Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Arthur Trevethin Nowell oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Arthur Trevethin Nowell: a látogatások éves összefoglalója
A(z) Isabella and the Pot of Basil a legnézettebb alkotás: 1 100 megtekintés egy évben, ami 52% összes Arthur Trevethin Nowell részére fordított figyelemnek. Ezt követi Colonel Fred Haworth és George V (1865–1936). A művész oldala 1 000 látogatást, a művek pedig 1 100 látogatást értek el: összesen 2 100 lượt. A figyelem 100%-el csökkent Sze 2026 és Okt 2026 között. Sze 2026 volt a legforgalmasabb hónap, 1 000 látogatással. Kedvelik a Melankolikus (Érzelmi hangulat) stílust: ezek a látogatások 65%-át teszik ki a katalógus 12%-ával szemben.
A(z) Arthur Trevethin Nowell 9 legnézettebb műve
Minden rang a OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban kapott látogatások számát tükrözi; az 1. rang Arthur Trevethin Nowell leglátottabb műve.
-
1
Isabella and the Pot of Basil, 1904
1 100 látogatás · 52,4%
-
2
Colonel Fred Haworth, 1904
200 látogatás · 9,5%
-
3
George V (1865–1936), 1935
200 látogatás · 9,5%
-
4
Sir John Cowan (1844–1929), 1915
100 látogatás · 4,8%
-
5
Mrs A. Tyne, 1883
100 látogatás · 4,8%
-
6
William B. Armstrong, Organist to St Thomas's Church (1840–1869) and Kendal Parish Church (1869–1899)
100 látogatás · 4,8%
-
7
Mr James Bailey, 1902
100 látogatás · 4,8%
-
8
Queen Mary, 1935
100 látogatás · 4,8%
-
9
John Stevenson, 1886
100 látogatás · 4,8%
Mikor látogatják meg az emberek Arthur Trevethin Nowell oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Az adatok egy táblázatban
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 400 | 500 |
| Aug 2026 | 200 | 0 |
| Sze 2026 | 400 | 600 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Mikor nyitják meg Arthur Trevethin Nowell műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a látogatók Arthur Trevethin Nowell művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Az adatok egy táblázatban
| Hangulat | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Dramatikus | 37,5% | 76,5% |
| Klasszikus | 50,0% | 23,5% |
| Luksusú | 12,5% | 0,0% |
| Érzelmi hangulat | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Melankolikus | 12,5% | 64,7% |
| Erőteljes presence | 37,5% | 17,6% |
| Sötét és komoly | 25,0% | 11,8% |
| Belső elmélyülést sugárzó | 12,5% | 5,9% |
| Drámai | 12,5% | 0,0% |
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 90,9% | 90,5% |
| Lágy árnyékok | 9,1% | 9,5% |
| Érezhető fényesség | 0,0% | 0,0% |
| Fényerék egyensúlya | 0,0% | 0,0% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 77,3% | 76,2% |
| Finom színtónusú | 13,6% | 19,1% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 9,1% | 4,8% |
| Egyértelmű színprészenység | 0,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 86,4% | 85,7% |
| Egyensúlyos | 13,6% | 14,3% |
| Élénk | 0,0% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 59,1% | 76,2% |
| Lágy | 18,2% | 4,8% |
| Egyensúlyozott | 4,5% | 9,5% |
| Erőteljes kontrasztú | 9,1% | 0,0% |
| Kijelentés | 9,1% | 9,5% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 9,1% | 0,0% |
| Lágyan kevert paletta | 22,7% | 4,8% |
| Egyensúlyozott harmónia | 13,6% | 57,1% |
| Erős színegyüntetés | 50,0% | 33,3% |
| Egységes színpaletta | 4,5% | 4,8% |
Melyek Arthur Trevethin Nowell legnézettebb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Az adatok egy táblázatban
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isabella and the Pot of Bas… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| George V (1865–1936) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| John Stevenson | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Colonel Fred Haworth | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 | 0 |
| Queen Mary | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| King George V (1865-1936) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Queen Mary (1867-1953) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Expulsion of Adam and E… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mrs A. Tyne | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Duncan Graham, Chairman of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milyen nyelveken követi Arthur Trevethin Nowell a közösség?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Naponta hány látogatása van Arthur Trevethin Nowell-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Az adatok egy táblázatban
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| vas 18 Okt | 0 |
| hét 19 Okt | 0 |
| kedd 20 Okt | 0 |
| sze 21 Okt | 0 |
| csüt 22 Okt | 0 |
| pén 23 Okt | 0 |
| szo 24 Okt | 0 |
| vas 25 Okt | 0 |
| hét 26 Okt | 0 |
| kedd 27 Okt | 0 |
| sze 28 Okt | 0 |
| csüt 29 Okt | 0 |
| pén 30 Okt | 0 |
| szo 31 Okt | 0 |
| vas 1 Nov | 0 |
| hét 2 Nov | 0 |
| kedd 3 Nov | 0 |
| sze 4 Nov | 0 |
| csüt 5 Nov | 100 |
| pén 6 Nov | 0 |
| szo 7 Nov | 0 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 100 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 200 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 23 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 24 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 25 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 26 Nov (előrejelzés) | 200 |
| pén 27 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 28 Nov (előrejelzés) | 0 |
Amit az emberek Arthur Trevethin Nowell kapcsán kérdeznek
Melyik Arthur Trevethin Nowell műve a legtöbbször megtekintett?
- Isabella and the Pot of Basil az első helyen, 1 100 megtekintéssel, a nézetések 52%-át övelem. 9 mű áll felette.
Mennyi a Arthur Trevethin Nowell közönsége a OriginalUniqueArt.com platformon?
- 2 100 látogatás tizenkét hónapban: 1 000 a művész oldalán, 1 100 a művekkel.
Mely művei Arthur Trevethin Nowell felelnek meg a látogatók ízlésszereteteinek?
- A Melankolikus (Érzelmi hangulat) leírású művek 65% látogatást generálnak a katalógus 12% részére vonatkozóan.