Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Adrien Henri Tanoux oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Adrien Henri Tanoux: a látogatások éves összefoglalója
A(z) Hors Concours Femme D'orient a legnézettebb alkotás: 300 megtekintés egy évben, ami 15% összes Adrien Henri Tanoux részére fordított figyelemnek. Ezt követi L'odalisque és Weiblicher Akt In Waldlandschaft. A művész oldala 400 látogatást, a művek pedig 1 400 látogatást értek el: összesen 1 800 lượt. A figyelem 350%-el nőtt Sze 2026 és Okt 2026 között. Okt 2026 volt a legforgalmasabb hónap, 900 látogatással. Kedvelik a Zavará színkombináció (Színharmónia) stílust: ezek a látogatások 15%-át teszik ki a katalógus 2%-ával szemben.
A(z) Adrien Henri Tanoux 10 legnézettebb műve
Minden rang a OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban kapott látogatások számát tükrözi; az 1. rang Adrien Henri Tanoux leglátottabb műve.
-
1
Hors Concours Femme D'orient
300 látogatás · 15,0%
-
2
L'odalisque
300 látogatás · 15,0%
-
3
Weiblicher Akt In Waldlandschaft
200 látogatás · 10,0%
-
4
Peasant Couple in Farmyard, 1889
200 látogatás · 10,0%
-
5
Salammbo
200 látogatás · 10,0%
-
6
Odalisque
200 látogatás · 10,0%
-
7
reflection
200 látogatás · 10,0%
-
8
An Afternoon Coffee
100 látogatás · 5,0%
-
9
esclave
100 látogatás · 5,0%
-
10
The Water Carrier
100 látogatás · 5,0%
Mikor látogatják meg az emberek Adrien Henri Tanoux oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Az adatok egy táblázatban
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 100 | 500 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sze 2026 | 100 | 100 |
| Okt 2026 | 200 | 700 |
Mikor nyitják meg Adrien Henri Tanoux műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a látogatók Adrien Henri Tanoux művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Az adatok egy táblázatban
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 29,3% | 35,0% |
| Lágy árnyékok | 46,3% | 30,0% |
| Érezhető fényesség | 21,9% | 25,0% |
| Fényerék egyensúlya | 2,4% | 10,0% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 4,9% | 15,0% |
| Finom színtónusú | 51,2% | 55,0% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 36,6% | 30,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 7,3% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 86,8% | 85,7% |
| Semleges tónusok | 5,3% | 14,3% |
| Sötét tónusú | 7,9% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 26,8% | 35,0% |
| Egyensúlyos | 68,3% | 65,0% |
| Élénk | 4,9% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 4,9% | 0,0% |
| Lágy | 14,6% | 5,0% |
| Egyensúlyozott | 14,6% | 20,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 24,4% | 25,0% |
| Kijelentés | 41,5% | 50,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 2,4% | 15,0% |
| Lágyan kevert paletta | 0,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 17,1% | 20,0% |
| Erős színegyüntetés | 65,8% | 50,0% |
| Egységes színpaletta | 14,6% | 15,0% |
Melyek Adrien Henri Tanoux legnézettebb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Az adatok egy táblázatban
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| At the well | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odalisque | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Peasant Couple in Farmyard | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| untitled (7836) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| La belle orientale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hors Concours Femme D'orient | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
| The Water Carrier | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Namouna | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Don de la soeur de l'artiste | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milyen nyelveken követi Adrien Henri Tanoux a közösség?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Az adatok egy táblázatban
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Angol | 200 | 100,0% |
Naponta hány látogatása van Adrien Henri Tanoux-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Az adatok egy táblázatban
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| csüt 15 Okt | 0 |
| pén 16 Okt | 0 |
| szo 17 Okt | 0 |
| vas 18 Okt | 0 |
| hét 19 Okt | 0 |
| kedd 20 Okt | 0 |
| sze 21 Okt | 0 |
| csüt 22 Okt | 0 |
| pén 23 Okt | 0 |
| szo 24 Okt | 100 |
| vas 25 Okt | 0 |
| hét 26 Okt | 0 |
| kedd 27 Okt | 0 |
| sze 28 Okt | 0 |
| csüt 29 Okt | 0 |
| pén 30 Okt | 0 |
| szo 31 Okt | 0 |
| vas 1 Nov | 0 |
| hét 2 Nov | 0 |
| kedd 3 Nov | 0 |
| sze 4 Nov | 0 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 23 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 24 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 25 Nov (előrejelzés) | 0 |
Amit az emberek Adrien Henri Tanoux kapcsán kérdeznek
Melyik Adrien Henri Tanoux műve a legtöbbször megtekintett?
- Hors Concours Femme D'orient az első helyen, 300 megtekintéssel, a nézetések 15%-át övelem. 10 mű áll felette.
Mennyi a Adrien Henri Tanoux közönsége a OriginalUniqueArt.com platformon?
- 1 800 látogatás tizenkét hónapban: 400 a művész oldalán, 1 400 a művekkel.
Mely művei Adrien Henri Tanoux felelnek meg a látogatók ízlésszereteteinek?
- A Zavará színkombináció (Színharmónia) leírású művek 15% látogatást generálnak a katalógus 2% részére vonatkozóan.