Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Arnolfo Di Cambio oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Arnolfo Di Cambio: kulcsfontosságú személyek
A legnézettebb mű Tabernacle: 200 megtekintés tizenkét hónapban, ami 15% a(z) Arnolfo Di Cambio megtekintéseinek összesen. Aztán Tomb of Boniface VIII (detail) és Presepio (detail) (21). Összesen 1 700 látogatás: 500 a művész oldalon, 1 200 a művekkel. A nézői szám csökken: Sze 2026 időszakban 100%-el kevesebb látogatás volt, mint Aug 2026 időszakban. Csúcsmegoldás: Júl 2026, 1 400 látogatással. Egy stílus kiemelkedik: a Elegáns (Hangulat) a látogatások 60%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 38%-át jelenti.
Arnolfo Di Cambio: a(z) 10 legnéztebb mű
Ez a rangsor a megtekintések számát veszi figénybe, nem pedig a katalógusi pontokat: a legnézettebb 10 mű a Arnolfo Di Cambio alkotásai közül a(z) OriginalUniqueArt.com platformon, tizenkét hónap alatt.
-
1
Tabernacle, 1293
200 látogatás · 15,4%
-
2
Tomb of Boniface VIII (detail), 1294
100 látogatás · 7,7%
-
3
Presepio (detail) (21)
100 látogatás · 7,7%
-
4
Tomb of Boniface VIII (fragments), 1294
100 látogatás · 7,7%
-
5
Tomb of Cardinal de Braye (detail) (11)
100 látogatás · 7,7%
-
6
Tabernacle (detail) (21), 1293
100 látogatás · 7,7%
-
7
Ciborium (detail), 1283
100 látogatás · 7,7%
-
8
Arca di San Domenico (detail), 1264
100 látogatás · 7,7%
-
9
Pope Boniface VIII Blessing, 1300
100 látogatás · 7,7%
-
10
St Reparata, 1310
100 látogatás · 7,7%
Hogyan változik Arnolfo Di Cambio közönsége hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd a számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 200 | 0 |
| Júl 2026 | 300 | 1 100 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
Hogyan nézték a Arnolfo Di Cambio műveit az év folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választ a közönség Arnolfo Di Cambio művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd a számokat
| Hangulat | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Elegáns | 37,5% | 60,0% |
| Békés, nyugodt | 50,0% | 40,0% |
| Nyugodt | 12,5% | 0,0% |
| Érzelmi hangulat | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Belső elmélyülést sugárzó | 37,5% | 60,0% |
| Nyugodt | 37,5% | 40,0% |
| Szellemi | 12,5% | 0,0% |
| Nyugodt | 12,5% | 0,0% |
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 6,0% | 7,7% |
| Lágy árnyékok | 22,0% | 30,8% |
| Érezhető fényesség | 32,0% | 15,4% |
| Fényerék egyensúlya | 36,0% | 38,5% |
| Fényes | 4,0% | 7,7% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 92,0% | 84,6% |
| Finom színtónusú | 4,0% | 7,7% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 4,0% | 7,7% |
| Egyértelmű színprészenység | 0,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 90,0% | 84,6% |
| Egyensúlyos | 10,0% | 15,4% |
| Élénk | 0,0% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 0,0% | 0,0% |
| Lágy | 0,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott | 4,0% | 7,7% |
| Erőteljes kontrasztú | 10,0% | 15,4% |
| Kijelentés | 86,0% | 76,9% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 2,0% | 7,7% |
| Lágyan kevert paletta | 4,0% | 7,7% |
| Egyensúlyozott harmónia | 2,0% | 15,4% |
| Erős színegyüntetés | 16,0% | 23,1% |
| Egységes színpaletta | 76,0% | 46,2% |
Hogyan alakulnak Arnolfo Di Cambio legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd a számokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tomb of Boniface VIII (frag… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ciborium | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Madonna and Child (detail) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Madonna and Child (detail) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dormition of the Virgin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ciborium | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St Reparata | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| View of the Palazzo Vecchio | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tabernacle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tomb of Boniface VIII | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milyen nyelveket használ Arnolfo Di Cambio közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hogyan alakulnak Arnolfo Di Cambio napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd a számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| kedd 22 Sze | 0 |
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 100 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 100 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 200 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 200 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
Arnolfo Di Cambio: rövid válaszok
Mi a(z) legnéztebb műve Arnolfo Di Cambio-nak?
- Tabernacle: 200 látogatás, ami 15% a(z) Arnolfo Di Cambio megtekintéseinek összegétől. A lista 10. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Arnolfo Di Cambio?
- 1 700 tizenkét hónap alatt (500 a művész oldalon, 1 200 a művek oldalon).
Kedveli-e a közönség Arnolfo Di Cambio műveinek egy bizonyos típusát?
- Igen, Elegáns (Hangulat): a látogatások 60%-át teszi ki a 38% katalógusból.