Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Antonio Canova oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Antonio Canova: a látogatások éves összefoglalója
A(z) Theseus and the Minotaur a legnézettebb alkotás: 2 300 megtekintés egy évben, ami 13% összes Antonio Canova részére fordított figyelemnek. Ezt követi Paolina Borghese as Venus Victrix és Perzsejusz Medúza fejével. A művész oldala 16 600 látogatást, a művek pedig 6 900 látogatást értek el: összesen 23 500 lượt. A figyelem 133%-el nőtt Sze 2026 és Okt 2026 között. Okt 2026 volt a legforgalmasabb hónap, 12 800 látogatással. A látogatók Angol (22%), Spanyol (21%) és Francia (12%) nyelven olvassák. A látogatók Franciaország (13%), Spanyolország (11%) és Amerikai Egyesült Államok (9%) területéről érkeznek. A látogatók telefonok (50%), számítógépek (44%) és tabletek (6%) eszközökön nézik meg. Kedvelik a Földszínek (Színpaletta) stílust: ezek a látogatások 79%-át teszik ki a katalógus 57%-ával szemben.
A(z) Antonio Canova 10 legnézettebb műve
Minden rang a OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban kapott látogatások számát tükrözi; az 1. rang Antonio Canova leglátottabb műve.
Mikor látogatják meg az emberek Antonio Canova oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Az adatok egy táblázatban
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
200
Júl 2026
500
3 800
Aug 2026
200
500
Sze 2026
4 300
1 200
Okt 2026
11 600
1 200
Mikor nyitják meg Antonio Canova műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a látogatók Antonio Canova művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Az adatok egy táblázatban
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
33,3%
46,3%
Elegáns
23,8%
21,8%
Romantikus
4,8%
23,8%
Klasszikus
23,8%
3,4%
Nyugodt
9,5%
4,8%
Békés, nyugodt
4,8%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Melankolikus
19,1%
29,2%
Romantikus
4,8%
22,4%
Nyugodt
14,3%
12,2%
Drámai
14,3%
12,2%
Rejtélyes
0,0%
10,2%
Belső elmélyülést sugárzó
23,8%
4,1%
Szellemi
0,0%
4,1%
Sötét és komoly
9,5%
2,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
24,5%
13,1%
Lágy árnyékok
30,6%
50,6%
Érezhető fényesség
26,5%
29,0%
Fényerék egyensúlya
10,2%
6,2%
Fényes
8,2%
1,1%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
83,7%
68,2%
Finom színtónusú
10,2%
26,7%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
2,0%
2,3%
Egyértelmű színprészenység
4,1%
2,8%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
56,7%
79,1%
Semleges tónusok
36,7%
19,4%
Sötét tónusú
3,3%
1,6%
Pasztell színek
3,3%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
85,7%
84,1%
Egyensúlyos
10,2%
13,1%
Élénk
4,1%
2,8%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
10,2%
2,8%
Lágy
10,2%
4,5%
Egyensúlyozott
6,1%
2,8%
Erőteljes kontrasztú
12,2%
14,2%
Kijelentés
61,2%
75,6%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
10,2%
19,9%
Lágyan kevert paletta
8,2%
1,1%
Egyensúlyozott harmónia
26,5%
15,9%
Erős színegyüntetés
28,6%
38,1%
Egységes színpaletta
26,5%
25,0%
Melyek Antonio Canova legnézettebb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Az adatok egy táblázatban
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
Perzsejusz Medúza fejével
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Cupid and Psyche
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Hercules and Lichas
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Theseus and the Minotaur
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
100
200
Tomb of Duchess Maria Chris…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Tomb of Pope Clement XIII
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Napoleon as Mars the Peacem…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Orpheus and Eurydice
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Monument to Archduchess Mar…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Daedalus and Icarus
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Hogyan oszlónak a Antonio Canova közönsége eszközre lebontva?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Az adatok egy táblázatban
Eszköz
Látogatások
Megosztás
telefonok
11 700
49,8%
számítógépek
10 400
44,3%
tabletek
1 400
6,0%
Milyen nyelveken követi Antonio Canova a közösség?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Az adatok egy táblázatban
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
2 400
22,0%
Spanyol
2 300
21,1%
Francia
1 300
11,9%
Német
900
8,3%
Grúz
700
6,4%
Dán
600
5,5%
Olasz
600
5,5%
Bolgár
400
3,7%
Görög
300
2,8%
Lengyel
300
2,8%
Naponta hány látogatása van Antonio Canova-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Az adatok egy táblázatban
Nap
Látogatások
vas 11 Okt
500
hét 12 Okt
800
kedd 13 Okt
1 100
sze 14 Okt
600
csüt 15 Okt
600
pén 16 Okt
400
szo 17 Okt
500
vas 18 Okt
500
hét 19 Okt
800
kedd 20 Okt
500
sze 21 Okt
600
csüt 22 Okt
700
pén 23 Okt
100
szo 24 Okt
600
vas 25 Okt
500
hét 26 Okt
1 400
kedd 27 Okt
600
sze 28 Okt
700
csüt 29 Okt
400
pén 30 Okt
700
szo 31 Okt
900
vas 1 Nov (előrejelzés)
600
hét 2 Nov (előrejelzés)
1 200
kedd 3 Nov (előrejelzés)
900
sze 4 Nov (előrejelzés)
800
csüt 5 Nov (előrejelzés)
700
pén 6 Nov (előrejelzés)
500
szo 7 Nov (előrejelzés)
800
vas 8 Nov (előrejelzés)
600
hét 9 Nov (előrejelzés)
1 300
kedd 10 Nov (előrejelzés)
900
sze 11 Nov (előrejelzés)
800
csüt 12 Nov (előrejelzés)
700
pén 13 Nov (előrejelzés)
500
szo 14 Nov (előrejelzés)
900
vas 15 Nov (előrejelzés)
700
hét 16 Nov (előrejelzés)
1 300
kedd 17 Nov (előrejelzés)
1 000
sze 18 Nov (előrejelzés)
800
csüt 19 Nov (előrejelzés)
800
pén 20 Nov (előrejelzés)
500
szo 21 Nov (előrejelzés)
900
Amit az emberek Antonio Canova kapcsán kérdeznek
Melyik Antonio Canova műve a legtöbbször megtekintett?
Theseus and the Minotaur az első helyen, 2 300 megtekintéssel, a nézetések 13%-át övelem. 10 mű áll felette.
Mennyi a Antonio Canova közönsége a OriginalUniqueArt.com platformon?
23 500 látogatás tizenkét hónapban: 16 600 a művész oldalán, 6 900 a művekkel.
Milyen eszközökkel érkezik Antonio Canova közönsége?
A látogatók telefonok (50%), számítógépek (44%) és tabletek (6%) eszközökről érkeznek; a telefonok eszközök a látogatások 50%-át teszik ki.
Mely nyelveket használják Antonio Canova követői?
Angol (22%), Spanyol (21%) és Francia (12%); a(z) Angol nyelv 22%-át teszi ki.
Mely művei Antonio Canova felelnek meg a látogatók ízlésszereteteinek?
A Földszínek (Színpaletta) leírású művek 79% látogatást generálnak a katalógus 57% részére vonatkozóan.