Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Balthasar Van Der Ast oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Balthasar Van Der Ast: a látogatások éves összefoglalója
A(z) Flower Still-Life with Shell and Insects a legnézettebb alkotás: 400 megtekintés egy évben, ami 24% összes Balthasar Van Der Ast részére fordított figyelemnek. Ezt követi Fruit, Flowers, and Shells és Basket of Fruits. A művész oldala 900 látogatást, a művek pedig 1 300 látogatást értek el: összesen 2 200 lượt. A figyelem 25%-el csökkent Sze 2026 és Okt 2026 között. Júl 2026 volt a legforgalmasabb hónap, 1 400 látogatással. Kedvelik a Finom színtónusú (Színelnyomás) stílust: ezek a látogatások 65%-át teszik ki a katalógus 34%-ával szemben.
A(z) Balthasar Van Der Ast 10 legnézettebb műve
Minden rang a OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban kapott látogatások számát tükrözi; az 1. rang Balthasar Van Der Ast leglátottabb műve.
Mikor látogatják meg az emberek Balthasar Van Der Ast oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Az adatok egy táblázatban
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
100
Júl 2026
600
800
Aug 2026
0
0
Sze 2026
200
200
Okt 2026
100
200
Mikor nyitják meg Balthasar Van Der Ast műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a látogatók Balthasar Van Der Ast művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Az adatok egy táblázatban
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
53,7%
0,0%
Nyugodt
14,6%
28,6%
Békés, nyugodt
7,3%
35,7%
Klasszikus
7,3%
14,3%
Természetes tónusú
7,3%
14,3%
Természetközeli
7,3%
7,1%
Luksusú
2,4%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Belső elmélyülést sugárzó
68,3%
35,7%
Nyugodt
17,1%
21,4%
Nyugodt
4,9%
28,6%
Örömteli
2,4%
14,3%
Drámai
4,9%
0,0%
Megnyugtató, melengető
2,4%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
78,0%
52,9%
Lágy árnyékok
12,0%
23,5%
Érezhető fényesség
2,0%
17,6%
Fényerék egyensúlya
2,0%
0,0%
Fényes
6,0%
5,9%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
44,0%
29,4%
Finom színtónusú
34,0%
64,7%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
20,0%
0,0%
Egyértelmű színprészenység
2,0%
5,9%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
86,4%
87,5%
Monokróm
4,5%
6,2%
Sötét tónusú
2,3%
6,2%
Pasztell színek
4,5%
0,0%
Semleges tónusok
2,3%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
72,0%
52,9%
Egyensúlyos
28,0%
41,2%
Élénk
0,0%
5,9%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
26,0%
17,6%
Lágy
30,0%
29,4%
Egyensúlyozott
16,0%
11,8%
Erőteljes kontrasztú
16,0%
0,0%
Kijelentés
12,0%
41,2%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
6,0%
0,0%
Lágyan kevert paletta
14,0%
11,8%
Egyensúlyozott harmónia
6,0%
23,5%
Erős színegyüntetés
64,0%
58,8%
Egységes színpaletta
10,0%
5,9%
Melyek Balthasar Van Der Ast legnézettebb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Az adatok egy táblázatban
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
Still-Life with Fruits, She…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Flowers and Fruit
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Chinese Vase with Flowers,…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Vase with a single tulip
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Floral Still Life with Shel…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Fruit Still Life with Shell…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Still Life with Flowers
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Bouquet in a Wan-Li Vase wi…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Plate with Fruits and Shells
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Flowers in a Wan-Li Vase
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Milyen nyelveken követi Balthasar Van Der Ast a közösség?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Az adatok egy táblázatban
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Japán
200
66,7%
Török
100
33,3%
Naponta hány látogatása van Balthasar Van Der Ast-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Az adatok egy táblázatban
Nap
Látogatások
vas 18 Okt
0
hét 19 Okt
0
kedd 20 Okt
0
sze 21 Okt
0
csüt 22 Okt
100
pén 23 Okt
100
szo 24 Okt
0
vas 25 Okt
0
hét 26 Okt
0
kedd 27 Okt
0
sze 28 Okt
0
csüt 29 Okt
0
pén 30 Okt
0
szo 31 Okt
0
vas 1 Nov
0
hét 2 Nov
300
kedd 3 Nov
0
sze 4 Nov
0
csüt 5 Nov
100
pén 6 Nov
0
szo 7 Nov
100
vas 8 Nov (előrejelzés)
0
hét 9 Nov (előrejelzés)
300
kedd 10 Nov (előrejelzés)
0
sze 11 Nov (előrejelzés)
0
csüt 12 Nov (előrejelzés)
200
pén 13 Nov (előrejelzés)
100
szo 14 Nov (előrejelzés)
100
vas 15 Nov (előrejelzés)
0
hét 16 Nov (előrejelzés)
300
kedd 17 Nov (előrejelzés)
0
sze 18 Nov (előrejelzés)
0
csüt 19 Nov (előrejelzés)
200
pén 20 Nov (előrejelzés)
100
szo 21 Nov (előrejelzés)
100
vas 22 Nov (előrejelzés)
0
hét 23 Nov (előrejelzés)
400
kedd 24 Nov (előrejelzés)
0
sze 25 Nov (előrejelzés)
0
csüt 26 Nov (előrejelzés)
200
pén 27 Nov (előrejelzés)
100
szo 28 Nov (előrejelzés)
100
Amit az emberek Balthasar Van Der Ast kapcsán kérdeznek
Melyik Balthasar Van Der Ast műve a legtöbbször megtekintett?
Flower Still-Life with Shell and Insects az első helyen, 400 megtekintéssel, a nézetések 24%-át övelem. 10 mű áll felette.
Mennyi a Balthasar Van Der Ast közönsége a OriginalUniqueArt.com platformon?
2 200 látogatás tizenkét hónapban: 900 a művész oldalán, 1 300 a művekkel.
Mely művei Balthasar Van Der Ast felelnek meg a látogatók ízlésszereteteinek?
A Finom színtónusú (Színelnyomás) leírású művek 65% látogatást generálnak a katalógus 34% részére vonatkozóan.