Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Bartolomeo Montagna oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Bartolomeo Montagna: a látogatások éves összefoglalója
A(z) Saint Justina of Padua a legnézettebb alkotás: 700 megtekintés egy évben, ami 47% összes Bartolomeo Montagna részére fordított figyelemnek. Ezt követi Madonna and Child Enthroned with Saints és Madonna and Child. A művész oldala 800 látogatást, a művek pedig 1 500 látogatást értek el: összesen 2 300 lượt. A figyelem 33%-el csökkent Aug 2026 és Sze 2026 között. Júl 2026 volt a legforgalmasabb hónap, 1 700 látogatással. Kedvelik a Nyugodt (Hangulat) stílust: ezek a látogatások 70%-át teszik ki a katalógus 17%-ával szemben.
A(z) Bartolomeo Montagna 8 legnézettebb műve
Minden rang a OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban kapott látogatások számát tükrözi; az 1. rang Bartolomeo Montagna leglátottabb műve.
-
1
Saint Justina of Padua, 1490
700 látogatás · 46,7%
-
2
Madonna and Child Enthroned with Saints, 1498
200 látogatás · 13,3%
-
3
Madonna and Child, 1490
100 látogatás · 6,7%
-
4
St Jerome, 1500
100 látogatás · 6,7%
-
5
The Virgin and Child
100 látogatás · 6,7%
-
6
Madonna and Child with St Joseph, 1500
100 látogatás · 6,7%
-
7
Madonna and Child Enthroned with Saints (detail), 1498
100 látogatás · 6,7%
-
8
Madonna Adoring the Child
100 látogatás · 6,7%
Mikor látogatják meg az emberek Bartolomeo Montagna oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Az adatok egy táblázatban
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 0 |
| Júl 2026 | 600 | 1 100 |
| Aug 2026 | 0 | 300 |
| Sze 2026 | 100 | 100 |
Mikor nyitják meg Bartolomeo Montagna műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a látogatók Bartolomeo Montagna művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Az adatok egy táblázatban
| Hangulat | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 16,7% | 70,0% |
| Békés, nyugodt | 66,7% | 30,0% |
| Inspiráló | 16,7% | 0,0% |
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 35,3% | 73,3% |
| Lágy árnyékok | 41,2% | 20,0% |
| Érezhető fényesség | 23,5% | 6,7% |
| Fényerék egyensúlya | 0,0% | 0,0% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 5,9% | 0,0% |
| Finom színtónusú | 58,8% | 86,7% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 29,4% | 13,3% |
| Egyértelmű színprészenység | 5,9% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 17,6% | 46,7% |
| Egyensúlyos | 76,5% | 53,3% |
| Élénk | 5,9% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 5,9% | 0,0% |
| Lágy | 17,6% | 53,3% |
| Egyensúlyozott | 11,8% | 13,3% |
| Erőteljes kontrasztú | 23,5% | 13,3% |
| Kijelentés | 41,2% | 20,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 5,9% | 0,0% |
| Lágyan kevert paletta | 5,9% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 5,9% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 76,5% | 93,3% |
| Egységes színpaletta | 5,9% | 6,7% |
Melyek Bartolomeo Montagna legnézettebb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Az adatok egy táblázatban
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Saint Justina of Padua | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 300 | 100 |
| Madonna and Child Enthroned… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| St Peter Blessing and Donor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Virgin and Child with a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St Jerome | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Saint Paul | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Madonna and Child with St J… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Saint Zeno, Saint John the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Virgin and Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Madonna Adoring the Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Milyen nyelveken követi Bartolomeo Montagna a közösség?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Az adatok egy táblázatban
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Olasz | 100 | 100,0% |
Naponta hány látogatása van Bartolomeo Montagna-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Az adatok egy táblázatban
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
Amit az emberek Bartolomeo Montagna kapcsán kérdeznek
Melyik Bartolomeo Montagna műve a legtöbbször megtekintett?
- Saint Justina of Padua az első helyen, 700 megtekintéssel, a nézetések 47%-át övelem. 8 mű áll felette.
Mennyi a Bartolomeo Montagna közönsége a OriginalUniqueArt.com platformon?
- 2 300 látogatás tizenkét hónapban: 800 a művész oldalán, 1 500 a művekkel.
Mely művei Bartolomeo Montagna felelnek meg a látogatók ízlésszereteteinek?
- A Nyugodt (Hangulat) leírású művek 70% látogatást generálnak a katalógus 17% részére vonatkozóan.