Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Alphonse Mucha oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Alphonse Mucha: a közönség egy pillantásban
The Allegory of Bosnia Herzegovina a legtöbb figyelmet vonja magára: 2 800 látogatás tizenkét hónapban, ami 7% összes OriginalUniqueArt.com platformon található Alphonse Mucha nézetességgel összevetítve. Zodiac és The Moon követik. Alphonse Mucha összesen 34 000 látogatást generált: 8 400 a művész oldalon és 25 600 az egyes műveknél. További nézők minden hónapban: a látogatások 273%-el nőtek Sze 2026 és Okt 2026 között. A legforgalmasabb hónap Júl 2026 volt, 15 700 látogatással. A közönség Angol (23%), Svéd (9%) és Ukrán (9%) nyelven olvadsz. A közönség Dél-Korea (10%), Ukrajna (9%) és Svédország (7%) területéről követi. A közönség számítógépek (73%), telefonok (25%) és tabletek (2%) eszközökön követi. A közönség a Földszínek irányába hajlamos (Színpaletta): a látogatások 47%-át teszi ki, az művész katalógjának 32%-át pedig.
A Alphonse Mucha legnépszerűbb 10 műve
A(z) OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap valós látogatási száma alapján rangsorzolva: a(z) Alphonse Mucha legnézettebb 10 műve, a legnézettebbtől kezdve.
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
700
Júl 2026
1 800
13 900
Aug 2026
100
1 800
Sze 2026
1 300
2 000
Okt 2026
5 100
7 200
Hány imádrát nézik meg Alphonse Mucha műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választják Alphonse Mucha megtekintői?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Elegáns
28,6%
35,7%
Éteri
38,1%
33,2%
Romantikus
23,8%
22,6%
Nosztalgikus
4,8%
3,0%
Dramatikus
0,0%
3,0%
Békés, nyugodt
4,8%
2,4%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Romantikus
66,7%
52,9%
Rejtélyes
4,8%
12,1%
Éteri
4,8%
11,8%
Melankolikus
14,3%
9,0%
Nyugodt
0,0%
5,3%
Drámai
0,0%
3,1%
Nyugodt
4,8%
2,5%
Belső elmélyülést sugárzó
0,0%
1,9%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
6,0%
10,3%
Lágy árnyékok
12,0%
17,8%
Érezhető fényesség
38,0%
35,3%
Fényerék egyensúlya
36,0%
31,8%
Fényes
8,0%
4,8%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
10,0%
2,8%
Finom színtónusú
14,0%
23,6%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
28,0%
30,1%
Egyértelmű színprészenység
44,0%
42,6%
Éles színűség
4,0%
1,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
31,7%
47,3%
Sötét tónusú
26,8%
23,1%
Semleges tónusok
21,9%
20,8%
Pasztell színek
14,6%
6,8%
Meleg tónusú
0,0%
1,1%
Élénk
0,0%
0,6%
Fémfényű színek
2,4%
0,0%
Monokróm
2,4%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
4,0%
3,0%
Egyensúlyos
40,0%
49,1%
Élénk
56,0%
47,9%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
8,0%
11,5%
Lágy
24,0%
20,8%
Egyensúlyozott
18,0%
10,3%
Erőteljes kontrasztú
30,0%
27,3%
Kijelentés
20,0%
30,1%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
8,0%
5,5%
Lágyan kevert paletta
2,0%
5,0%
Egyensúlyozott harmónia
8,0%
3,8%
Erős színegyüntetés
50,0%
61,7%
Egységes színpaletta
32,0%
24,1%
Mely Alphonse Mucha művei vonzzák a legtöbb tekintetet, hónconkénti bontásban?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
The Moon
0
0
0
0
0
0
0
0
700
0
0
0
Nude
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
600
The Apotheosis of the Slavs
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
200
Stained-Glass Window in St.…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Bieres de la Meuse
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Salammbô
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Amethyst
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Czech Heart
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
evening reverie - nocturnal…
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
0
Radiance of the Day
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Milyen eszközöket használnak az emberek Alphonse Mucha megtekintéséhez?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Nézze meg a számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
24 800
72,9%
telefonok
8 400
24,7%
tabletek
800
2,4%
Mely nyelveken követik Alphonse Mucha követői?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Nézze meg a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
1 600
22,9%
Svéd
600
8,6%
Ukrán
600
8,6%
Japán
400
5,7%
Koreai
400
5,7%
Bolgár
300
4,3%
Spanyol
300
4,3%
Olasz
300
4,3%
Portugál
300
4,3%
Orosz
300
4,3%
Naponta hányan nézik Alphonse Mucha-et, és mi várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
Nap
Látogatások
csüt 15 Okt
1 600
pén 16 Okt
500
szo 17 Okt
400
vas 18 Okt
1 000
hét 19 Okt
800
kedd 20 Okt
200
sze 21 Okt
1 300
csüt 22 Okt
1 300
pén 23 Okt
600
szo 24 Okt
800
vas 25 Okt
1 100
hét 26 Okt
1 400
kedd 27 Okt
700
sze 28 Okt
1 200
csüt 29 Okt
1 100
pén 30 Okt
2 900
szo 31 Okt
1 000
vas 1 Nov
1 800
hét 2 Nov
4 500
kedd 3 Nov
2 300
sze 4 Nov
500
csüt 5 Nov (előrejelzés)
2 600
pén 6 Nov (előrejelzés)
2 600
szo 7 Nov (előrejelzés)
1 400
vas 8 Nov (előrejelzés)
2 500
hét 9 Nov (előrejelzés)
4 400
kedd 10 Nov (előrejelzés)
2 100
sze 11 Nov (előrejelzés)
2 000
csüt 12 Nov (előrejelzés)
3 100
pén 13 Nov (előrejelzés)
3 100
szo 14 Nov (előrejelzés)
1 700
vas 15 Nov (előrejelzés)
3 000
hét 16 Nov (előrejelzés)
5 100
kedd 17 Nov (előrejelzés)
2 400
sze 18 Nov (előrejelzés)
2 300
csüt 19 Nov (előrejelzés)
3 400
pén 20 Nov (előrejelzés)
3 400
szo 21 Nov (előrejelzés)
1 900
vas 22 Nov (előrejelzés)
3 300
hét 23 Nov (előrejelzés)
5 800
kedd 24 Nov (előrejelzés)
2 700
sze 25 Nov (előrejelzés)
2 600
Kérdések Alphonse Mucha kapcsán
Mely Alphonse Mucha művei vonzzák a legtöbb figyelmet?
The Allegory of Bosnia Herzegovina, 2 800 megtekintéssel (7% Alphonse Mucha összes megtekintéséből). A fenti rangsor 10 művet sorol fel.
Hányan nézik Alphonse Mucha alkotásait a OriginalUniqueArt.com platformon?
34 000 látogatás tizenkét hónapban: 8 400 a művész oldalon és 25 600 az egyes műveknél.
Milyen eszközökön nézik Alphonse Mucha alkotásait az emberek?
A látogatók számítógépek (73%), telefonok (25%) és tabletek (2%) eszközökön nézik Alphonse Mucha alkotásait; a látogatások 73%-át számítógépek eszközök teszik ki.
Mely nyelveken követik Alphonse Mucha követői?
Angol (23%), Svéd (9%) és Ukrán (9%) nyelven. A legnépszerűbb nyelv: Angol (23% arányban).
Milyen típusú műveket kedvelnek a látogatók Alphonse Mucha alkotásai közül?
Földszínek (Színpaletta): a látogatások 47%-át, a katalógus 32%-ával szemben.