Jan van der Vaart — 3D virtuális múzeum
Sétáljon végig egy virtuális galériában, amely Jan van der Vaart 7 művével teli.
- Queen Mary II – eredeti műalkotás
- Anne Jones – eredeti műalkotás – Jan van der Vaart alkotása
- Two Spaniels and Jay in a Landscape – Jan van der Vaart
- Barbara Talbot, Viscountess Longueville (1665-1763) – eredeti műalkotás – Jan van der Vaart alkotása
- Queen Mary II, England (1662–1694) – eredeti műalkotás – Jan van der Vaart alkotása
- Portrait of a Violin
- Sir Francis Child the Younger (1684-1740) as a Boy
Jan van der Vaart
3D virtuális múzeum
⚠
A múzeum nem tölthető be



