Aya Takano A tekintet a műművészre

1976

Mit tartalmaz ez az oldal?

Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Aya Takano oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.

A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.

Aya Takano: a látogatások éves összefoglalója

A(z) Across two hundred years, we send our blessings a legnézettebb alkotás: 1 200 megtekintés egy évben, ami 27% összes Aya Takano részére fordított figyelemnek. Ezt követi Heaven is inside of you és Noshi_ meg on earth year (2036). A művész oldala 4 400 látogatást, a művek pedig 1 000 látogatást értek el: összesen 5 400 lượt. A figyelem 92%-el nőtt Sze 2026 és Okt 2026 között. Okt 2026 volt a legforgalmasabb hónap, 2 500 látogatással. A látogatók számítógépek (67%), telefonok (24%) és tabletek (9%) eszközökön nézik meg. Kedvelik a Zavará színkombináció (Színharmónia) stílust: ezek a látogatások 89%-át teszik ki a katalógus 64%-ával szemben.

A(z) Aya Takano 10 legnézettebb műve

Minden rang a OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban kapott látogatások számát tükrözi; az 1. rang Aya Takano leglátottabb műve.

  1. Across two hundred years, we send our blessings 1 Across two hundred years, we send our blessings 1 200 látogatás · 27,3%
  2. Heaven is inside of you 2 Heaven is inside of you 500 látogatás · 11,4%
  3. Noshi_ meg on earth year (2036) 3 Noshi_ meg on earth year (2036) 400 látogatás · 9,1%
  4. Towards eternity 4 Towards eternity 400 látogatás · 9,1%
  5. Night 5 Night 400 látogatás · 9,1%
  6. Anahata 6 Anahata 300 látogatás · 6,8%
  7. Venerable fox the god of abundance 7 Venerable fox the god of abundance 200 látogatás · 4,5%
  8. Nymphs of the stratosphere 8 Nymphs of the stratosphere 200 látogatás · 4,5%
  9. Spaceship 9 Spaceship 200 látogatás · 4,5%
  10. The weightless room 10 The weightless room 200 látogatás · 4,5%

Mikor látogatják meg az emberek Aya Takano oldalát?

Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.

Az adatok egy táblázatban
HónapMűvészoldalMűalkotás-oldalak
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Már 202600
Ápr 202600
Máj 202600
Jún 202600
Júl 20266001 000
Aug 202600
Sze 20261 3000
Okt 20262 5000

Mikor nyitják meg Aya Takano műveit?

Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.

Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.

Melyek Aya Takano legnézettebb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?

Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.

Az adatok egy táblázatban
MűalkotásNov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Már 2026Ápr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sze 2026Okt 2026
Heaven is inside of you000000000000
Towards eternity000000000000
Noshi_ meg on earth year (2…000000000000
The weightless room000000000000
Nymphs of the stratosphere000000000000
Venerable fox the god of ab…000000000000
Heaven is inside of you (2)000000000000
Across two hundred years, w…00000000500000
On the Way to Revolution000000000000
Drive with a night dog000000000000

Hogyan oszlónak a Aya Takano közönsége eszközre lebontva?

Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.

Az adatok egy táblázatban
EszközLátogatásokMegosztás
számítógépek3 60066,7%
telefonok1 30024,1%
tabletek5009,3%

Milyen nyelveken követi Aya Takano a közösség?

Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.

Az adatok egy táblázatban
NyelvLátogatásokMegosztás
Angol1 10047,8%
Spanyol70030,4%
Német1004,3%
Francia1004,3%
Olasz1004,3%
Portugál1004,3%
Török1004,3%

Naponta hány látogatása van Aya Takano-nek, és mi a következő lépés?

Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.

Az adatok egy táblázatban
NapLátogatások
hét 12 Okt0
kedd 13 Okt0
sze 14 Okt100
csüt 15 Okt200
pén 16 Okt200
szo 17 Okt100
vas 18 Okt100
hét 19 Okt0
kedd 20 Okt100
sze 21 Okt200
csüt 22 Okt300
pén 23 Okt300
szo 24 Okt200
vas 25 Okt0
hét 26 Okt100
kedd 27 Okt100
sze 28 Okt0
csüt 29 Okt0
pén 30 Okt0
szo 31 Okt0
vas 1 Nov300
hét 2 Nov (előrejelzés)0
kedd 3 Nov (előrejelzés)0
sze 4 Nov (előrejelzés)100
csüt 5 Nov (előrejelzés)100
pén 6 Nov (előrejelzés)100
szo 7 Nov (előrejelzés)100
vas 8 Nov (előrejelzés)100
hét 9 Nov (előrejelzés)0
kedd 10 Nov (előrejelzés)0
sze 11 Nov (előrejelzés)0
csüt 12 Nov (előrejelzés)100
pén 13 Nov (előrejelzés)100
szo 14 Nov (előrejelzés)0
vas 15 Nov (előrejelzés)100
hét 16 Nov (előrejelzés)0
kedd 17 Nov (előrejelzés)0
sze 18 Nov (előrejelzés)0
csüt 19 Nov (előrejelzés)100
pén 20 Nov (előrejelzés)100
szo 21 Nov (előrejelzés)0
vas 22 Nov (előrejelzés)0

Amit az emberek Aya Takano kapcsán kérdeznek

Melyik Aya Takano műve a legtöbbször megtekintett?

Across two hundred years, we send our blessings az első helyen, 1 200 megtekintéssel, a nézetések 27%-át övelem. 10 mű áll felette.

Mennyi a Aya Takano közönsége a OriginalUniqueArt.com platformon?

5 400 látogatás tizenkét hónapban: 4 400 a művész oldalán, 1 000 a művekkel.

Milyen eszközökkel érkezik Aya Takano közönsége?

A látogatók számítógépek (67%), telefonok (24%) és tabletek (9%) eszközökről érkeznek; a számítógépek eszközök a látogatások 67%-át teszik ki.

Mely művei Aya Takano felelnek meg a látogatók ízlésszereteteinek?

A Zavará színkombináció (Színharmónia) leírású művek 89% látogatást generálnak a katalógus 64% részére vonatkozóan.