Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Melville, Arthur oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Melville, Arthur: a közönség egy pillantásban
A Moorish Procession, Tangier a legtöbb figyelmet vonja magára: 100 látogatás tizenkét hónapban, ami 17% összes OriginalUniqueArt.com platformon található Melville, Arthur nézetességgel összevetítve. A Cabbage Garden és Audrey And Her Goats követik. Melville, Arthur összesen 1 100 látogatást generált: 600 a művész oldalon és 500 az egyes műveknél. A legforgalmasabb hónap Júl 2026 volt, 800 látogatással. A közönség a Semleges tónusok irányába hajlamos (Színpaletta): a látogatások 75%-át teszi ki, az művész katalógjának 32%-át pedig.
A Melville, Arthur legnépszerűbb 6 műve
A(z) OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap valós látogatási száma alapján rangsorzolva: a(z) Melville, Arthur legnézettebb 6 műve, a legnézettebbtől kezdve.
-
1
A Moorish Procession, Tangier, 1893
100 látogatás · 16,7%
-
2
A Cabbage Garden
100 látogatás · 16,7%
-
3
Audrey And Her Goats
100 látogatás · 16,7%
-
4
A Spanish Sunday, Going To The Bullfight
100 látogatás · 16,7%
-
5
The Faggot Collector
100 látogatás · 16,7%
-
6
An Oriental Courtyard
100 látogatás · 16,7%
Hányan nézik Melville, Arthur alkotásait havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 0 |
| Júl 2026 | 500 | 300 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Hány imádrát nézik meg Melville, Arthur műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választják Melville, Arthur megtekintői?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 34,6% | 33,3% |
| Lágy árnyékok | 19,2% | 16,7% |
| Érezhető fényesség | 26,9% | 16,7% |
| Fényerék egyensúlya | 19,2% | 33,3% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 30,8% | 33,3% |
| Finom színtónusú | 30,8% | 16,7% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 30,8% | 50,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 7,7% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 63,2% | 25,0% |
| Semleges tónusok | 31,6% | 75,0% |
| Sötét tónusú | 5,3% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 38,5% | 33,3% |
| Egyensúlyos | 38,5% | 16,7% |
| Élénk | 23,1% | 50,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 15,4% | 33,3% |
| Lágy | 30,8% | 16,7% |
| Egyensúlyozott | 15,4% | 33,3% |
| Erőteljes kontrasztú | 15,4% | 0,0% |
| Kijelentés | 23,1% | 16,7% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 3,9% | 0,0% |
| Lágyan kevert paletta | 11,5% | 50,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 11,5% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 50,0% | 33,3% |
| Egységes színpaletta | 23,1% | 16,7% |
Mely Melville, Arthur művei vonzzák a legtöbb tekintetet, hónconkénti bontásban?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Night, Spain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Chalk Cutting | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Faggot Gatherers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Market Stall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The White Piano | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Return From Calvary | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Moorish Procession, Tangi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait Of A Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Baghdad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Innkeeper | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mely nyelveken követik Melville, Arthur követői?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Naponta hányan nézik Melville, Arthur-et, és mi várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt | 100 |
| pén 16 Okt | 0 |
| szo 17 Okt | 0 |
| vas 18 Okt | 0 |
| hét 19 Okt | 0 |
| kedd 20 Okt | 0 |
| sze 21 Okt | 0 |
| csüt 22 Okt | 0 |
| pén 23 Okt | 0 |
| szo 24 Okt | 0 |
| vas 25 Okt | 0 |
| hét 26 Okt | 0 |
| kedd 27 Okt | 0 |
| sze 28 Okt | 0 |
| csüt 29 Okt | 0 |
| pén 30 Okt | 0 |
| szo 31 Okt | 0 |
| vas 1 Nov | 0 |
| hét 2 Nov | 200 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 100 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 200 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 100 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 200 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 100 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 23 Nov (előrejelzés) | 200 |
Kérdések Melville, Arthur kapcsán
Mely Melville, Arthur művei vonzzák a legtöbb figyelmet?
- A Moorish Procession, Tangier, 100 megtekintéssel (17% Melville, Arthur összes megtekintéséből). A fenti rangsor 6 művet sorol fel.
Hányan nézik Melville, Arthur alkotásait a OriginalUniqueArt.com platformon?
- 1 100 látogatás tizenkét hónapban: 600 a művész oldalon és 500 az egyes műveknél.
Milyen típusú műveket kedvelnek a látogatók Melville, Arthur alkotásai közül?
- Semleges tónusok (Színpaletta): a látogatások 75%-át, a katalógus 32%-ával szemben.