Robert Heinecken Pogled na djelo

1931 – 2006

Što je ova stranica?

Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Robert Heinecken na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.

Statistika je resetirana 1. srpnja 2026. — podaci prije tog datuma nisu dostupni.

Robert Heinecken: što pokazuje godina posjeta

John Szarkowski, Director of Photography, Museum of Modern Art, visualizing Irving Penn's still life photograph of fruit. In the style of Arcimboldo, ca. 1580 je najgledanije djelo: 100 posjeta u godini, što iznosi 20% ukupne pažnje posvećene umjetniku Robert Heinecken. Nakon toga slijedi Recto/Verso #7 i Are You Rea 12. Stranica umjetnika primila je 400 posjeta, a djela 500: ukupno 900 posjeta. Pažnja je opala za 100% u odnosu na razdoblje od Kol. 2026 do Ruj. 2026. Srp. 2026 je bio najprometniji mjesec, s 800 posjeta. Preferiraju Uravnotežena harmonija (Harmonija boja): 40% posjeta nasuprot 12% kataloga.

5 najgledanijih djela umjetnika Robert Heinecken

Svaki rang odražava broj posjeta na OriginalUniqueArt.com tijekom posljednjih dvanaest mjeseci; rang 1 je najposjećenije djelo umjetnika Robert Heinecken.

  1. John Szarkowski, Director of Photography, Museum of Modern Art, visualizing Irving Penn's still life photograph of fruit. In the style of Arcimboldo, ca. 1580 1 John Szarkowski, Director of Photography, Museum of Modern Art, visualizing Irving Penn's still life photograph of fruit. In the style of Arcimboldo, ca. 1580, 1985 100 posjeta · 20,0%
  2. Recto/Verso #7 2 Recto/Verso #7, 1988 100 posjeta · 20,0%
  3. Are You Rea 12 3 Are You Rea 12, 1964 100 posjeta · 20,0%
  4. Are You Rea 20 4 Are You Rea 20, 1964 100 posjeta · 20,0%
  5. Are You Rea 9 5 Are You Rea 9, 1964 100 posjeta · 20,0%

Kada ljudi posjećuju stranicu Robert Heinecken?

Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.

Podaci u tablici
MjesecStranica umjetnikaStranice umjetnina
Lis. 202500
Stu. 202500
Pro. 202500
Sij. 202600
Velj. 202600
Ožu. 202600
Tra. 202600
Svi. 202600
Lip. 202600
Srp. 2026300500
Kol. 20261000
Ruj. 202600

Kada su djela umjetnika Robert Heinecken izložena?

Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.

Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.

Koji su najgledaniji radovi umjetnika Robert Heinecken, mjesec po mjesec?

Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.

Podaci u tablici
UjeloLis. 2025Stu. 2025Pro. 2025Sij. 2026Velj. 2026Ožu. 2026Tra. 2026Svi. 2026Lip. 2026Srp. 2026Kol. 2026Ruj. 2026
Are You Rea 16000000000000
Are You Rea 1000000000000
Are You Rea 14000000000000
Are You Rea 18000000000000
Are You Rea 10000000000000
Are You Rea 24000000000000
Are You Rea 23000000000000
Are You Rea 22000000000000
Are You Rea 5000000000000
Are You Rea 4000000000000

Na kojim jezicima se prati Robert Heinecken?

Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.

Podaci u tablici
JezikBroj posjetaPodijeli
Engleski100100,0%

Koliko dnevno posjeta ima Robert Heinecken i što je sljedeće?

Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.

Podaci u tablici
DanBroj posjeta
Čet 8 Lis.0
Pet 9 Lis.0
Sub 10 Lis.0
Ned 11 Lis.0
Pon 12 Lis.0
Uto 13 Lis.0
Sri 14 Lis.0
Čet 15 Lis.0
Pet 16 Lis.0
Sub 17 Lis.0
Ned 18 Lis.0
Pon 19 Lis.0
Uto 20 Lis.0
Sri 21 Lis.0
Čet 22 Lis.0
Pet 23 Lis.0
Sub 24 Lis.0
Ned 25 Lis.100
Pon 26 Lis.0
Uto 27 Lis.0
Sri 28 Lis.0
Čet 29 Lis. (prognoza)0
Pet 30 Lis. (prognoza)0
Sub 31 Lis. (prognoza)0
Ned 1 Stu. (prognoza)100
Pon 2 Stu. (prognoza)0
Uto 3 Stu. (prognoza)0
Sri 4 Stu. (prognoza)0
Čet 5 Stu. (prognoza)0
Pet 6 Stu. (prognoza)0
Sub 7 Stu. (prognoza)0
Ned 8 Stu. (prognoza)200
Pon 9 Stu. (prognoza)0
Uto 10 Stu. (prognoza)0
Sri 11 Stu. (prognoza)0
Čet 12 Stu. (prognoza)0
Pet 13 Stu. (prognoza)0
Sub 14 Stu. (prognoza)0
Ned 15 Stu. (prognoza)200
Pon 16 Stu. (prognoza)0
Uto 17 Stu. (prognoza)0
Sri 18 Stu. (prognoza)0

Što ljudi pitaju o Robert Heinecken

Koji je rad umjetnika Robert Heinecken najposjećeniji?

Prvo je John Szarkowski, Director of Photography, Museum of Modern Art, visualizing Irving Penn's still life photograph of fruit. In the style of Arcimboldo, ca. 1580, s 100 posjeta, što iznosi 20% pregleda. Iznad su rangirana 5 djela.

Kolika je publika Robert Heinecken na OriginalUniqueArt.com?

900 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci: 400 posjeta stranici umjetnika, 500 posjeta djelima.

Koji se radovi umjetnika Robert Heinecken podudaraju sa smakom posjetitelja?

Radovi opisani kao Uravnotežena harmonija (Harmonija boja) čine 40% posjeta za 12% kataloga.