Što je ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Thomas Girtin na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
Thomas Girtin: publika na prvi pogled
Durham Cathedral and Castle privlači najviše pažnje: 300 posjeta tijekom dvanaest mjeseci, što je 6% svih pregleda umjetnika Thomas Girtin na OriginalUniqueArt.com. Prate Street in Weymouth, Dorset i View of Pont St. Michel taken from Pont Neuf. Thomas Girtin je privukao 5.000 posjeta: 400 na stranici umjetnika i 4.600 na pojedinačnim djelima. Najprometniji mjesec bio je Srp. 2026 s 4.600 posjeta. Publika gleda na računala (100%). Publika naginje prema Snažna jedinstvenost boja (Harmonija boja): 43% posjeta, za 30% umjetnikovog kataloga.
10 djela umjetnika Thomas Girtin koja privlače najviše pogleda
Rangirano prema stvarnim posjetima na OriginalUniqueArt.com u posljednjih dvanaest mjeseci: 10 djela umjetnika Thomas Girtin koja ljudi najčešće otvaraju, počevši od prvog mjesta.
-
1
Durham Cathedral and Castle
300 posjeta · 5,7%
-
2
Street in Weymouth, Dorset
300 posjeta · 5,7%
-
3
View of Pont St. Michel taken from Pont Neuf
200 posjeta · 3,8%
-
4
The West Front of Jedburgh Abbey, Scotland
200 posjeta · 3,8%
-
5
Berry Pomeroy Castle, Devon
200 posjeta · 3,8%
-
6
View near Beddgelert (Snowdonia)
200 posjeta · 3,8%
-
7
The Village of Jedburgh, Roxburghshire
200 posjeta · 3,8%
-
8
Morpeth Bridge
200 posjeta · 3,8%
-
9
Appledore, Devon
200 posjeta · 3,8%
-
10
View of Monte Casino (after J.R.Cozens)
200 posjeta · 3,8%
Koliko ljudi gleda Thomas Girtin svakog mjeseca?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Pogledajte brojke
| Mjesec | Stranica umjetnika | Stranice umjetnina |
|---|---|---|
| Lis. 2025 | 0 | 0 |
| Stu. 2025 | 0 | 0 |
| Pro. 2025 | 0 | 0 |
| Sij. 2026 | 0 | 0 |
| Velj. 2026 | 0 | 0 |
| Ožu. 2026 | 0 | 0 |
| Tra. 2026 | 0 | 0 |
| Svi. 2026 | 0 | 0 |
| Lip. 2026 | 100 | 100 |
| Srp. 2026 | 300 | 4.300 |
| Kol. 2026 | 0 | 100 |
| Ruj. 2026 | 0 | 100 |
Koliko često se gledaju djela umjetnika Thomas Girtin?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Kakve djela biraju promatrači umjetnika Thomas Girtin?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Pogledajte brojke
| Luminancija | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Tamno | 2,0% | 1,9% |
| Meka sjena | 4,0% | 3,8% |
| Blaga luminancija | 20,0% | 18,9% |
| Svijetla ravnoteža | 56,0% | 49,1% |
| Sjajan | 18,0% | 26,4% |
| Zasićenost boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Prigušeno | 46,0% | 54,7% |
| Suptilne boje | 32,0% | 30,2% |
| Uravnotežena mekoća | 20,0% | 13,2% |
| Jasna prisutnost boja | 2,0% | 1,9% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Paleta boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Neutralne boje | 81,2% | 80,0% |
| Zemljani tonovi | 14,6% | 14,0% |
| Monokromatsko | 2,1% | 4,0% |
| Tamni tonovi | 2,1% | 0,0% |
| Pastelne boje | 0,0% | 2,0% |
| Intenzitet boje | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Monokromatski | 20,0% | 24,5% |
| Uravnoteženo | 72,0% | 67,9% |
| Živopisno | 8,0% | 7,5% |
| Kontrast | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Mirno | 12,0% | 20,8% |
| Nježan | 16,0% | 9,4% |
| Uravnotežen | 6,0% | 11,3% |
| Upečatljiv | 30,0% | 30,2% |
| Izjava | 36,0% | 28,3% |
| Harmonija boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Disfonetna paleta boja | 8,0% | 11,3% |
| Nježno umiješana paleta | 6,0% | 7,5% |
| Uravnotežena harmonija | 4,0% | 3,8% |
| Snažna jedinstvenost boja | 30,0% | 43,4% |
| Ujednačena paleta boja | 52,0% | 34,0% |
Koja djela Thomas Girtin privlače najviše pažnje, mjesec po mjesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Pogledajte brojke
| Ujelo | Lis. 2025 | Stu. 2025 | Pro. 2025 | Sij. 2026 | Velj. 2026 | Ožu. 2026 | Tra. 2026 | Svi. 2026 | Lip. 2026 | Srp. 2026 | Kol. 2026 | Ruj. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Warkworth Hermitage, Northu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Thatched Cottage among Tr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Guisborough Priory | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Byland Abbey, Yorkshire | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rievaulx abbey yorkshire | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Alnwick Castle from Brizlee… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior of Tintern Abbey l… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Village by River with Mount… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An Overshot Mill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Bamburgh Castle, Northumber… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Koji uređaji su ljudi koristili za gledanje Thomas Girtin?
Svaki dio kružnog dijagrama predstavlja jednu vrstu uređaja: telefon, tablet ili računalo. Što je dio veći, to je bilo više posjeta s tog tipa uređaja tijekom posljednjih dvanaest mjeseci.
Pogledajte brojke
| Uređaj | Broj posjeta | Podijeli |
|---|---|---|
| računala | 5.000 | 100,0% |
Na kojim jezicima ljudi prate Thomas Girtin?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Koliko ljudi svakodnevno gleda Thomas Girtin i što se očekuje?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Pogledajte brojke
| Dan | Broj posjeta |
|---|---|
| Ned 27 Ruj. | 0 |
| Pon 28 Ruj. | 100 |
| Uto 29 Ruj. | 0 |
| Sri 30 Ruj. | 0 |
| Čet 1 Lis. | 0 |
| Pet 2 Lis. | 0 |
| Sub 3 Lis. | 0 |
| Ned 4 Lis. | 0 |
| Pon 5 Lis. | 0 |
| Uto 6 Lis. | 0 |
| Sri 7 Lis. | 0 |
| Čet 8 Lis. | 0 |
| Pet 9 Lis. | 0 |
| Sub 10 Lis. | 0 |
| Ned 11 Lis. | 0 |
| Pon 12 Lis. | 0 |
| Uto 13 Lis. | 0 |
| Sri 14 Lis. | 0 |
| Čet 15 Lis. | 0 |
| Pet 16 Lis. | 0 |
| Sub 17 Lis. | 100 |
| Ned 18 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pon 19 Lis. (prognoza) | 0 |
| Uto 20 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sri 21 Lis. (prognoza) | 0 |
| Čet 22 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pet 23 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sub 24 Lis. (prognoza) | 0 |
| Ned 25 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pon 26 Lis. (prognoza) | 0 |
| Uto 27 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sri 28 Lis. (prognoza) | 0 |
| Čet 29 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pet 30 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sub 31 Lis. (prognoza) | 0 |
| Ned 1 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 2 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 3 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 4 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 5 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 6 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 7 Stu. (prognoza) | 0 |
Pitanja o Thomas Girtin
Koji radovi umjetnika Thomas Girtin privlače najviše pažnje?
- Durham Cathedral and Castle, s 300 posjeta (6% svih pregleda za Thomas Girtin). Gornja lista rangiranja sadrži 10 djela.
Koliko ljudi gleda Thomas Girtin na OriginalUniqueArt.com?
- 5.000 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci: 400 na stranici umjetnika i 4.600 na pojedinačnim djelima.
Na kojim uređajima ljudi gledaju Thomas Girtin?
- Ljudi gledaju Thomas Girtin na računala (100%); računala čine 100% posjeta.
Koje vrste djela Thomas Girtin ljudi preferiraju?
- Snažna jedinstvenost boja (Harmonija boja): 43% posjeta, nasuprot 30% kataloga.