Johan Ludwig Lund — 3D virtuális múzeum
Sétáljon végig egy virtuális galériában, amely Johan Ludwig Lund 18 művével teli.
- Madonnahovede – Johan Ludwig Lund
- J.C. Spengler. Warden of the Royal Cabinet of Curiosities, Johan Ludwig Lund
- Jomfru Maria med Jesusbarnet – Johan Ludwig Lund
- Johan Ludwig Lund: Magdalene med salvekrukken
- Johan Ludwig Lund: Andromache in Despair at the Sight of Hector's Body
- Johan Ludwig Lund: Antik kriger. Studiehoved
- Johan Ludwig Lund: Wooded landscape near Lake Bagsværd
- Den sidste skjald – eredeti műalkotás – Johan Ludwig Lund alkotása
- Pyrrhus and Andromache at Hector's Tomb
- Painting – eredeti műalkotás – Johan Ludwig Lund alkotása
- Head and shoulders portrait of a praying woman. Copy of a painting by Perugino – eredeti műalkotás – Johan Ludwig Lund alkotása
- De tre norner – eredeti műalkotás – Johan Ludwig Lund alkotása
- Johan Ludwig Lund: A sacrifice to Thor.
- Aurora – eredeti műalkotás
- The Angel at the Tomb of Christ – eredeti műalkotás – Johan Ludwig Lund alkotása
- Supercargo Winther
- Luna og Hesperus – eredeti műalkotás – Johan Ludwig Lund alkotása
- Portrett av Fru Winther – eredeti műalkotás – Johan Ludwig Lund alkotása
Johan Ludwig Lund
3D virtuális múzeum
⚠
A múzeum nem tölthető be



