Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Adriaen Brouwer oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Adriaen Brouwer: a látogatások éves összefoglalója
A(z) The Smokers a legnézettebb alkotás: 600 megtekintés egy évben, ami 10% összes Adriaen Brouwer részére fordított figyelemnek. Ezt követi Brawling Peasants és Feeling. A művész oldala 1 200 látogatást, a művek pedig 4 700 látogatást értek el: összesen 5 900 lượt. A figyelem 36%-el csökkent Sze 2026 és Okt 2026 között. Júl 2026 volt a legforgalmasabb hónap, 3 500 látogatással. A látogatók számítógépek (86%) és telefonok (14%) eszközökön nézik meg. Kedvelik a Melankolikus (Érzelmi hangulat) stílust: ezek a látogatások 24%-át teszik ki a katalógus 6%-ával szemben.
A(z) Adriaen Brouwer 10 legnézettebb műve
Minden rang a OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban kapott látogatások számát tükrözi; az 1. rang Adriaen Brouwer leglátottabb műve.
Mikor látogatják meg az emberek Adriaen Brouwer oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Az adatok egy táblázatban
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
800
2 700
Aug 2026
0
600
Sze 2026
200
900
Okt 2026
200
500
Mikor nyitják meg Adriaen Brouwer műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a látogatók Adriaen Brouwer művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Az adatok egy táblázatban
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
71,4%
60,0%
Nyugodt
8,6%
20,0%
Békés, nyugodt
2,9%
14,0%
Természetes tónusú
5,7%
2,0%
Nosztalgikus
5,7%
2,0%
Elegáns
2,9%
2,0%
Játékos
2,9%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Sötét és komoly
28,6%
14,0%
Melankolikus
5,7%
24,0%
Drámai
17,1%
12,0%
Belső elmélyülést sugárzó
8,6%
18,0%
Nyugodt
8,6%
16,0%
Energikus
14,3%
8,0%
Játékos
8,6%
4,0%
Feszült hangulatú
8,6%
2,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
80,0%
73,8%
Lágy árnyékok
16,0%
21,3%
Érezhető fényesség
4,0%
3,3%
Fényerék egyensúlya
0,0%
1,6%
Fényes
0,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
22,0%
19,7%
Finom színtónusú
42,0%
37,7%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
30,0%
37,7%
Egyértelmű színprészenység
6,0%
4,9%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
90,5%
84,8%
Sötét tónusú
4,8%
8,7%
Semleges tónusok
0,0%
6,5%
Monokróm
4,8%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
58,0%
44,3%
Egyensúlyos
38,0%
49,2%
Élénk
4,0%
6,6%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
40,0%
19,7%
Lágy
34,0%
42,6%
Egyensúlyozott
10,0%
19,7%
Erőteljes kontrasztú
2,0%
3,3%
Kijelentés
14,0%
14,8%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
2,0%
1,6%
Lágyan kevert paletta
4,0%
16,4%
Egyensúlyozott harmónia
8,0%
18,0%
Erős színegyüntetés
32,0%
44,3%
Egységes színpaletta
54,0%
19,7%
Melyek Adriaen Brouwer legnézettebb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Az adatok egy táblázatban
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
In the Tavern
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
300
0
Twilight Landscape
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
0
Drunken Peasant in a Tavern
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Singers
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Brawl
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The temptation of St Anthony
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A Caricature
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Village Charlatan (The Oper…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Old man with a beard
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Interior of a Tavern
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
Hogyan oszlónak a Adriaen Brouwer közönsége eszközre lebontva?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Az adatok egy táblázatban
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
5 100
86,4%
telefonok
800
13,6%
Milyen nyelveken követi Adriaen Brouwer a közösség?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Az adatok egy táblázatban
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
200
50,0%
Német
100
25,0%
Francia
100
25,0%
Naponta hány látogatása van Adriaen Brouwer-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Az adatok egy táblázatban
Nap
Látogatások
szo 17 Okt
100
vas 18 Okt
0
hét 19 Okt
0
kedd 20 Okt
100
sze 21 Okt
0
csüt 22 Okt
100
pén 23 Okt
0
szo 24 Okt
0
vas 25 Okt
300
hét 26 Okt
200
kedd 27 Okt
100
sze 28 Okt
0
csüt 29 Okt
0
pén 30 Okt
0
szo 31 Okt
100
vas 1 Nov
0
hét 2 Nov
400
kedd 3 Nov
200
sze 4 Nov
100
csüt 5 Nov
200
pén 6 Nov
400
szo 7 Nov (előrejelzés)
200
vas 8 Nov (előrejelzés)
200
hét 9 Nov (előrejelzés)
500
kedd 10 Nov (előrejelzés)
300
sze 11 Nov (előrejelzés)
100
csüt 12 Nov (előrejelzés)
200
pén 13 Nov (előrejelzés)
300
szo 14 Nov (előrejelzés)
200
vas 15 Nov (előrejelzés)
300
hét 16 Nov (előrejelzés)
600
kedd 17 Nov (előrejelzés)
400
sze 18 Nov (előrejelzés)
100
csüt 19 Nov (előrejelzés)
300
pén 20 Nov (előrejelzés)
400
szo 21 Nov (előrejelzés)
200
vas 22 Nov (előrejelzés)
300
hét 23 Nov (előrejelzés)
700
kedd 24 Nov (előrejelzés)
500
sze 25 Nov (előrejelzés)
100
csüt 26 Nov (előrejelzés)
300
pén 27 Nov (előrejelzés)
500
Amit az emberek Adriaen Brouwer kapcsán kérdeznek
Melyik Adriaen Brouwer műve a legtöbbször megtekintett?
The Smokers az első helyen, 600 megtekintéssel, a nézetések 10%-át övelem. 10 mű áll felette.
Mennyi a Adriaen Brouwer közönsége a OriginalUniqueArt.com platformon?
5 900 látogatás tizenkét hónapban: 1 200 a művész oldalán, 4 700 a művekkel.
Milyen eszközökkel érkezik Adriaen Brouwer közönsége?
A látogatók számítógépek (86%) és telefonok (14%) eszközökről érkeznek; a számítógépek eszközök a látogatások 86%-át teszik ki.
Mely művei Adriaen Brouwer felelnek meg a látogatók ízlésszereteteinek?
A Melankolikus (Érzelmi hangulat) leírású művek 24% látogatást generálnak a katalógus 6% részére vonatkozóan.