Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Alfred Henry Maurer oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Alfred Henry Maurer: kulcsfontosságú személyek
A legnézettebb mű Fauve Landscape (also known as Landscape near Oberstdorf - Autumn): 400 megtekintés tizenkét hónapban, ami 3% a(z) Alfred Henry Maurer megtekintéseinek összesen. Aztán Two Heads és Still LIfe with Vase and Flowers. Összesen 15 300 látogatás: 1 900 a művész oldalon, 13 400 a művekkel. A nézőadomány nő: 160% -el több látogatás Okt 2026 alatt, mint Sze 2026 alatt. Csúcsmegoldás: Júl 2026, 12 400 látogatással. A közönség eszközönkénti megoszlása: számítógépek (97%), telefonok (3%) és tabletek (1%). Egy stílus kiemelkedik: a Karakteres (Hangulat) a látogatások 34%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 9%-át jelenti.
Alfred Henry Maurer: a(z) 10 legnéztebb mű
Ez a rangsor a megtekintések számát veszi figénybe, nem pedig a katalógusi pontokat: a legnézettebb 10 mű a Alfred Henry Maurer alkotásai közül a(z) OriginalUniqueArt.com platformon, tizenkét hónap alatt.
Hogyan változik Alfred Henry Maurer közönsége hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
200
400
Júl 2026
700
11 700
Aug 2026
100
400
Sze 2026
300
200
Okt 2026
600
700
Hogyan nézték a Alfred Henry Maurer műveit az év folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választ a közönség Alfred Henry Maurer művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Karakteres
9,1%
34,1%
Dramatikus
36,4%
13,6%
Nyugodt
18,2%
15,9%
Békés, nyugodt
18,2%
13,6%
Nosztalgikus
18,2%
9,1%
Elegáns
0,0%
4,5%
Játékos
0,0%
4,5%
Romantikus
0,0%
4,5%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Belső elmélyülést sugárzó
18,2%
25,0%
Örömteli
0,0%
22,7%
Nyugodt
18,2%
18,2%
Melankolikus
27,3%
6,8%
Energikus
9,1%
9,1%
Nyugodt
9,1%
6,8%
Szenvedélyes
9,1%
4,5%
Romantikus
0,0%
4,5%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
18,0%
13,2%
Lágy árnyékok
22,0%
25,7%
Érezhető fényesség
34,0%
38,2%
Fényerék egyensúlya
20,0%
14,6%
Fényes
6,0%
8,3%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
24,0%
16,7%
Finom színtónusú
24,0%
25,0%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
22,0%
30,6%
Egyértelmű színprészenység
28,0%
27,1%
Éles színűség
2,0%
0,7%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
38,1%
35,6%
Semleges tónusok
26,2%
31,4%
Sötét tónusú
26,2%
28,0%
Pasztell színek
4,8%
4,2%
Monokróm
2,4%
0,9%
Természet
2,4%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
24,0%
16,0%
Egyensúlyos
40,0%
45,8%
Élénk
36,0%
38,2%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
8,0%
6,2%
Lágy
6,0%
2,8%
Egyensúlyozott
6,0%
6,2%
Erőteljes kontrasztú
24,0%
23,6%
Kijelentés
56,0%
61,1%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
6,0%
15,3%
Lágyan kevert paletta
26,0%
20,8%
Egyensúlyozott harmónia
20,0%
20,1%
Erős színegyüntetés
30,0%
29,2%
Egységes színpaletta
18,0%
14,6%
Hogyan alakulnak Alfred Henry Maurer legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd a számokat
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
At The Window
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Café Scene
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Ball at the Moulin Rouge
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
The Midinette
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of a Woman
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Alfred Henry Maurer (Self P…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Woman and Pottery, (paintin…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Woman in Black, (painting)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Figures by the Sea, (painti…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Man in Interior, (painting)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Telefonok, tabletek vagy számítógépek: hol nézték Alfred Henry Maurer?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd a számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
14 800
96,7%
telefonok
400
2,6%
tabletek
100
0,7%
Milyen nyelveket használ Alfred Henry Maurer közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
300
42,9%
Spanyol
200
28,6%
Német
100
14,3%
Japán
100
14,3%
Hogyan alakulnak Alfred Henry Maurer napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd a számokat
Nap
Látogatások
pén 16 Okt
0
szo 17 Okt
0
vas 18 Okt
0
hét 19 Okt
200
kedd 20 Okt
0
sze 21 Okt
100
csüt 22 Okt
0
pén 23 Okt
0
szo 24 Okt
100
vas 25 Okt
0
hét 26 Okt
0
kedd 27 Okt
0
sze 28 Okt
100
csüt 29 Okt
0
pén 30 Okt
0
szo 31 Okt
100
vas 1 Nov
0
hét 2 Nov
0
kedd 3 Nov
100
sze 4 Nov
0
csüt 5 Nov
100
pén 6 Nov (előrejelzés)
0
szo 7 Nov (előrejelzés)
100
vas 8 Nov (előrejelzés)
0
hét 9 Nov (előrejelzés)
100
kedd 10 Nov (előrejelzés)
0
sze 11 Nov (előrejelzés)
100
csüt 12 Nov (előrejelzés)
0
pén 13 Nov (előrejelzés)
0
szo 14 Nov (előrejelzés)
100
vas 15 Nov (előrejelzés)
0
hét 16 Nov (előrejelzés)
100
kedd 17 Nov (előrejelzés)
0
sze 18 Nov (előrejelzés)
100
csüt 19 Nov (előrejelzés)
0
pén 20 Nov (előrejelzés)
0
szo 21 Nov (előrejelzés)
100
vas 22 Nov (előrejelzés)
0
hét 23 Nov (előrejelzés)
100
kedd 24 Nov (előrejelzés)
0
sze 25 Nov (előrejelzés)
100
csüt 26 Nov (előrejelzés)
0
Alfred Henry Maurer: rövid válaszok
Mi a(z) legnéztebb műve Alfred Henry Maurer-nak?
Fauve Landscape (also known as Landscape near Oberstdorf - Autumn): 400 látogatás, ami 3% a(z) Alfred Henry Maurer megtekintéseinek összegétől. A lista 10. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Alfred Henry Maurer?
15 300 tizenkét hónap alatt (1 900 a művész oldalon, 13 400 a művek oldalon).
Az emberek telefonon vagy számítógépen nézik Alfred Henry Maurer alkotásait?
Mindkettőnél: számítógépek (97%), telefonok (3%) és tabletek (1%); a vezető számítógépek 97% arányal.
Kedveli-e a közönség Alfred Henry Maurer műveinek egy bizonyos típusát?
Igen, Karakteres (Hangulat): a látogatások 34%-át teszi ki a 9% katalógusból.