Što je ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Pierre Edouard Frère na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
Pierre Edouard Frère: publika na prvi pogled
Cold Hands privlači najviše pažnje: 300 posjeta tijekom dvanaest mjeseci, što je 18% svih pregleda umjetnika Pierre Edouard Frère na OriginalUniqueArt.com. Prate Winter Scene i The Prayer. Pierre Edouard Frère je privukao 1.800 posjeta: 700 na stranici umjetnika i 1.100 na pojedinačnim djelima. Manje posjetitelja u posljednje vrijeme: broj posjeta opao je za 100% u odnosu na razdoblje od Ruj. 2026 do Lis. 2026. Najprometniji mjesec bio je Srp. 2026 s 1.500 posjeta. Publika naginje prema Upečatljiv (Kontrast): 53% posjeta, za 22% umjetnikovog kataloga.
10 djela umjetnika Pierre Edouard Frère koja privlače najviše pogleda
Rangirano prema stvarnim posjetima na OriginalUniqueArt.com u posljednjih dvanaest mjeseci: 10 djela umjetnika Pierre Edouard Frère koja ljudi najčešće otvaraju, počevši od prvog mjesta.
-
1
Cold Hands, 1866
300 posjeta · 17,6%
-
2
Winter Scene
200 posjeta · 11,8%
-
3
The Prayer
200 posjeta · 11,8%
-
4
A Child in a Field, 1871
200 posjeta · 11,8%
-
5
At Her Lessons, 1865
100 posjeta · 5,9%
-
6
Snowballing, 1861
100 posjeta · 5,9%
-
7
Helping Herself, 1859
100 posjeta · 5,9%
-
8
The Porch
100 posjeta · 5,9%
-
9
Sewing on a Button, 1882
100 posjeta · 5,9%
-
10
Tapping the Barrel
100 posjeta · 5,9%
Koliko ljudi gleda Pierre Edouard Frère svakog mjeseca?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Pogledajte brojke
| Mjesec | Stranica umjetnika | Stranice umjetnina |
|---|---|---|
| Stu. 2025 | 0 | 0 |
| Pro. 2025 | 0 | 0 |
| Sij. 2026 | 0 | 0 |
| Velj. 2026 | 0 | 0 |
| Ožu. 2026 | 0 | 0 |
| Tra. 2026 | 0 | 0 |
| Svi. 2026 | 0 | 0 |
| Lip. 2026 | 0 | 0 |
| Srp. 2026 | 500 | 1.000 |
| Kol. 2026 | 100 | 0 |
| Ruj. 2026 | 100 | 100 |
| Lis. 2026 | 0 | 0 |
Koliko često se gledaju djela umjetnika Pierre Edouard Frère?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Kakve djela biraju promatrači umjetnika Pierre Edouard Frère?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Pogledajte brojke
| Emocionalni ton | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Utopljujuće i utješno | 37,5% | 60,0% |
| Spokojno | 12,5% | 40,0% |
| Melanholičan | 12,5% | 0,0% |
| Reflektivan | 12,5% | 0,0% |
| Romantičan | 12,5% | 0,0% |
| Duhovni | 12,5% | 0,0% |
| Luminancija | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Tamno | 54,4% | 23,5% |
| Meka sjena | 19,6% | 29,4% |
| Blaga luminancija | 21,7% | 47,1% |
| Svijetla ravnoteža | 4,3% | 0,0% |
| Sjajan | 0,0% | 0,0% |
| Zasićenost boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Prigušeno | 19,6% | 0,0% |
| Suptilne boje | 34,8% | 29,4% |
| Uravnotežena mekoća | 21,7% | 17,6% |
| Jasna prisutnost boja | 23,9% | 52,9% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Paleta boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Zemljani tonovi | 57,5% | 33,3% |
| Tamni tonovi | 32,5% | 60,0% |
| Neutralne boje | 10,0% | 6,7% |
| Intenzitet boje | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Monokromatski | 41,3% | 5,9% |
| Uravnoteženo | 43,5% | 58,8% |
| Živopisno | 15,2% | 35,3% |
| Kontrast | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Mirno | 17,4% | 11,8% |
| Nježan | 32,6% | 17,6% |
| Uravnotežen | 10,9% | 17,6% |
| Upečatljiv | 21,7% | 52,9% |
| Izjava | 17,4% | 0,0% |
| Harmonija boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Disfonetna paleta boja | 6,5% | 0,0% |
| Nježno umiješana paleta | 0,0% | 0,0% |
| Uravnotežena harmonija | 8,7% | 0,0% |
| Snažna jedinstvenost boja | 45,6% | 35,3% |
| Ujednačena paleta boja | 39,1% | 64,7% |
Koja djela Pierre Edouard Frère privlače najviše pažnje, mjesec po mjesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Pogledajte brojke
| Ujelo | Stu. 2025 | Pro. 2025 | Sij. 2026 | Velj. 2026 | Ožu. 2026 | Tra. 2026 | Svi. 2026 | Lip. 2026 | Srp. 2026 | Kol. 2026 | Ruj. 2026 | Lis. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cold Hands | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Little Housekeeper | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Cold Day | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Boys at Prayer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| China Mender | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| No Fire - No Burn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Errand Boys | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Preparing Dinner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Little Cook | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Playing at Horses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Na kojim jezicima ljudi prate Pierre Edouard Frère?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Koliko ljudi svakodnevno gleda Pierre Edouard Frère i što se očekuje?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Pogledajte brojke
| Dan | Broj posjeta |
|---|---|
| Pet 16 Lis. | 0 |
| Sub 17 Lis. | 0 |
| Ned 18 Lis. | 0 |
| Pon 19 Lis. | 0 |
| Uto 20 Lis. | 0 |
| Sri 21 Lis. | 0 |
| Čet 22 Lis. | 0 |
| Pet 23 Lis. | 0 |
| Sub 24 Lis. | 0 |
| Ned 25 Lis. | 0 |
| Pon 26 Lis. | 100 |
| Uto 27 Lis. | 0 |
| Sri 28 Lis. | 0 |
| Čet 29 Lis. | 0 |
| Pet 30 Lis. | 0 |
| Sub 31 Lis. | 0 |
| Ned 1 Stu. | 0 |
| Pon 2 Stu. | 0 |
| Uto 3 Stu. | 0 |
| Sri 4 Stu. | 0 |
| Čet 5 Stu. | 100 |
| Pet 6 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 7 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 8 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 9 Stu. (prognoza) | 100 |
| Uto 10 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 11 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 12 Stu. (prognoza) | 100 |
| Pet 13 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 14 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 15 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 16 Stu. (prognoza) | 100 |
| Uto 17 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 18 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 19 Stu. (prognoza) | 100 |
| Pet 20 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 21 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 22 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 23 Stu. (prognoza) | 100 |
| Uto 24 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 25 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 26 Stu. (prognoza) | 100 |
Pitanja o Pierre Edouard Frère
Koji radovi umjetnika Pierre Edouard Frère privlače najviše pažnje?
- Cold Hands, s 300 posjeta (18% svih pregleda za Pierre Edouard Frère). Gornja lista rangiranja sadrži 10 djela.
Koliko ljudi gleda Pierre Edouard Frère na OriginalUniqueArt.com?
- 1.800 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci: 700 na stranici umjetnika i 1.100 na pojedinačnim djelima.
Koje vrste djela Pierre Edouard Frère ljudi preferiraju?
- Upečatljiv (Kontrast): 53% posjeta, nasuprot 22% kataloga.