Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Annie Harris oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Annie Harris: a közönség egy pillantásban
Warkton Bridge with a Lady, Northamptonshire a legtöbb figyelmet vonja magára: 200 látogatás tizenkét hónapban, ami 29% összes OriginalUniqueArt.com platformon található Annie Harris nézetességgel összevetítve. Cottage Landscape with Cattle, North Wales és Szeptember Napfénye követik. Annie Harris összesen 3 200 látogatást generált: 2 700 a művész oldalon és 500 az egyes műveknél. További nézők minden hónapban: a látogatások 567%-el nőtek Sze 2026 és Okt 2026 között. A legforgalmasabb hónap Okt 2026 volt, 2 000 látogatással. A közönség telefonok (50%), számítógépek (44%) és tabletek (6%) eszközökön követi. A közönség a Fényerék egyensúlya irányába hajlamos (Fényerő): a látogatások 67%-át teszi ki, az művész katalógjának 31%-át pedig.
A Annie Harris legnépszerűbb 3 műve
A(z) OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap valós látogatási száma alapján rangsorzolva: a(z) Annie Harris legnézettebb 3 műve, a legnézettebbtől kezdve.
Hányan nézik Annie Harris alkotásait havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 400 | 500 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sze 2026 | 300 | 0 |
| Okt 2026 | 2 000 | 0 |
Hány imádrát nézik meg Annie Harris műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választják Annie Harris megtekintői?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 15,4% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 15,4% | 0,0% |
| Érezhető fényesség | 38,5% | 33,3% |
| Fényerék egyensúlya | 30,8% | 66,7% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 23,1% | 33,3% |
| Finom színtónusú | 46,2% | 66,7% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 30,8% | 0,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 0,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 7,7% | 33,3% |
| Egyensúlyos | 92,3% | 66,7% |
| Élénk | 0,0% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 0,0% | 0,0% |
| Lágy | 7,7% | 0,0% |
| Egyensúlyozott | 30,8% | 33,3% |
| Erőteljes kontrasztú | 38,5% | 33,3% |
| Kijelentés | 23,1% | 33,3% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 7,7% | 0,0% |
| Lágyan kevert paletta | 15,4% | 33,3% |
| Egyensúlyozott harmónia | 15,4% | 33,3% |
| Erős színegyüntetés | 46,2% | 33,3% |
| Egységes színpaletta | 15,4% | 0,0% |
Mely Annie Harris művei vonzzák a legtöbb tekintetet, hónconkénti bontásban?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Amikor a vízözön tükrözi az… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Szeptember Napfénye | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Meirioneth Moors | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bettws y Coed | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Warkton Bridge with a Lady,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| The Lock, Stamford Bridge,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Evening Sunlight | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Warkton Meadows, Northampto… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Country Lane | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cottage Landscape with Catt… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
Milyen eszközöket használnak az emberek Annie Harris megtekintéséhez?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Nézze meg a számokat
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| telefonok | 1 600 | 50,0% |
| számítógépek | 1 400 | 43,8% |
| tabletek | 200 | 6,2% |
Mely nyelveken követik Annie Harris követői?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Nézze meg a számokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Olasz | 400 | 25,0% |
| Szlovák | 300 | 18,8% |
| Dán | 200 | 12,5% |
| Finn | 200 | 12,5% |
| Svéd | 200 | 12,5% |
| Angol | 100 | 6,2% |
| Spanyol | 100 | 6,2% |
| Szerb | 100 | 6,2% |
Naponta hányan nézik Annie Harris-et, és mi várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| pén 16 Okt | 0 |
| szo 17 Okt | 0 |
| vas 18 Okt | 100 |
| hét 19 Okt | 0 |
| kedd 20 Okt | 500 |
| sze 21 Okt | 100 |
| csüt 22 Okt | 100 |
| pén 23 Okt | 100 |
| szo 24 Okt | 0 |
| vas 25 Okt | 100 |
| hét 26 Okt | 100 |
| kedd 27 Okt | 100 |
| sze 28 Okt | 0 |
| csüt 29 Okt | 0 |
| pén 30 Okt | 0 |
| szo 31 Okt | 0 |
| vas 1 Nov | 0 |
| hét 2 Nov | 0 |
| kedd 3 Nov | 0 |
| sze 4 Nov | 0 |
| csüt 5 Nov | 0 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 23 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 24 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 25 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 26 Nov (előrejelzés) | 0 |
Kérdések Annie Harris kapcsán
Mely Annie Harris művei vonzzák a legtöbb figyelmet?
- Warkton Bridge with a Lady, Northamptonshire, 200 megtekintéssel (29% Annie Harris összes megtekintéséből). A fenti rangsor 3 művet sorol fel.
Hányan nézik Annie Harris alkotásait a OriginalUniqueArt.com platformon?
- 3 200 látogatás tizenkét hónapban: 2 700 a művész oldalon és 500 az egyes műveknél.
Milyen eszközökön nézik Annie Harris alkotásait az emberek?
- A látogatók telefonok (50%), számítógépek (44%) és tabletek (6%) eszközökön nézik Annie Harris alkotásait; a látogatások 50%-át telefonok eszközök teszik ki.
Milyen típusú műveket kedvelnek a látogatók Annie Harris alkotásai közül?
- Fényerék egyensúlya (Fényerő): a látogatások 67%-át, a katalógus 31%-ával szemben.