Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Bartłomiej Strobel oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Bartłomiej Strobel: a látogatások éves összefoglalója
A(z) Renaissance Interior with Banqueters a legnézettebb alkotás: 200 megtekintés egy évben, ami 33% összes Bartłomiej Strobel részére fordított figyelemnek. Ezt követi A Company in an Interior és Interior of an Imaginary Church. A művész oldala 400 látogatást, a művek pedig 600 látogatást értek el: összesen 1 000 lượt. Júl 2026 volt a legforgalmasabb hónap, 800 látogatással. Kedvelik a Finom színtónusú (Színelnyomás) stílust: ezek a látogatások 83%-át teszik ki a katalógus 36%-ával szemben.
A(z) Bartłomiej Strobel 5 legnézettebb műve
Minden rang a OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban kapott látogatások számát tükrözi; az 1. rang Bartłomiej Strobel leglátottabb műve.
Mikor látogatják meg az emberek Bartłomiej Strobel oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Az adatok egy táblázatban
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
200
600
Aug 2026
0
0
Sze 2026
0
0
Okt 2026
200
0
Mikor nyitják meg Bartłomiej Strobel műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a látogatók Bartłomiej Strobel művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Az adatok egy táblázatban
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Luksusú
50,0%
50,0%
Dramatikus
27,3%
0,0%
Klasszikus
13,6%
50,0%
Nyugodt
4,5%
0,0%
Inspiráló
4,5%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Drámai
31,8%
0,0%
Belső elmélyülést sugárzó
13,6%
50,0%
Szellemi
18,2%
0,0%
Erőteljes presence
13,6%
0,0%
Sötét és komoly
13,6%
0,0%
Energikus
4,5%
50,0%
Nyugodt
4,5%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
63,8%
33,3%
Lágy árnyékok
21,3%
50,0%
Érezhető fényesség
10,6%
16,7%
Fényerék egyensúlya
4,3%
0,0%
Fényes
0,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
27,7%
0,0%
Finom színtónusú
36,2%
83,3%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
31,9%
0,0%
Egyértelmű színprészenység
4,3%
16,7%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
84,2%
83,3%
Sötét tónusú
7,9%
16,7%
Semleges tónusok
5,3%
0,0%
Monokróm
2,6%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
51,1%
16,7%
Egyensúlyos
46,8%
66,7%
Élénk
2,1%
16,7%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
12,8%
0,0%
Lágy
34,0%
16,7%
Egyensúlyozott
14,9%
33,3%
Erőteljes kontrasztú
23,4%
50,0%
Kijelentés
14,9%
0,0%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
8,5%
16,7%
Lágyan kevert paletta
8,5%
0,0%
Egyensúlyozott harmónia
2,1%
0,0%
Erős színegyüntetés
42,5%
66,7%
Egységes színpaletta
38,3%
16,7%
Melyek Bartłomiej Strobel legnézettebb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Az adatok egy táblázatban
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
Portrait of Jerzy Ossolińsk…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Return of the Prodigal Son
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Lazarus in the Palace of th…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Interior with Figures
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Imaginary church interior w…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Our Lady of the Rosary with…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The King and Queen of Bohem…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of Janusz Radziwił…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Interior of a Catholic Chur…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Interior of a Church
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Milyen nyelveken követi Bartłomiej Strobel a közösség?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Az adatok egy táblázatban
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Olasz
100
100,0%
Naponta hány látogatása van Bartłomiej Strobel-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Az adatok egy táblázatban
Nap
Látogatások
hét 12 Okt
0
kedd 13 Okt
0
sze 14 Okt
0
csüt 15 Okt
0
pén 16 Okt
0
szo 17 Okt
0
vas 18 Okt
0
hét 19 Okt
0
kedd 20 Okt
0
sze 21 Okt
0
csüt 22 Okt
0
pén 23 Okt
0
szo 24 Okt
0
vas 25 Okt
0
hét 26 Okt
0
kedd 27 Okt
0
sze 28 Okt
0
csüt 29 Okt
0
pén 30 Okt
0
szo 31 Okt
0
vas 1 Nov
0
hét 2 Nov (előrejelzés)
0
kedd 3 Nov (előrejelzés)
0
sze 4 Nov (előrejelzés)
0
csüt 5 Nov (előrejelzés)
0
pén 6 Nov (előrejelzés)
0
szo 7 Nov (előrejelzés)
0
vas 8 Nov (előrejelzés)
0
hét 9 Nov (előrejelzés)
0
kedd 10 Nov (előrejelzés)
0
sze 11 Nov (előrejelzés)
0
csüt 12 Nov (előrejelzés)
0
pén 13 Nov (előrejelzés)
0
szo 14 Nov (előrejelzés)
0
vas 15 Nov (előrejelzés)
0
hét 16 Nov (előrejelzés)
0
kedd 17 Nov (előrejelzés)
0
sze 18 Nov (előrejelzés)
0
csüt 19 Nov (előrejelzés)
0
pén 20 Nov (előrejelzés)
0
szo 21 Nov (előrejelzés)
0
vas 22 Nov (előrejelzés)
0
Amit az emberek Bartłomiej Strobel kapcsán kérdeznek
Melyik Bartłomiej Strobel műve a legtöbbször megtekintett?
Renaissance Interior with Banqueters az első helyen, 200 megtekintéssel, a nézetések 33%-át övelem. 5 mű áll felette.
Mennyi a Bartłomiej Strobel közönsége a OriginalUniqueArt.com platformon?
1 000 látogatás tizenkét hónapban: 400 a művész oldalán, 600 a művekkel.
Mely művei Bartłomiej Strobel felelnek meg a látogatók ízlésszereteteinek?
A Finom színtónusú (Színelnyomás) leírású művek 83% látogatást generálnak a katalógus 36% részére vonatkozóan.