Nicolas Lancret Publika i vrhunska djela

1689 – 1743

Što je ova stranica?

Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Nicolas Lancret na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.

Statistika je resetirana 1. srpnja 2026. — podaci prije tog datuma nisu dostupni.

Nicolas Lancret: ključne figure

Najgledanije djelo je Spring: 1.100 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci, što je 10% ukupnog broja pregleda umjetnika Nicolas Lancret. A zatim Lady and Gentleman with two Girls and a Servant i L'Innocence. Ukupno 12.600 posjeta: 1.700 na stranici umjetnika, 10.900 na djelima. Publika raste: 57% više posjeta u Ruj. 2026 nego u Kol. 2026. Peak mjesec: Srp. 2026 s 8.600 posjeta. Podjela publike prema uređajima: računala (82%),telefoni (14%) i tableti (4%). Jedan stil se izdvaja: Izjava (Kontrast) privlači 45% posjeta uz samo 16% kataloga.

Nicolas Lancret: 10 najgledanijih djela

Ovo rangiranje broji posjete, a ne ocjene kataloga: 10 djela umjetnika Nicolas Lancret najgledanije na platformi OriginalUniqueArt.com u posljednjih dvanaest mjeseci.

  1. Spring 1 Spring, 1738 1.100 posjeta · 9,7%
  2. Lady and Gentleman with two Girls and a Servant 2 Lady and Gentleman with two Girls and a Servant, 1742 800 posjeta · 7,1%
  3. L'Innocence 3 L'Innocence 500 posjeta · 4,4%
  4. Picnic after the Hunt 4 Picnic after the Hunt, 1735 400 posjeta · 3,5%
  5. Dance in a Pavilion 5 Dance in a Pavilion, 1730 400 posjeta · 3,5%
  6. La Camargo Dancing 6 La Camargo Dancing, 1730 400 posjeta · 3,5%
  7. The Music Lesson 7 The Music Lesson 400 posjeta · 3,5%
  8. The Servant Justified 8 The Servant Justified, 1740 300 posjeta · 2,7%
  9. Mademoiselle de Camargo Dancing 9 Mademoiselle de Camargo Dancing, 1730 300 posjeta · 2,7%
  10. Le Repas Italien 10 Le Repas Italien 300 posjeta · 2,7%

Kako se publika Nicolas Lancret mijenja iz mjeseca u mjesec?

Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.

Prikaži brojke
MjesecStranica umjetnikaStranice umjetnina
Lis. 202500
Stu. 202500
Pro. 202500
Sij. 202600
Velj. 202600
Ožu. 202600
Tra. 202600
Svi. 202600
Lip. 2026200200
Srp. 20267007.900
Kol. 20262001.200
Ruj. 20266001.600

Kako su se djela umjetnika Nicolas Lancret promatrala tijekom godine?

Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.

Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.

Kako se najgledanija djela umjetnika Nicolas Lancret uspoređuju tijekom godine?

Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.

Prikaži brojke
UjeloLis. 2025Stu. 2025Pro. 2025Sij. 2026Velj. 2026Ožu. 2026Tra. 2026Svi. 2026Lip. 2026Srp. 2026Kol. 2026Ruj. 2026
Picnic after the Hunt0000000003000100
Spring0000000001.10000
The Servant Justified00000000030000
Lady and Gentleman with two…0000000003000500
LES PLAISIRS DU BAIN00000000010000
Les Tourterelles000000000000
L'Innocence0000000003002000
Le Repas Italien00000000030000
LE PRINTEMPS00000000010000
La Camargo Dancing000000001002000100

Telefoni, tableti ili računala: gdje je Nicolas Lancret gledan/a?

Svaki dio kružnog dijagrama predstavlja jednu vrstu uređaja: telefon, tablet ili računalo. Što je dio veći, to je bilo više posjeta s tog tipa uređaja tijekom posljednjih dvanaest mjeseci.

Prikaži brojke
UređajBroj posjetaPodijeli
računala10.30081,7%
telefoni1.80014,3%
tableti5004,0%

Kojim jezicima govori publika umjetnika Nicolas Lancret?

Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.

Prikaži brojke
JezikBroj posjetaPodijeli
Chinese50071,4%
Engleski20028,6%

Kakav je dnevni broj posjeta umjetniku Nicolas Lancret i kakva je prognoza?

Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.

Prikaži brojke
DanBroj posjeta
Pet 2 Lis.300
Sub 3 Lis.100
Ned 4 Lis.0
Pon 5 Lis.100
Uto 6 Lis.100
Sri 7 Lis.0
Čet 8 Lis.100
Pet 9 Lis.100
Sub 10 Lis.0
Ned 11 Lis.200
Pon 12 Lis.100
Uto 13 Lis.300
Sri 14 Lis.500
Čet 15 Lis.400
Pet 16 Lis.100
Sub 17 Lis.100
Ned 18 Lis.0
Pon 19 Lis.300
Uto 20 Lis.400
Sri 21 Lis.500
Čet 22 Lis.700
Pet 23 Lis. (prognoza)300
Sub 24 Lis. (prognoza)100
Ned 25 Lis. (prognoza)100
Pon 26 Lis. (prognoza)300
Uto 27 Lis. (prognoza)500
Sri 28 Lis. (prognoza)600
Čet 29 Lis. (prognoza)700
Pet 30 Lis. (prognoza)400
Sub 31 Lis. (prognoza)100
Ned 1 Stu. (prognoza)100
Pon 2 Stu. (prognoza)400
Uto 3 Stu. (prognoza)600
Sri 4 Stu. (prognoza)700
Čet 5 Stu. (prognoza)900
Pet 6 Stu. (prognoza)400
Sub 7 Stu. (prognoza)200
Ned 8 Stu. (prognoza)200
Pon 9 Stu. (prognoza)400
Uto 10 Stu. (prognoza)700
Sri 11 Stu. (prognoza)800
Čet 12 Stu. (prognoza)1.000

Nicolas Lancret: kratki odgovori

Koje je najgledanije djelo umjetnika Nicolas Lancret?

Spring: 1.100 posjeta, što je 10% ukupnog broja pregleda za Nicolas Lancret. Lista se proteže do 10. mjesta.

Koliko posjeta ostvaruje Nicolas Lancret?

12.600 u posljednjih dvanaest mjeseci (1.700 na stranici umjetnika, 10.900 na djelima).

Gledaju li ljudi Nicolas Lancret na mobitelu ili na računalu?

Na oba: računala (82%),telefoni (14%) i tableti (4%); računala vodi s 82%.

Preferira li publika određeni vrsta djela Nicolas Lancret?

Da, Izjava (Kontrast): 45% posjeta za 16% kataloga.