Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Aert Van Der Neer oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Aert Van Der Neer: a látogatások éves összefoglalója
A(z) A Frozen River near a Village, with Golfers and Skaters a legnézettebb alkotás: 1 500 megtekintés egy évben, ami 20% összes Aert Van Der Neer részére fordított figyelemnek. Ezt követi River in Winter és Folyamatban lévő tájképet nyugodt zákormányos fényben ábrázoló festmény. A művész oldala 1 500 látogatást, a művek pedig 5 000 látogatást értek el: összesen 6 500 lượt. A figyelem 40%-el csökkent Sze 2026 és Okt 2026 között. Júl 2026 volt a legforgalmasabb hónap, 3 000 látogatással. A látogatók számítógépek (86%), telefonok (11%) és tabletek (3%) eszközökön nézik meg. Kedvelik a Földszínek (Színpaletta) stílust: ezek a látogatások 81%-át teszik ki a katalógus 43%-ával szemben.
A(z) Aert Van Der Neer 10 legnézettebb műve
Minden rang a OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban kapott látogatások számát tükrözi; az 1. rang Aert Van Der Neer leglátottabb műve.
Mikor látogatják meg az emberek Aert Van Der Neer oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Az adatok egy táblázatban
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
400
2 600
Aug 2026
100
200
Sze 2026
100
1 900
Okt 2026
900
300
Mikor nyitják meg Aert Van Der Neer műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a látogatók Aert Van Der Neer művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Az adatok egy táblázatban
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Békés, nyugodt
72,2%
71,4%
Nyugodt
2,8%
14,3%
Nosztalgikus
11,1%
9,5%
Dramatikus
13,9%
3,2%
Éteri
0,0%
1,6%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
83,3%
79,4%
Melankolikus
2,8%
9,5%
Nyugodt
0,0%
7,9%
Belső elmélyülést sugárzó
5,6%
3,2%
Drámai
5,6%
0,0%
Rejtélyes
2,8%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
26,0%
27,4%
Lágy árnyékok
28,0%
24,7%
Érezhető fényesség
28,0%
45,2%
Fényerék egyensúlya
10,0%
2,7%
Fényes
8,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
54,0%
71,2%
Finom színtónusú
24,0%
9,6%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
10,0%
19,2%
Egyértelmű színprészenység
12,0%
0,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
42,9%
81,4%
Semleges tónusok
31,4%
14,0%
Sötét tónusú
17,1%
0,0%
Monokróm
8,6%
4,7%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
56,0%
69,9%
Egyensúlyos
34,0%
21,9%
Élénk
10,0%
8,2%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
26,0%
6,9%
Lágy
26,0%
24,7%
Egyensúlyozott
8,0%
12,3%
Erőteljes kontrasztú
14,0%
32,9%
Kijelentés
26,0%
23,3%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
8,0%
6,9%
Lágyan kevert paletta
14,0%
6,9%
Egyensúlyozott harmónia
2,0%
37,0%
Erős színegyüntetés
28,0%
32,9%
Egységes színpaletta
48,0%
16,4%
Melyek Aert Van Der Neer legnézettebb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Az adatok egy táblázatban
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
River in Winter
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
300
0
River Landscape by Moonligh…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
A Frozen River near a Villa…
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
800
0
Landscape at Sunset
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
An Evening View near a Vill…
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
100
0
Ship caulking by Moonlight
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Dutch Winter Scene
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
River view by moonlight
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A Village by a River in Moo…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
An Evening View near a Vill…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Hogyan oszlónak a Aert Van Der Neer közönsége eszközre lebontva?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Az adatok egy táblázatban
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
5 600
86,2%
telefonok
700
10,8%
tabletek
200
3,1%
Milyen nyelveken követi Aert Van Der Neer a közösség?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Az adatok egy táblázatban
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
600
66,7%
Német
200
22,2%
Szlovén
100
11,1%
Naponta hány látogatása van Aert Van Der Neer-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Az adatok egy táblázatban
Nap
Látogatások
csüt 15 Okt
400
pén 16 Okt
0
szo 17 Okt
0
vas 18 Okt
100
hét 19 Okt
0
kedd 20 Okt
0
sze 21 Okt
0
csüt 22 Okt
100
pén 23 Okt
0
szo 24 Okt
100
vas 25 Okt
0
hét 26 Okt
0
kedd 27 Okt
0
sze 28 Okt
100
csüt 29 Okt
0
pén 30 Okt
0
szo 31 Okt
0
vas 1 Nov
0
hét 2 Nov
0
kedd 3 Nov
0
sze 4 Nov
0
csüt 5 Nov (előrejelzés)
0
pén 6 Nov (előrejelzés)
0
szo 7 Nov (előrejelzés)
0
vas 8 Nov (előrejelzés)
0
hét 9 Nov (előrejelzés)
0
kedd 10 Nov (előrejelzés)
0
sze 11 Nov (előrejelzés)
0
csüt 12 Nov (előrejelzés)
0
pén 13 Nov (előrejelzés)
0
szo 14 Nov (előrejelzés)
0
vas 15 Nov (előrejelzés)
0
hét 16 Nov (előrejelzés)
0
kedd 17 Nov (előrejelzés)
0
sze 18 Nov (előrejelzés)
0
csüt 19 Nov (előrejelzés)
0
pén 20 Nov (előrejelzés)
0
szo 21 Nov (előrejelzés)
0
vas 22 Nov (előrejelzés)
0
hét 23 Nov (előrejelzés)
0
kedd 24 Nov (előrejelzés)
0
sze 25 Nov (előrejelzés)
0
Amit az emberek Aert Van Der Neer kapcsán kérdeznek
Melyik Aert Van Der Neer műve a legtöbbször megtekintett?
A Frozen River near a Village, with Golfers and Skaters az első helyen, 1 500 megtekintéssel, a nézetések 20%-át övelem. 10 mű áll felette.
Mennyi a Aert Van Der Neer közönsége a OriginalUniqueArt.com platformon?
6 500 látogatás tizenkét hónapban: 1 500 a művész oldalán, 5 000 a művekkel.
Milyen eszközökkel érkezik Aert Van Der Neer közönsége?
A látogatók számítógépek (86%), telefonok (11%) és tabletek (3%) eszközökről érkeznek; a számítógépek eszközök a látogatások 86%-át teszik ki.
Mely művei Aert Van Der Neer felelnek meg a látogatók ízlésszereteteinek?
A Földszínek (Színpaletta) leírású művek 81% látogatást generálnak a katalógus 43% részére vonatkozóan.