Što je ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Pierre Adolphe Valette na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
Pierre Adolphe Valette: publika na prvi pogled
Albert Square, Manchester privlači najviše pažnje: 200 posjeta tijekom dvanaest mjeseci, što je 22% svih pregleda umjetnika Pierre Adolphe Valette na OriginalUniqueArt.com. Prate India House, Manchester i Romiley. Pierre Adolphe Valette je privukao 1.300 posjeta: 500 na stranici umjetnika i 800 na pojedinačnim djelima. Najprometniji mjesec bio je Srp. 2026 s 1.100 posjeta. Publika naginje prema Neutralne boje (Paleta boja): 80% posjeta, za 30% umjetnikovog kataloga.
8 djela umjetnika Pierre Adolphe Valette koja privlače najviše pogleda
Rangirano prema stvarnim posjetima na OriginalUniqueArt.com u posljednjih dvanaest mjeseci: 8 djela umjetnika Pierre Adolphe Valette koja ljudi najčešće otvaraju, počevši od prvog mjesta.
-
1
Albert Square, Manchester, 1910
200 posjeta · 22,2%
-
2
India House, Manchester, 1912
100 posjeta · 11,1%
-
3
Romiley, 1916
100 posjeta · 11,1%
-
4
Rowley Smart, 1925
100 posjeta · 11,1%
-
5
Study of a 'Cab at All Saints', 1911
100 posjeta · 11,1%
-
6
York Street Leading to Charles Street, Manchester, 1913
100 posjeta · 11,1%
-
7
May Aimee Smith, 1918
100 posjeta · 11,1%
-
8
Girl at Her Toilet
100 posjeta · 11,1%
Koliko ljudi gleda Pierre Adolphe Valette svakog mjeseca?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Pogledajte brojke
| Mjesec | Stranica umjetnika | Stranice umjetnina |
|---|---|---|
| Lis. 2025 | 0 | 0 |
| Stu. 2025 | 0 | 0 |
| Pro. 2025 | 0 | 0 |
| Sij. 2026 | 0 | 0 |
| Velj. 2026 | 0 | 0 |
| Ožu. 2026 | 0 | 0 |
| Tra. 2026 | 0 | 0 |
| Svi. 2026 | 0 | 0 |
| Lip. 2026 | 0 | 0 |
| Srp. 2026 | 300 | 800 |
| Kol. 2026 | 100 | 0 |
| Ruj. 2026 | 100 | 0 |
Koliko često se gledaju djela umjetnika Pierre Adolphe Valette?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Kakve djela biraju promatrači umjetnika Pierre Adolphe Valette?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Pogledajte brojke
| Luminancija | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Tamno | 3,5% | 11,1% |
| Meka sjena | 24,1% | 22,2% |
| Blaga luminancija | 58,6% | 55,6% |
| Svijetla ravnoteža | 13,8% | 11,1% |
| Sjajan | 0,0% | 0,0% |
| Zasićenost boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Prigušeno | 75,9% | 88,9% |
| Suptilne boje | 6,9% | 0,0% |
| Uravnotežena mekoća | 17,2% | 11,1% |
| Jasna prisutnost boja | 0,0% | 0,0% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Paleta boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Zemljani tonovi | 55,0% | 20,0% |
| Neutralne boje | 30,0% | 80,0% |
| Monokromatsko | 15,0% | 0,0% |
| Intenzitet boje | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Monokromatski | 51,7% | 77,8% |
| Uravnoteženo | 48,3% | 22,2% |
| Živopisno | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Mirno | 34,5% | 33,3% |
| Nježan | 27,6% | 11,1% |
| Uravnotežen | 17,2% | 22,2% |
| Upečatljiv | 6,9% | 22,2% |
| Izjava | 13,8% | 11,1% |
| Harmonija boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Disfonetna paleta boja | 6,9% | 11,1% |
| Nježno umiješana paleta | 20,7% | 22,2% |
| Uravnotežena harmonija | 13,8% | 11,1% |
| Snažna jedinstvenost boja | 41,4% | 33,3% |
| Ujednačena paleta boja | 17,2% | 22,2% |
Koja djela Pierre Adolphe Valette privlače najviše pažnje, mjesec po mjesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Pogledajte brojke
| Ujelo | Lis. 2025 | Stu. 2025 | Pro. 2025 | Sij. 2026 | Velj. 2026 | Ožu. 2026 | Tra. 2026 | Svi. 2026 | Lip. 2026 | Srp. 2026 | Kol. 2026 | Ruj. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Figures by a Fence | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| India House, Manchester | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Flowers and Fruit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Romiley | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Albert Square, Manchester | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Castlegate, Salford | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self Portrait Study | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rowley Smart | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Na kojim jezicima ljudi prate Pierre Adolphe Valette?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Pogledajte brojke
| Jezik | Broj posjeta | Podijeli |
|---|---|---|
| Francuski | 300 | 60,0% |
| Engleski | 200 | 40,0% |
Koliko ljudi svakodnevno gleda Pierre Adolphe Valette i što se očekuje?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Pogledajte brojke
| Dan | Broj posjeta |
|---|---|
| Čet 24 Ruj. | 0 |
| Pet 25 Ruj. | 0 |
| Sub 26 Ruj. | 0 |
| Ned 27 Ruj. | 0 |
| Pon 28 Ruj. | 0 |
| Uto 29 Ruj. | 0 |
| Sri 30 Ruj. | 0 |
| Čet 1 Lis. | 0 |
| Pet 2 Lis. | 100 |
| Sub 3 Lis. | 100 |
| Ned 4 Lis. | 0 |
| Pon 5 Lis. | 0 |
| Uto 6 Lis. | 200 |
| Sri 7 Lis. | 100 |
| Čet 8 Lis. | 200 |
| Pet 9 Lis. | 0 |
| Sub 10 Lis. | 0 |
| Ned 11 Lis. | 0 |
| Pon 12 Lis. | 0 |
| Uto 13 Lis. | 0 |
| Sri 14 Lis. | 0 |
| Čet 15 Lis. (prognoza) | 100 |
| Pet 16 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sub 17 Lis. (prognoza) | 0 |
| Ned 18 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pon 19 Lis. (prognoza) | 0 |
| Uto 20 Lis. (prognoza) | 100 |
| Sri 21 Lis. (prognoza) | 0 |
| Čet 22 Lis. (prognoza) | 100 |
| Pet 23 Lis. (prognoza) | 100 |
| Sub 24 Lis. (prognoza) | 100 |
| Ned 25 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pon 26 Lis. (prognoza) | 0 |
| Uto 27 Lis. (prognoza) | 100 |
| Sri 28 Lis. (prognoza) | 100 |
| Čet 29 Lis. (prognoza) | 100 |
| Pet 30 Lis. (prognoza) | 100 |
| Sub 31 Lis. (prognoza) | 100 |
| Ned 1 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 2 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 3 Stu. (prognoza) | 100 |
| Sri 4 Stu. (prognoza) | 100 |
Pitanja o Pierre Adolphe Valette
Koji radovi umjetnika Pierre Adolphe Valette privlače najviše pažnje?
- Albert Square, Manchester, s 200 posjeta (22% svih pregleda za Pierre Adolphe Valette). Gornja lista rangiranja sadrži 8 djela.
Koliko ljudi gleda Pierre Adolphe Valette na OriginalUniqueArt.com?
- 1.300 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci: 500 na stranici umjetnika i 800 na pojedinačnim djelima.
Koje vrste djela Pierre Adolphe Valette ljudi preferiraju?
- Neutralne boje (Paleta boja): 80% posjeta, nasuprot 30% kataloga.