Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Alexandre Cabanel oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Alexandre Cabanel: kulcsfontosságú személyek
A legnézettebb mű A Végzett Borzót: 61 700 megtekintés tizenkét hónapban, ami 70% a(z) Alexandre Cabanel megtekintéseinek összesen. Aztán The Evening Angel és Paradise Lost (a Paradicsomból való Ádám és Éva kiপরlasztása néven is ismert). Összesen 77 800 látogatás: 14 800 a művész oldalon, 63 000 a művekkel. A nézőadomány nő: 46% -el több látogatás Okt 2026 alatt, mint Sze 2026 alatt. Csúcsmegoldás: Okt 2026, 26 300 látogatással. A közönség nyelvei: Angol (20%), Japán (12%) és Spanyol (11%). A közönség származási orszámai: Brazília (9%), Japán (9%) és Svédország (9%). A közönség eszközönkénti megoszlása: számítógépek (49%), telefonok (46%) és tabletek (5%). Egy stílus kiemelkedik: a Egyensúlyozott harmónia (Színharmónia) a látogatások 74%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 6%-át jelenti.
Alexandre Cabanel: a(z) 10 legnéztebb mű
Ez a rangsor a megtekintések számát veszi figénybe, nem pedig a katalógusi pontokat: a legnézettebb 10 mű a Alexandre Cabanel alkotásai közül a(z) OriginalUniqueArt.com platformon, tizenkét hónap alatt.
Hogyan változik Alexandre Cabanel közönsége hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
200
200
Júl 2026
1 900
17 200
Aug 2026
1 600
12 400
Sze 2026
4 100
13 900
Okt 2026
7 000
19 300
Hogyan nézték a Alexandre Cabanel műveit az év folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választ a közönség Alexandre Cabanel művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
27,3%
81,6%
Elegáns
24,2%
7,5%
Romantikus
9,1%
6,6%
Éteri
15,2%
3,4%
Nyugodt
3,0%
0,6%
Klasszikus
15,2%
0,1%
Misztikus
3,0%
0,2%
Luksusú
3,0%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Melankolikus
12,1%
80,3%
Drámai
18,2%
8,1%
Romantikus
24,2%
7,8%
Belső elmélyülést sugárzó
6,1%
1,5%
Sötét és komoly
15,2%
0,2%
Éteri
9,1%
0,4%
Örömteli
0,0%
0,7%
Nosztalgikus
0,0%
0,5%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
42,0%
11,5%
Lágy árnyékok
26,0%
5,2%
Érezhető fényesség
26,0%
82,8%
Fényerék egyensúlya
6,0%
0,3%
Fényes
0,0%
0,2%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
32,0%
5,6%
Finom színtónusú
42,0%
84,6%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
26,0%
9,8%
Egyértelmű színprészenység
0,0%
0,1%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Semleges tónusok
21,9%
79,8%
Földszínek
71,9%
19,8%
Sötét tónusú
6,2%
0,1%
Monokróm
0,0%
0,2%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
54,0%
12,4%
Egyensúlyos
44,0%
85,5%
Élénk
2,0%
2,1%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
10,0%
0,2%
Lágy
16,0%
6,1%
Egyensúlyozott
6,0%
1,0%
Erőteljes kontrasztú
18,0%
3,9%
Kijelentés
50,0%
88,8%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
14,0%
4,2%
Lágyan kevert paletta
32,0%
9,1%
Egyensúlyozott harmónia
6,0%
74,4%
Erős színegyüntetés
32,0%
11,1%
Egységes színpaletta
16,0%
1,2%
Hogyan alakulnak Alexandre Cabanel legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd a számokat
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
A Végzett Borzót
0
0
0
0
0
0
0
0
9 700
10 100
11 300
13 900
Vénus születése
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
600
Kleopátra mérgeket tesztel…
0
0
0
0
0
0
0
0
800
0
100
400
Paradise Lost (a Paradicsom…
0
0
0
0
0
0
0
0
1 200
200
100
0
John the Baptist
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
100
Fanny Clapp
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
Triomphe de Flore
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
300
Madame Carette
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
100
Mary Victoria Leiter (1870–…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
The Death of Francesca da R…
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
200
100
Telefonok, tabletek vagy számítógépek: hol nézték Alexandre Cabanel?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd a számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
38 100
49,0%
telefonok
35 800
46,0%
tabletek
3 900
5,0%
Milyen nyelveket használ Alexandre Cabanel közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
1 300
20,3%
Japán
800
12,5%
Spanyol
700
10,9%
Orosz
500
7,8%
Görög
400
6,2%
Francia
400
6,2%
Portugál
400
6,2%
Svéd
400
6,2%
Olasz
300
4,7%
Koreai
300
4,7%
Hogyan alakulnak Alexandre Cabanel napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd a számokat
Nap
Látogatások
hét 12 Okt
1 100
kedd 13 Okt
1 700
sze 14 Okt
1 200
csüt 15 Okt
1 000
pén 16 Okt
200
szo 17 Okt
1 400
vas 18 Okt
600
hét 19 Okt
1 400
kedd 20 Okt
1 200
sze 21 Okt
1 700
csüt 22 Okt
1 000
pén 23 Okt
1 500
szo 24 Okt
1 700
vas 25 Okt
1 900
hét 26 Okt
900
kedd 27 Okt
2 200
sze 28 Okt
1 800
csüt 29 Okt
2 300
pén 30 Okt
2 300
szo 31 Okt
500
vas 1 Nov
1 700
hét 2 Nov (előrejelzés)
1 600
kedd 3 Nov (előrejelzés)
2 400
sze 4 Nov (előrejelzés)
2 200
csüt 5 Nov (előrejelzés)
2 000
pén 6 Nov (előrejelzés)
1 900
szo 7 Nov (előrejelzés)
1 700
vas 8 Nov (előrejelzés)
2 000
hét 9 Nov (előrejelzés)
1 800
kedd 10 Nov (előrejelzés)
2 700
sze 11 Nov (előrejelzés)
2 400
csüt 12 Nov (előrejelzés)
2 200
pén 13 Nov (előrejelzés)
2 100
szo 14 Nov (előrejelzés)
1 900
vas 15 Nov (előrejelzés)
2 200
hét 16 Nov (előrejelzés)
1 900
kedd 17 Nov (előrejelzés)
2 900
sze 18 Nov (előrejelzés)
2 700
csüt 19 Nov (előrejelzés)
2 400
pén 20 Nov (előrejelzés)
2 300
szo 21 Nov (előrejelzés)
2 000
vas 22 Nov (előrejelzés)
2 400
Alexandre Cabanel: rövid válaszok
Mi a(z) legnéztebb műve Alexandre Cabanel-nak?
A Végzett Borzót: 61 700 látogatás, ami 70% a(z) Alexandre Cabanel megtekintéseinek összegétől. A lista 10. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Alexandre Cabanel?
77 800 tizenkét hónap alatt (14 800 a művész oldalon, 63 000 a művek oldalon).
Az emberek telefonon vagy számítógépen nézik Alexandre Cabanel alkotásait?
Mindkettőnél: számítógépek (49%), telefonok (46%) és tabletek (5%); a vezető számítógépek 49% arányal.
Alexandre Cabanel több nyelven követik?
Igen: Angol (20%), Japán (12%) és Spanyol (11%). A népszerűst leg Angol 20% share-val.
Kedveli-e a közönség Alexandre Cabanel műveinek egy bizonyos típusát?
Igen, Egyensúlyozott harmónia (Színharmónia): a látogatások 74%-át teszi ki a 6% katalógusból.