Što je ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Ernest C. Christie na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
Ernest C. Christie: što pokazuje godina posjeta
Ockley Windmill, Surrey je najgledanije djelo: 1.200 posjeta u godini, što iznosi 29% ukupne pažnje posvećene umjetniku Ernest C. Christie. Nakon toga slijedi Shiremark Windmill, Capel, Surrey i Gosterwood Manor Farm, Forest Green, Surrey. Stranica umjetnika primila je 1.000 posjeta, a djela 3.200: ukupno 4.200 posjeta. Pažnja je porasla za 300% od Ruj. 2026 do Lis. 2026. Srp. 2026 je bio najprometniji mjesec, s 3.000 posjeta. Posjetitelji gledaju na računala (83%) i telefoni (17%). Preferiraju Nostalgičan (Emocionalni ton): 63% posjeta nasuprot 12% kataloga.
10 najgledanijih djela umjetnika Ernest C. Christie
Svaki rang odražava broj posjeta na OriginalUniqueArt.com tijekom posljednjih dvanaest mjeseci; rang 1 je najposjećenije djelo umjetnika Ernest C. Christie.
-
1
Ockley Windmill, Surrey, 1923
1.200 posjeta · 28,6%
-
2
Shiremark Windmill, Capel, Surrey, 1919
400 posjeta · 9,5%
-
3
Gosterwood Manor Farm, Forest Green, Surrey, 1926
400 posjeta · 9,5%
-
4
Gosterwood Manor, Forest Green, Surrey, 1926
200 posjeta · 4,8%
-
5
Distant View of Leith Hill, Surrey, with Tower, 1925
200 posjeta · 4,8%
-
6
Staircase in Cottage at Godstone, Surrey, 1919
200 posjeta · 4,8%
-
7
Streeters, Terrace and Huddle Cottages, High Street, Oxted, Surrey, 1919
100 posjeta · 2,4%
-
8
St John the Baptist Church, Okewood, near Ockley, Surrey, 1924
100 posjeta · 2,4%
-
9
Exterior of Cottage near Oxted, Surrey, 1914
100 posjeta · 2,4%
-
10
Part of 'The Barracks', Oakwood Hill, Ockley, near Dorking, Surrey, 1919
100 posjeta · 2,4%
Kada ljudi posjećuju stranicu Ernest C. Christie?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Podaci u tablici
| Mjesec | Stranica umjetnika | Stranice umjetnina |
|---|---|---|
| Stu. 2025 | 0 | 0 |
| Pro. 2025 | 0 | 0 |
| Sij. 2026 | 0 | 0 |
| Velj. 2026 | 0 | 0 |
| Ožu. 2026 | 0 | 0 |
| Tra. 2026 | 0 | 0 |
| Svi. 2026 | 0 | 0 |
| Lip. 2026 | 0 | 0 |
| Srp. 2026 | 900 | 2.100 |
| Kol. 2026 | 100 | 100 |
| Ruj. 2026 | 0 | 200 |
| Lis. 2026 | 0 | 800 |
Kada su djela umjetnika Ernest C. Christie izložena?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Što posjetitelji biraju među djelima umjetnika Ernest C. Christie?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Podaci u tablici
| Emocionalni ton | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Nostalgičan | 12,5% | 63,2% |
| Spokojno | 25,0% | 21,1% |
| Mirno i spokojno | 37,5% | 10,5% |
| Utopljujuće i utješno | 12,5% | 5,3% |
| Radosno | 12,5% | 0,0% |
| Luminancija | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Tamno | 0,0% | 0,0% |
| Meka sjena | 4,0% | 0,0% |
| Blaga luminancija | 24,0% | 4,8% |
| Svijetla ravnoteža | 50,0% | 42,9% |
| Sjajan | 22,0% | 52,4% |
| Zasićenost boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Prigušeno | 6,0% | 2,4% |
| Suptilne boje | 22,0% | 47,6% |
| Uravnotežena mekoća | 46,0% | 47,6% |
| Jasna prisutnost boja | 26,0% | 2,4% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Paleta boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Neutralne boje | 66,0% | 90,2% |
| Zemljani tonovi | 12,8% | 2,4% |
| Priroda | 8,5% | 2,4% |
| Tamni tonovi | 6,4% | 2,4% |
| Pastelne boje | 6,4% | 2,4% |
| Intenzitet boje | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Monokromatski | 2,0% | 0,0% |
| Uravnoteženo | 42,0% | 50,0% |
| Živopisno | 56,0% | 50,0% |
| Kontrast | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Mirno | 4,0% | 30,9% |
| Nježan | 38,0% | 33,3% |
| Uravnotežen | 20,0% | 11,9% |
| Upečatljiv | 22,0% | 23,8% |
| Izjava | 16,0% | 0,0% |
| Harmonija boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Disfonetna paleta boja | 14,0% | 11,9% |
| Nježno umiješana paleta | 18,0% | 42,9% |
| Uravnotežena harmonija | 16,0% | 14,3% |
| Snažna jedinstvenost boja | 42,0% | 30,9% |
| Ujednačena paleta boja | 10,0% | 0,0% |
Koji su najgledaniji radovi umjetnika Ernest C. Christie, mjesec po mjesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Podaci u tablici
| Ujelo | Stu. 2025 | Pro. 2025 | Sij. 2026 | Velj. 2026 | Ožu. 2026 | Tra. 2026 | Svi. 2026 | Lip. 2026 | Srp. 2026 | Kol. 2026 | Ruj. 2026 | Lis. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ockley Windmill, Surrey | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 500 |
| Shiremark Windmill, Capel,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Interior of Cottage, Ockley… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Nørre Fælled in Copenhagen,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Exterior View of Unidentifi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kitchen Range at 'The Hare… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wall with Arched Gateway Op… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Exterior View of Unidentifi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St John the Baptist Church,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Volvens Farm, Forest Green,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kakva je podjela publike Ernest C. Christie prema uređajima?
Svaki dio kružnog dijagrama predstavlja jednu vrstu uređaja: telefon, tablet ili računalo. Što je dio veći, to je bilo više posjeta s tog tipa uređaja tijekom posljednjih dvanaest mjeseci.
Podaci u tablici
| Uređaj | Broj posjeta | Podijeli |
|---|---|---|
| računala | 3.500 | 83,3% |
| telefoni | 700 | 16,7% |
Na kojim jezicima se prati Ernest C. Christie?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Koliko dnevno posjeta ima Ernest C. Christie i što je sljedeće?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Podaci u tablici
| Dan | Broj posjeta |
|---|---|
| Pet 16 Lis. | 0 |
| Sub 17 Lis. | 100 |
| Ned 18 Lis. | 0 |
| Pon 19 Lis. | 0 |
| Uto 20 Lis. | 0 |
| Sri 21 Lis. | 0 |
| Čet 22 Lis. | 0 |
| Pet 23 Lis. | 0 |
| Sub 24 Lis. | 0 |
| Ned 25 Lis. | 100 |
| Pon 26 Lis. | 0 |
| Uto 27 Lis. | 0 |
| Sri 28 Lis. | 500 |
| Čet 29 Lis. | 1.000 |
| Pet 30 Lis. | 0 |
| Sub 31 Lis. | 0 |
| Ned 1 Stu. | 0 |
| Pon 2 Stu. | 0 |
| Uto 3 Stu. | 0 |
| Sri 4 Stu. | 0 |
| Čet 5 Stu. | 0 |
| Pet 6 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 7 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 8 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 9 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 10 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 11 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 12 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 13 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 14 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 15 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 16 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 17 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 18 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 19 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 20 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 21 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 22 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 23 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 24 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 25 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 26 Stu. (prognoza) | 0 |
Što ljudi pitaju o Ernest C. Christie
Koji je rad umjetnika Ernest C. Christie najposjećeniji?
- Prvo je Ockley Windmill, Surrey, s 1.200 posjeta, što iznosi 29% pregleda. Iznad su rangirana 10 djela.
Kolika je publika Ernest C. Christie na OriginalUniqueArt.com?
- 4.200 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci: 1.000 posjeta stranici umjetnika, 3.200 posjeta djelima.
S kojim uređajima dolazi publika Ernest C. Christie?
- Publika dolazi putem računala (83%) i telefoni (17%); računala donosi 83% posjeta.
Koji se radovi umjetnika Ernest C. Christie podudaraju sa smakom posjetitelja?
- Radovi opisani kao Nostalgičan (Emocionalni ton) čine 63% posjeta za 12% kataloga.