Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Alfred East oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Alfred East: a látogatások éves összefoglalója
A(z) The Top of the Wolds a legnézettebb alkotás: 800 megtekintés egy évben, ami 17% összes Alfred East részére fordított figyelemnek. Ezt követi A Gleam before the Storm és Autumn in Gloucestershire. A művész oldala 700 látogatást, a művek pedig 3 400 látogatást értek el: összesen 4 100 lượt. A figyelem 60%-el nőtt Sze 2026 és Okt 2026 között. Júl 2026 volt a legforgalmasabb hónap, 2 500 látogatással. A látogatók számítógépek (76%) és telefonok (24%) eszközökön nézik meg. Kedvelik a Semleges tónusok (Színpaletta) stílust: ezek a látogatások 55%-át teszik ki a katalógus 29%-ával szemben.
A(z) Alfred East 10 legnézettebb műve
Minden rang a OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban kapott látogatások számát tükrözi; az 1. rang Alfred East leglátottabb műve.
-
1
The Top of the Wolds
800 látogatás · 17,4%
-
2
A Gleam before the Storm, 1900
500 látogatás · 10,9%
-
3
Autumn in Gloucestershire
300 látogatás · 6,5%
-
4
View from the Bungalow, Rivington, 1911
300 látogatás · 6,5%
-
5
Golden Autumn, 1904
300 látogatás · 6,5%
-
6
Faith
300 látogatás · 6,5%
-
7
Autumn in the Valley of the Seine
200 látogatás · 4,3%
-
8
On the Cole, Yardley Woods
200 látogatás · 4,3%
-
9
Lakeside Landscape
200 látogatás · 4,3%
-
10
Hayle from Lelant, Cornwall, 1892
200 látogatás · 4,3%
Mikor látogatják meg az emberek Alfred East oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Az adatok egy táblázatban
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 200 | 2 300 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sze 2026 | 100 | 400 |
| Okt 2026 | 300 | 500 |
Mikor nyitják meg Alfred East műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a látogatók Alfred East művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Az adatok egy táblázatban
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 16,0% | 13,0% |
| Lágy árnyékok | 28,0% | 30,4% |
| Érezhető fényesség | 42,0% | 23,9% |
| Fényerék egyensúlya | 14,0% | 32,6% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 20,0% | 6,5% |
| Finom színtónusú | 30,0% | 34,8% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 28,0% | 47,8% |
| Egyértelmű színprészenység | 20,0% | 8,7% |
| Éles színűség | 2,0% | 2,2% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 29,0% | 54,5% |
| Földszínek | 38,7% | 33,3% |
| Sötét tónusú | 32,3% | 12,1% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 24,0% | 6,5% |
| Egyensúlyos | 62,0% | 78,3% |
| Élénk | 14,0% | 15,2% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 10,0% | 28,3% |
| Lágy | 24,0% | 21,7% |
| Egyensúlyozott | 14,0% | 8,7% |
| Erőteljes kontrasztú | 22,0% | 6,5% |
| Kijelentés | 30,0% | 34,8% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 8,0% | 6,5% |
| Lágyan kevert paletta | 2,0% | 2,2% |
| Egyensúlyozott harmónia | 12,0% | 15,2% |
| Erős színegyüntetés | 24,0% | 30,4% |
| Egységes színpaletta | 54,0% | 45,6% |
Melyek Alfred East legnézettebb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Az adatok egy táblázatban
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Top of the Wolds | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 |
| An Idyll of Spring | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Sleepy River Somme | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Mystic Pool | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Autumn in Gloucestershire | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 200 |
| The Golden Valley | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Gleam before the Storm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 400 | 0 | 0 | 0 |
| Falls of Dochart, Killin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Japanese Children | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hayle from Lelant, Cornwall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hogyan oszlónak a Alfred East közönsége eszközre lebontva?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Az adatok egy táblázatban
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 3 100 | 75,6% |
| telefonok | 1 000 | 24,4% |
Milyen nyelveken követi Alfred East a közösség?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Az adatok egy táblázatban
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Angol | 200 | 66,7% |
| Lengyel | 100 | 33,3% |
Naponta hány látogatása van Alfred East-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Az adatok egy táblázatban
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| csüt 15 Okt | 100 |
| pén 16 Okt | 0 |
| szo 17 Okt | 0 |
| vas 18 Okt | 100 |
| hét 19 Okt | 100 |
| kedd 20 Okt | 0 |
| sze 21 Okt | 0 |
| csüt 22 Okt | 0 |
| pén 23 Okt | 200 |
| szo 24 Okt | 300 |
| vas 25 Okt | 100 |
| hét 26 Okt | 0 |
| kedd 27 Okt | 0 |
| sze 28 Okt | 0 |
| csüt 29 Okt | 0 |
| pén 30 Okt | 0 |
| szo 31 Okt | 0 |
| vas 1 Nov | 0 |
| hét 2 Nov | 100 |
| kedd 3 Nov | 0 |
| sze 4 Nov | 0 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 23 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 24 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 25 Nov (előrejelzés) | 0 |
Amit az emberek Alfred East kapcsán kérdeznek
Melyik Alfred East műve a legtöbbször megtekintett?
- The Top of the Wolds az első helyen, 800 megtekintéssel, a nézetések 17%-át övelem. 10 mű áll felette.
Mennyi a Alfred East közönsége a OriginalUniqueArt.com platformon?
- 4 100 látogatás tizenkét hónapban: 700 a művész oldalán, 3 400 a művekkel.
Milyen eszközökkel érkezik Alfred East közönsége?
- A látogatók számítógépek (76%) és telefonok (24%) eszközökről érkeznek; a számítógépek eszközök a látogatások 76%-át teszik ki.
Mely művei Alfred East felelnek meg a látogatók ízlésszereteteinek?
- A Semleges tónusok (Színpaletta) leírású művek 55% látogatást generálnak a katalógus 29% részére vonatkozóan.