Što je ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Robert Gallon na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
Robert Gallon: ključne figure
Najgledanije djelo je A village scene: 1.400 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci, što je 58% ukupnog broja pregleda umjetnika Robert Gallon. A zatim View of Richmond i Tributary of the Wharfe, Yorkshire. Ukupno 2.600 posjeta: 500 na stranici umjetnika, 2.100 na djelima. Publika se smanjuje: 33% manje posjeta u Lis. 2026 nego u Ruj. 2026. Peak mjesec: Srp. 2026 s 1.600 posjeta. Jedan stil se izdvaja: Uravnotežena harmonija (Harmonija boja) privlači 58% posjeta uz samo 9% kataloga.
Robert Gallon: 10 najgledanijih djela
Ovo rangiranje broji posjete, a ne ocjene kataloga: 10 djela umjetnika Robert Gallon najgledanije na platformi OriginalUniqueArt.com u posljednjih dvanaest mjeseci.
-
1
A village scene
1.400 posjeta · 58,3%
-
2
View of Richmond
200 posjeta · 8,3%
-
3
Tributary of the Wharfe, Yorkshire
100 posjeta · 4,2%
-
4
Hall of Tankerness
100 posjeta · 4,2%
-
5
Leigh from Southend
100 posjeta · 4,2%
-
6
Leigh from Southend Pier
100 posjeta · 4,2%
-
7
Drifting Along A Canal
100 posjeta · 4,2%
-
8
Landscape with Gypsy Caravan
100 posjeta · 4,2%
-
9
Deerness, mull head, orkney
100 posjeta · 4,2%
-
10
Feeding The Chickens
100 posjeta · 4,2%
Kako se publika Robert Gallon mijenja iz mjeseca u mjesec?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Prikaži brojke
| Mjesec | Stranica umjetnika | Stranice umjetnina |
|---|---|---|
| Stu. 2025 | 0 | 0 |
| Pro. 2025 | 0 | 0 |
| Sij. 2026 | 0 | 0 |
| Velj. 2026 | 0 | 0 |
| Ožu. 2026 | 0 | 0 |
| Tra. 2026 | 0 | 0 |
| Svi. 2026 | 0 | 0 |
| Lip. 2026 | 0 | 0 |
| Srp. 2026 | 400 | 1.200 |
| Kol. 2026 | 0 | 500 |
| Ruj. 2026 | 0 | 300 |
| Lis. 2026 | 100 | 100 |
Kako su se djela umjetnika Robert Gallon promatrala tijekom godine?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Što publika bira među djelima Robert Gallon?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Prikaži brojke
| Luminancija | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Tamno | 8,7% | 4,2% |
| Meka sjena | 17,4% | 58,3% |
| Blaga luminancija | 47,8% | 16,7% |
| Svijetla ravnoteža | 26,1% | 20,8% |
| Sjajan | 0,0% | 0,0% |
| Zasićenost boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Prigušeno | 13,0% | 4,2% |
| Suptilne boje | 34,8% | 66,7% |
| Uravnotežena mekoća | 34,8% | 16,7% |
| Jasna prisutnost boja | 17,4% | 12,5% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Paleta boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Zemljani tonovi | 42,9% | 70,8% |
| Neutralne boje | 42,9% | 20,8% |
| Tamni tonovi | 14,3% | 8,3% |
| Intenzitet boje | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Monokromatski | 8,7% | 0,0% |
| Uravnoteženo | 69,6% | 83,3% |
| Živopisno | 21,7% | 16,7% |
| Kontrast | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Mirno | 8,7% | 4,2% |
| Nježan | 13,0% | 8,3% |
| Uravnotežen | 8,7% | 0,0% |
| Upečatljiv | 17,4% | 4,2% |
| Izjava | 52,2% | 83,3% |
| Harmonija boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Disfonetna paleta boja | 17,4% | 4,2% |
| Nježno umiješana paleta | 0,0% | 0,0% |
| Uravnotežena harmonija | 8,7% | 58,3% |
| Snažna jedinstvenost boja | 30,4% | 16,7% |
| Ujednačena paleta boja | 43,5% | 20,8% |
Kako se najgledanija djela umjetnika Robert Gallon uspoređuju tijekom godine?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Prikaži brojke
| Ujelo | Stu. 2025 | Pro. 2025 | Sij. 2026 | Velj. 2026 | Ožu. 2026 | Tra. 2026 | Svi. 2026 | Lip. 2026 | Srp. 2026 | Kol. 2026 | Ruj. 2026 | Lis. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A village scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 500 | 300 | 0 |
| View of Richmond | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Feeding The Chickens | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| On the Llugwy near Capel Cu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Children Watching A Wheelwr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Evie, burgar rost | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| On the Medway | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Deerness, mull head, orkney | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Gypsy Caravan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Kojim jezicima govori publika umjetnika Robert Gallon?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Prikaži brojke
| Jezik | Broj posjeta | Podijeli |
|---|---|---|
| Engleski | 100 | 100,0% |
Kakav je dnevni broj posjeta umjetniku Robert Gallon i kakva je prognoza?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Prikaži brojke
| Dan | Broj posjeta |
|---|---|
| Sri 14 Lis. | 0 |
| Čet 15 Lis. | 0 |
| Pet 16 Lis. | 0 |
| Sub 17 Lis. | 0 |
| Ned 18 Lis. | 0 |
| Pon 19 Lis. | 100 |
| Uto 20 Lis. | 0 |
| Sri 21 Lis. | 0 |
| Čet 22 Lis. | 0 |
| Pet 23 Lis. | 0 |
| Sub 24 Lis. | 0 |
| Ned 25 Lis. | 0 |
| Pon 26 Lis. | 0 |
| Uto 27 Lis. | 0 |
| Sri 28 Lis. | 0 |
| Čet 29 Lis. | 0 |
| Pet 30 Lis. | 100 |
| Sub 31 Lis. | 0 |
| Ned 1 Stu. | 0 |
| Pon 2 Stu. | 0 |
| Uto 3 Stu. | 0 |
| Sri 4 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 5 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 6 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 7 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 8 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 9 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 10 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 11 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 12 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 13 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 14 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 15 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 16 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 17 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 18 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 19 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 20 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 21 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 22 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 23 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 24 Stu. (prognoza) | 0 |
Robert Gallon: kratki odgovori
Koje je najgledanije djelo umjetnika Robert Gallon?
- A village scene: 1.400 posjeta, što je 58% ukupnog broja pregleda za Robert Gallon. Lista se proteže do 10. mjesta.
Koliko posjeta ostvaruje Robert Gallon?
- 2.600 u posljednjih dvanaest mjeseci (500 na stranici umjetnika, 2.100 na djelima).
Preferira li publika određeni vrsta djela Robert Gallon?
- Da, Uravnotežena harmonija (Harmonija boja): 58% posjeta za 9% kataloga.