Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Utagawa Yoshitaki na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
!
Statistika je resetirana 1. srpnja 2026. — podaci prije tog datuma nisu dostupni.
Utagawa Yoshitaki: što pokazuje godina posjeta
Kabuki Genji. Chapter 1 je najgledanije djelo: 100 posjeta u godini, što iznosi 50% ukupne pažnje posvećene umjetniku Utagawa Yoshitaki. Nakon toga slijedi Kabuki Genji. Chapter 2. Stranica umjetnika primila je 300 posjeta, a djela 100: ukupno 400 posjeta. Srp. 2026 je bio najprometniji mjesec, s 300 posjeta. Preferiraju Nježno umiješana paleta (Harmonija boja): 100% posjeta nasuprot 56% kataloga.
2 najgledanijih djela umjetnika Utagawa Yoshitaki
Svaki rang odražava broj posjeta na OriginalUniqueArt.com tijekom posljednjih dvanaest mjeseci; rang 1 je najposjećenije djelo umjetnika Utagawa Yoshitaki.
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Podaci u tablici
Mjesec
Stranica umjetnika
Stranice umjetnina
Stu. 2025
0
0
Pro. 2025
0
0
Sij. 2026
0
0
Velj. 2026
0
0
Ožu. 2026
0
0
Tra. 2026
0
0
Svi. 2026
0
0
Lip. 2026
0
0
Srp. 2026
200
100
Kol. 2026
100
0
Ruj. 2026
0
0
Lis. 2026
0
0
Kada su djela umjetnika Utagawa Yoshitaki izložena?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Što posjetitelji biraju među djelima umjetnika Utagawa Yoshitaki?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Podaci u tablici
Atmosfera
Atmosfera
Djela umjetnika
Broj posjeta
Nostalgičan
62,5%
100,0%
Dramatičnost
25,0%
0,0%
Klasično
12,5%
0,0%
Emocionalni ton
Emocionalni ton
Djela umjetnika
Broj posjeta
Dramatičan
75,0%
100,0%
Melanholičan
12,5%
0,0%
Reflektivan
12,5%
0,0%
Luminancija
Luminancija
Djela umjetnika
Broj posjeta
Tamno
0,0%
0,0%
Meka sjena
22,2%
0,0%
Blaga luminancija
44,4%
50,0%
Svijetla ravnoteža
33,3%
50,0%
Sjajan
0,0%
0,0%
Zasićenost boja
Zasićenost boja
Djela umjetnika
Broj posjeta
Prigušeno
0,0%
0,0%
Suptilne boje
0,0%
0,0%
Uravnotežena mekoća
22,2%
0,0%
Jasna prisutnost boja
77,8%
100,0%
Živopisna boja
0,0%
0,0%
Paleta boja
Paleta boja
Djela umjetnika
Broj posjeta
Tamni tonovi
44,4%
50,0%
Zemljani tonovi
33,3%
50,0%
Neutralne boje
11,1%
0,0%
Pastelne boje
11,1%
0,0%
Intenzitet boje
Intenzitet boje
Djela umjetnika
Broj posjeta
Monokromatski
0,0%
0,0%
Uravnoteženo
22,2%
0,0%
Živopisno
77,8%
100,0%
Kontrast
Kontrast
Djela umjetnika
Broj posjeta
Mirno
0,0%
0,0%
Nježan
11,1%
0,0%
Uravnotežen
0,0%
0,0%
Upečatljiv
11,1%
0,0%
Izjava
77,8%
100,0%
Harmonija boja
Harmonija boja
Djela umjetnika
Broj posjeta
Disfonetna paleta boja
11,1%
0,0%
Nježno umiješana paleta
55,6%
100,0%
Uravnotežena harmonija
11,1%
0,0%
Snažna jedinstvenost boja
22,2%
0,0%
Ujednačena paleta boja
0,0%
0,0%
Koji su najgledaniji radovi umjetnika Utagawa Yoshitaki, mjesec po mjesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Podaci u tablici
Ujelo
Stu. 2025
Pro. 2025
Sij. 2026
Velj. 2026
Ožu. 2026
Tra. 2026
Svi. 2026
Lip. 2026
Srp. 2026
Kol. 2026
Ruj. 2026
Lis. 2026
Kabuki Genji. Chapter 22
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Kanadehon Chushingura, act 9
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Kabuki Genji. Chapter 2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Kabuki Genji. Chapter 4
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Kabuki Actors
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Kabuki Genji. Chapter 2
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Kabuki Genji. Chapter 7
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Kabuki Genji. Chapter 1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Standing Beauty
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Na kojim jezicima se prati Utagawa Yoshitaki?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Koliko dnevno posjeta ima Utagawa Yoshitaki i što je sljedeće?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Podaci u tablici
Dan
Broj posjeta
Čet 15 Lis.
0
Pet 16 Lis.
0
Sub 17 Lis.
0
Ned 18 Lis.
0
Pon 19 Lis.
0
Uto 20 Lis.
0
Sri 21 Lis.
0
Čet 22 Lis.
0
Pet 23 Lis.
0
Sub 24 Lis.
0
Ned 25 Lis.
0
Pon 26 Lis.
0
Uto 27 Lis.
0
Sri 28 Lis.
0
Čet 29 Lis.
0
Pet 30 Lis.
0
Sub 31 Lis.
0
Ned 1 Stu.
0
Pon 2 Stu.
0
Uto 3 Stu.
0
Sri 4 Stu.
0
Čet 5 Stu. (prognoza)
0
Pet 6 Stu. (prognoza)
0
Sub 7 Stu. (prognoza)
0
Ned 8 Stu. (prognoza)
0
Pon 9 Stu. (prognoza)
0
Uto 10 Stu. (prognoza)
0
Sri 11 Stu. (prognoza)
0
Čet 12 Stu. (prognoza)
0
Pet 13 Stu. (prognoza)
0
Sub 14 Stu. (prognoza)
0
Ned 15 Stu. (prognoza)
0
Pon 16 Stu. (prognoza)
0
Uto 17 Stu. (prognoza)
0
Sri 18 Stu. (prognoza)
0
Čet 19 Stu. (prognoza)
0
Pet 20 Stu. (prognoza)
0
Sub 21 Stu. (prognoza)
0
Ned 22 Stu. (prognoza)
0
Pon 23 Stu. (prognoza)
0
Uto 24 Stu. (prognoza)
0
Sri 25 Stu. (prognoza)
0
Što ljudi pitaju o Utagawa Yoshitaki
Koji je rad umjetnika Utagawa Yoshitaki najposjećeniji?
Prvo je Kabuki Genji. Chapter 1, s 100 posjeta, što iznosi 50% pregleda. Iznad su rangirana 2 djela.
Kolika je publika Utagawa Yoshitaki na OriginalUniqueArt.com?
400 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci: 300 posjeta stranici umjetnika, 100 posjeta djelima.
Koji se radovi umjetnika Utagawa Yoshitaki podudaraju sa smakom posjetitelja?
Radovi opisani kao Nježno umiješana paleta (Harmonija boja) čine 100% posjeta za 56% kataloga.