Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Arthur Bowen Davies oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Arthur Bowen Davies: a látogatások éves összefoglalója
A(z) Dances a legnézettebb alkotás: 700 megtekintés egy évben, ami 3% összes Arthur Bowen Davies részére fordított figyelemnek. Ezt követi A View of Fort La Galette, Indian Castle, and Taking a French Ship of War on the River St. Lawrence, by Four Boats of One Gun Each of the Royal Artillery Commanded by Captain Streachy és Negy négyszerű. A művész oldala 2 000 látogatást, a művek pedig 21 900 látogatást értek el: összesen 23 900 lượt. A figyelem 125%-el nőtt Sze 2026 és Okt 2026 között. Júl 2026 volt a legforgalmasabb hónap, 18 800 látogatással. A látogatók számítógépek (94%), telefonok (5%) és tabletek (1%) eszközökön nézik meg. Kedvelik a Békés, nyugodt (Hangulat) stílust: ezek a látogatások 17%-át teszik ki a katalógus 0%-ával szemben.
A(z) Arthur Bowen Davies 10 legnézettebb műve
Minden rang a OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban kapott látogatások számát tükrözi; az 1. rang Arthur Bowen Davies leglátottabb műve.
Mikor látogatják meg az emberek Arthur Bowen Davies oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Az adatok egy táblázatban
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
1 300
Júl 2026
1 200
17 600
Aug 2026
200
900
Sze 2026
100
700
Okt 2026
400
1 400
Mikor nyitják meg Arthur Bowen Davies műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a látogatók Arthur Bowen Davies művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Az adatok egy táblázatban
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Misztikus
44,4%
25,6%
Éteri
11,1%
20,9%
Békés, nyugodt
0,0%
17,4%
Romantikus
0,0%
16,3%
Nyugodt
22,2%
5,8%
Nosztalgikus
11,1%
7,0%
Dramatikus
11,1%
5,8%
Játékos
0,0%
1,2%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
11,1%
24,4%
Éteri
22,2%
15,1%
Energikus
0,0%
15,1%
Belső elmélyülést sugárzó
22,2%
11,6%
Melankolikus
11,1%
8,1%
Rejtélyes
11,1%
8,1%
Romantikus
0,0%
7,0%
Drámai
11,1%
4,7%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
8,0%
10,8%
Lágy árnyékok
16,0%
29,0%
Érezhető fényesség
32,0%
28,6%
Fényerék egyensúlya
30,0%
24,5%
Fényes
14,0%
7,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
64,0%
60,6%
Finom színtónusú
28,0%
16,2%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
2,0%
15,3%
Egyértelmű színprészenység
6,0%
7,9%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Semleges tónusok
63,9%
54,2%
Földszínek
16,7%
28,0%
Sötét tónusú
5,6%
10,1%
Monokróm
8,3%
7,1%
Pasztell színek
5,6%
0,6%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
62,0%
53,9%
Egyensúlyos
34,0%
36,1%
Élénk
4,0%
10,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
30,0%
23,2%
Lágy
14,0%
14,5%
Egyensúlyozott
10,0%
6,2%
Erőteljes kontrasztú
16,0%
19,5%
Kijelentés
30,0%
36,5%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
10,0%
16,2%
Lágyan kevert paletta
14,0%
11,2%
Egyensúlyozott harmónia
10,0%
7,9%
Erős színegyüntetés
22,0%
25,3%
Egységes színpaletta
44,0%
39,4%
Melyek Arthur Bowen Davies legnézettebb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Az adatok egy táblázatban
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
Children, Dogs and Pony
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
The Fantasy of the Vine, (p…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Negy négyszerű
0
0
0
0
0
0
0
200
200
0
0
100
Flora
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Ecstasy
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Gates of Morning
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
Viola Obligato
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
Full-Orbed Moon
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Dance—Uplift
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Dances
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
0
Hogyan oszlónak a Arthur Bowen Davies közönsége eszközre lebontva?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Az adatok egy táblázatban
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
22 400
93,7%
telefonok
1 300
5,4%
tabletek
200
0,8%
Milyen nyelveken követi Arthur Bowen Davies a közösség?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Az adatok egy táblázatban
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
400
80,0%
Francia
100
20,0%
Naponta hány látogatása van Arthur Bowen Davies-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Az adatok egy táblázatban
Nap
Látogatások
csüt 15 Okt
0
pén 16 Okt
0
szo 17 Okt
0
vas 18 Okt
0
hét 19 Okt
0
kedd 20 Okt
0
sze 21 Okt
200
csüt 22 Okt
0
pén 23 Okt
0
szo 24 Okt
300
vas 25 Okt
0
hét 26 Okt
100
kedd 27 Okt
100
sze 28 Okt
400
csüt 29 Okt
500
pén 30 Okt
0
szo 31 Okt
0
vas 1 Nov
0
hét 2 Nov
100
kedd 3 Nov
100
sze 4 Nov
0
csüt 5 Nov (előrejelzés)
300
pén 6 Nov (előrejelzés)
0
szo 7 Nov (előrejelzés)
200
vas 8 Nov (előrejelzés)
0
hét 9 Nov (előrejelzés)
100
kedd 10 Nov (előrejelzés)
100
sze 11 Nov (előrejelzés)
300
csüt 12 Nov (előrejelzés)
300
pén 13 Nov (előrejelzés)
0
szo 14 Nov (előrejelzés)
200
vas 15 Nov (előrejelzés)
0
hét 16 Nov (előrejelzés)
100
kedd 17 Nov (előrejelzés)
100
sze 18 Nov (előrejelzés)
400
csüt 19 Nov (előrejelzés)
300
pén 20 Nov (előrejelzés)
0
szo 21 Nov (előrejelzés)
200
vas 22 Nov (előrejelzés)
0
hét 23 Nov (előrejelzés)
100
kedd 24 Nov (előrejelzés)
100
sze 25 Nov (előrejelzés)
400
Amit az emberek Arthur Bowen Davies kapcsán kérdeznek
Melyik Arthur Bowen Davies műve a legtöbbször megtekintett?
Dances az első helyen, 700 megtekintéssel, a nézetések 3%-át övelem. 10 mű áll felette.
Mennyi a Arthur Bowen Davies közönsége a OriginalUniqueArt.com platformon?
23 900 látogatás tizenkét hónapban: 2 000 a művész oldalán, 21 900 a művekkel.
Milyen eszközökkel érkezik Arthur Bowen Davies közönsége?
A látogatók számítógépek (94%), telefonok (5%) és tabletek (1%) eszközökről érkeznek; a számítógépek eszközök a látogatások 94%-át teszik ki.
Mely művei Arthur Bowen Davies felelnek meg a látogatók ízlésszereteteinek?
A Békés, nyugodt (Hangulat) leírású művek 17% látogatást generálnak a katalógus 0% részére vonatkozóan.