Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Antonio Sant'Elia oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Antonio Sant'Elia: a látogatások éves összefoglalója
A(z) Building with external lifts, gallery, covered walkway, on three floors a legnézettebb alkotás: 100 megtekintés egy évben, ami 25% összes Antonio Sant'Elia részére fordított figyelemnek. Ezt követi Industrial Building (Dam and Power Plant?) és Untitled (402). A művész oldala 300 látogatást, a művek pedig 400 látogatást értek el: összesen 700 lượt. Júl 2026 volt a legforgalmasabb hónap, 700 látogatással. Kedvelik a Egységes színpaletta (Színharmónia) stílust: ezek a látogatások 100%-át teszik ki a katalógus 64%-ával szemben.
A(z) Antonio Sant'Elia 4 legnézettebb műve
Minden rang a OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban kapott látogatások számát tükrözi; az 1. rang Antonio Sant'Elia leglátottabb műve.
Mikor látogatják meg az emberek Antonio Sant'Elia oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Az adatok egy táblázatban
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 300 | 400 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
Mikor nyitják meg Antonio Sant'Elia műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a látogatók Antonio Sant'Elia művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Az adatok egy táblázatban
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 0,0% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 0,0% | 0,0% |
| Érezhető fényesség | 18,2% | 25,0% |
| Fényerék egyensúlya | 54,5% | 75,0% |
| Fényes | 27,3% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 18,2% | 0,0% |
| Finom színtónusú | 22,7% | 0,0% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 27,3% | 50,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 31,8% | 50,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 52,4% | 25,0% |
| Pasztell színek | 19,1% | 50,0% |
| Földszínek | 19,1% | 25,0% |
| Sötét tónusú | 4,8% | 0,0% |
| Monokróm | 4,8% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 13,6% | 0,0% |
| Egyensúlyos | 31,8% | 25,0% |
| Élénk | 54,5% | 75,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 36,4% | 25,0% |
| Lágy | 22,7% | 50,0% |
| Egyensúlyozott | 9,1% | 25,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 4,5% | 0,0% |
| Kijelentés | 27,3% | 0,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 4,5% | 0,0% |
| Lágyan kevert paletta | 4,5% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 4,5% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 22,7% | 0,0% |
| Egységes színpaletta | 63,6% | 100,0% |
Melyek Antonio Sant'Elia legnézettebb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Az adatok egy táblázatban
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Building with external lift… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Viaduct | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (992) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (360) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (422) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Building with gabled roof a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bridge span with statue of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Monument with Lanterns | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Monumental building with de… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Monumental building for pub… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milyen nyelveken követi Antonio Sant'Elia a közösség?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Az adatok egy táblázatban
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Spanyol | 100 | 33,3% |
| Olasz | 100 | 33,3% |
| Ukrán | 100 | 33,3% |
Naponta hány látogatása van Antonio Sant'Elia-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Az adatok egy táblázatban
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 100 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 100 |
| kedd 6 Okt | 300 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 100 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 200 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 100 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 100 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 100 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 100 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 200 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 100 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 200 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 100 |
Amit az emberek Antonio Sant'Elia kapcsán kérdeznek
Melyik Antonio Sant'Elia műve a legtöbbször megtekintett?
- Building with external lifts, gallery, covered walkway, on three floors az első helyen, 100 megtekintéssel, a nézetések 25%-át övelem. 4 mű áll felette.
Mennyi a Antonio Sant'Elia közönsége a OriginalUniqueArt.com platformon?
- 700 látogatás tizenkét hónapban: 300 a művész oldalán, 400 a művekkel.
Mely művei Antonio Sant'Elia felelnek meg a látogatók ízlésszereteteinek?
- A Egységes színpaletta (Színharmónia) leírású művek 100% látogatást generálnak a katalógus 64% részére vonatkozóan.