
csüt 15 Okt
500
pén 16 Okt
100
szo 17 Okt
100
vas 18 Okt
100
hét 19 Okt
300
kedd 20 Okt
0
sze 21 Okt
300
csüt 22 Okt
0
pén 23 Okt
0
szo 24 Okt
600
vas 25 Okt
200
hét 26 Okt
100
kedd 27 Okt
100
sze 28 Okt
200
csüt 29 Okt
200
pén 30 Okt
200
szo 31 Okt
200
vas 1 Nov
0
hét 2 Nov
0
kedd 3 Nov
200
sze 4 Nov (előrejelzés)
100
csüt 5 Nov (előrejelzés)
200
pén 6 Nov (előrejelzés)
100
szo 7 Nov (előrejelzés)
300
vas 8 Nov (előrejelzés)
100
hét 9 Nov (előrejelzés)
100
kedd 10 Nov (előrejelzés)
100
sze 11 Nov (előrejelzés)
100
csüt 12 Nov (előrejelzés)
200
pén 13 Nov (előrejelzés)
100
szo 14 Nov (előrejelzés)
200
vas 15 Nov (előrejelzés)
100
hét 16 Nov (előrejelzés)
100
kedd 17 Nov (előrejelzés)
100
sze 18 Nov (előrejelzés)
100
csüt 19 Nov (előrejelzés)
200
pén 20 Nov (előrejelzés)
100
szo 21 Nov (előrejelzés)
200
vas 22 Nov (előrejelzés)
100
hét 23 Nov (előrejelzés)
100
kedd 24 Nov (előrejelzés)
100
Amit az emberek Bernardino Luini kapcsán kérdeznek
Melyik Bernardino Luini műve a legtöbbször megtekintett?
Salome with the Head of St John the Baptist az első helyen, 1 300 megtekintéssel, a nézetések 11%-át övelem. 10 mű áll felette.
Mennyi a Bernardino Luini közönsége a OriginalUniqueArt.com platformon?
12 400 látogatás tizenkét hónapban: 4 100 a művész oldalán, 8 300 a művekkel.
Milyen eszközökkel érkezik Bernardino Luini közönsége?
A látogatók számítógépek (69%), telefonok (23%) és tabletek (8%) eszközökről érkeznek; a számítógépek eszközök a látogatások 69%-át teszik ki.
Mely művei Bernardino Luini felelnek meg a látogatók ízlésszereteteinek?
A Nyugodt (Hangulat) leírású művek 33% látogatást generálnak a katalógus 11% részére vonatkozóan.