Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Artemisia Gentileschi oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Artemisia Gentileschi: kulcsfontosságú személyek
A legnézettebb mű Judit Holofernés lefejezése - (199x162.5): 16 800 megtekintés tizenkét hónapban, ami 19% a(z) Artemisia Gentileschi megtekintéseinek összesen. Aztán Judith Holofernes fejét vágtat és Önarckép a festészet allegórijaként (La Pittura). Összesen 119 700 látogatás: 50 300 a művész oldalon, 69 400 a művekkel. A nézőadomány nő: 66% -el több látogatás Okt 2026 alatt, mint Sze 2026 alatt. Csúcsmegoldás: Okt 2026, 39 400 látogatással. A közönség nyelvei: Olasz (31%), Angol (22%) és Spanyol (13%). A közönség származási orszámai: Olaszország (33%), Amerikai Egyesült Államok (7%) és Spanyolország (6%). A közönség eszközönkénti megoszlása: telefonok (48%), számítógépek (47%) és tabletek (5%). Egy stílus kiemelkedik: a Egyensúlyos (Színintenzitás) a látogatások 49%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 28%-át jelenti.
Artemisia Gentileschi: a(z) 10 legnéztebb mű
Ez a rangsor a megtekintések számát veszi figénybe, nem pedig a katalógusi pontokat: a legnézettebb 10 mű a Artemisia Gentileschi alkotásai közül a(z) OriginalUniqueArt.com platformon, tizenkét hónap alatt.
Hogyan változik Artemisia Gentileschi közönsége hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
200
Júl 2026
8 500
25 000
Aug 2026
8 800
14 000
Sze 2026
14 100
9 700
Okt 2026
18 900
20 500
Hogyan nézték a Artemisia Gentileschi műveit az év folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választ a közönség Artemisia Gentileschi művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
98,0%
93,3%
Misztikus
2,0%
3,0%
Békés, nyugodt
0,0%
2,3%
Romantikus
0,0%
1,3%
Luksusú
0,0%
0,1%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Drámai
59,2%
53,7%
Erőteljes presence
16,3%
28,2%
Melankolikus
4,1%
6,3%
Feszült hangulatú
6,1%
3,5%
Szellemi
4,1%
3,0%
Nyugodt
0,0%
2,3%
Rejtélyes
2,0%
1,6%
Romantikus
0,0%
1,3%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
76,0%
84,5%
Lágy árnyékok
22,0%
15,6%
Érezhető fényesség
2,0%
0,0%
Fényerék egyensúlya
0,0%
0,0%
Fényes
0,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
38,0%
29,3%
Finom színtónusú
44,0%
56,1%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
14,0%
13,6%
Egyértelmű színprészenység
4,0%
1,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
68,0%
50,2%
Egyensúlyos
28,0%
48,7%
Élénk
4,0%
1,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
6,0%
1,7%
Lágy
22,0%
17,2%
Egyensúlyozott
10,0%
9,9%
Erőteljes kontrasztú
24,0%
34,2%
Kijelentés
38,0%
37,0%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
4,0%
3,5%
Lágyan kevert paletta
20,0%
34,7%
Egyensúlyozott harmónia
10,0%
13,4%
Erős színegyüntetés
54,0%
41,4%
Egységes színpaletta
12,0%
7,1%
Hogyan alakulnak Artemisia Gentileschi legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd a számokat
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
Judit Holovernes letyúrtása
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 800
Susanna és az öregségek
0
0
0
0
0
0
0
0
1 200
600
1 500
1 500
Önarckép a festészet allegó…
0
0
0
0
0
0
0
0
800
200
600
2 400
Jáel és Sziszera
0
0
0
0
0
0
0
0
700
100
300
400
Judit és a cselédje
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
200
Judith Holofernes fejét vág…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
800
2 300
2 100
Judit Holofernes lefejezése…
0
0
0
0
0
0
0
0
1 000
300
100
1 200
Önismeret a festőnő alegóri…
0
0
0
0
0
0
0
0
1 300
500
600
400
Betsabé
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
Bathsheba fürdeszként
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Telefonok, tabletek vagy számítógépek: hol nézték Artemisia Gentileschi?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd a számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
telefonok
58 000
48,5%
számítógépek
56 200
47,0%
tabletek
5 500
4,6%
Milyen nyelveket használ Artemisia Gentileschi közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Olasz
6 700
31,3%
Angol
4 800
22,4%
Spanyol
2 800
13,1%
Portugál
1 200
5,6%
Francia
900
4,2%
Svéd
900
4,2%
Arab
800
3,7%
Német
800
3,7%
Orosz
800
3,7%
Chinese
300
1,4%
Hogyan alakulnak Artemisia Gentileschi napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd a számokat
Nap
Látogatások
csüt 15 Okt
1 000
pén 16 Okt
1 500
szo 17 Okt
1 700
vas 18 Okt
2 100
hét 19 Okt
1 100
kedd 20 Okt
3 300
sze 21 Okt
2 800
csüt 22 Okt
2 800
pén 23 Okt
4 300
szo 24 Okt
2 200
vas 25 Okt
3 200
hét 26 Okt
2 400
kedd 27 Okt
2 300
sze 28 Okt
2 900
csüt 29 Okt
3 800
pén 30 Okt
2 100
szo 31 Okt
3 100
vas 1 Nov
3 300
hét 2 Nov
3 600
kedd 3 Nov
2 700
sze 4 Nov
3 000
csüt 5 Nov (előrejelzés)
3 400
pén 6 Nov (előrejelzés)
3 600
szo 7 Nov (előrejelzés)
3 200
vas 8 Nov (előrejelzés)
3 900
hét 9 Nov (előrejelzés)
3 200
kedd 10 Nov (előrejelzés)
3 800
sze 11 Nov (előrejelzés)
3 900
csüt 12 Nov (előrejelzés)
3 900
pén 13 Nov (előrejelzés)
4 000
szo 14 Nov (előrejelzés)
3 500
vas 15 Nov (előrejelzés)
4 400
hét 16 Nov (előrejelzés)
3 600
kedd 17 Nov (előrejelzés)
4 200
sze 18 Nov (előrejelzés)
4 400
csüt 19 Nov (előrejelzés)
4 200
pén 20 Nov (előrejelzés)
4 400
szo 21 Nov (előrejelzés)
3 900
vas 22 Nov (előrejelzés)
4 700
hét 23 Nov (előrejelzés)
3 900
kedd 24 Nov (előrejelzés)
4 600
sze 25 Nov (előrejelzés)
4 800
Artemisia Gentileschi: rövid válaszok
Mi a(z) legnéztebb műve Artemisia Gentileschi-nak?
Judit Holofernés lefejezése - (199x162.5): 16 800 látogatás, ami 19% a(z) Artemisia Gentileschi megtekintéseinek összegétől. A lista 10. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Artemisia Gentileschi?
119 700 tizenkét hónap alatt (50 300 a művész oldalon, 69 400 a művek oldalon).
Az emberek telefonon vagy számítógépen nézik Artemisia Gentileschi alkotásait?
Mindkettőnél: telefonok (48%), számítógépek (47%) és tabletek (5%); a vezető telefonok 48% arányal.
Artemisia Gentileschi több nyelven követik?
Igen: Olasz (31%), Angol (22%) és Spanyol (13%). A népszerűst leg Olasz 31% share-val.
Kedveli-e a közönség Artemisia Gentileschi műveinek egy bizonyos típusát?
Igen, Egyensúlyos (Színintenzitás): a látogatások 49%-át teszi ki a 28% katalógusból.