Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Nicolas De Staël na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
!
Statistika je resetirana 1. srpnja 2026. — podaci prije tog datuma nisu dostupni.
Nicolas De Staël: ključne figure
Najgledanije djelo je Honfleur: 900 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci, što je 43% ukupnog broja pregleda umjetnika Nicolas De Staël. A zatim Composition i Landschaft. Ukupno 3.000 posjeta: 1.000 na stranici umjetnika, 2.000 na djelima. Publika raste: 133% više posjeta u Lis. 2026 nego u Ruj. 2026. Peak mjesec: Srp. 2026 s 1.000 posjeta. Podjela publike prema uređajima: računala (67%),telefoni (27%) i tableti (7%). Jedan stil se izdvaja: Uravnotežena harmonija (Harmonija boja) privlači 90% posjeta uz samo 32% kataloga.
Nicolas De Staël: 4 najgledanijih djela
Ovo rangiranje broji posjete, a ne ocjene kataloga: 4 djela umjetnika Nicolas De Staël najgledanije na platformi OriginalUniqueArt.com u posljednjih dvanaest mjeseci.
Kako se publika Nicolas De Staël mijenja iz mjeseca u mjesec?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Prikaži brojke
Mjesec
Stranica umjetnika
Stranice umjetnina
Stu. 2025
0
0
Pro. 2025
0
0
Sij. 2026
0
0
Velj. 2026
0
0
Ožu. 2026
0
0
Tra. 2026
0
0
Svi. 2026
0
0
Lip. 2026
100
0
Srp. 2026
400
600
Kol. 2026
0
900
Ruj. 2026
100
200
Lis. 2026
400
300
Kako su se djela umjetnika Nicolas De Staël promatrala tijekom godine?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Što publika bira među djelima Nicolas De Staël?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Prikaži brojke
Atmosfera
Atmosfera
Djela umjetnika
Broj posjeta
Serenitet
33,3%
56,2%
Upečatljivo
33,3%
43,8%
Nostalgičan
33,3%
0,0%
Emocionalni ton
Emocionalni ton
Djela umjetnika
Broj posjeta
Spokojno
33,3%
56,2%
Dramatičan
33,3%
43,8%
Nostalgičan
33,3%
0,0%
Luminancija
Luminancija
Djela umjetnika
Broj posjeta
Tamno
10,5%
9,5%
Meka sjena
26,3%
33,3%
Blaga luminancija
31,6%
14,3%
Svijetla ravnoteža
10,5%
0,0%
Sjajan
21,1%
42,9%
Zasićenost boja
Zasićenost boja
Djela umjetnika
Broj posjeta
Prigušeno
68,4%
9,5%
Suptilne boje
10,5%
42,9%
Uravnotežena mekoća
21,1%
47,6%
Jasna prisutnost boja
0,0%
0,0%
Živopisna boja
0,0%
0,0%
Paleta boja
Paleta boja
Djela umjetnika
Broj posjeta
Zemljani tonovi
42,9%
52,6%
Neutralne boje
42,9%
47,4%
Tamni tonovi
7,1%
0,0%
Pastelne boje
7,1%
0,0%
Intenzitet boje
Intenzitet boje
Djela umjetnika
Broj posjeta
Monokromatski
68,4%
9,5%
Uravnoteženo
21,1%
76,2%
Živopisno
10,5%
14,3%
Kontrast
Kontrast
Djela umjetnika
Broj posjeta
Mirno
26,3%
42,9%
Nježan
10,5%
0,0%
Uravnotežen
15,8%
9,5%
Upečatljiv
21,1%
33,3%
Izjava
26,3%
14,3%
Harmonija boja
Harmonija boja
Djela umjetnika
Broj posjeta
Disfonetna paleta boja
10,5%
9,5%
Nježno umiješana paleta
0,0%
0,0%
Uravnotežena harmonija
31,6%
90,5%
Snažna jedinstvenost boja
31,6%
0,0%
Ujednačena paleta boja
26,3%
0,0%
Kako se najgledanija djela umjetnika Nicolas De Staël uspoređuju tijekom godine?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Prikaži brojke
Ujelo
Stu. 2025
Pro. 2025
Sij. 2026
Velj. 2026
Ožu. 2026
Tra. 2026
Svi. 2026
Lip. 2026
Srp. 2026
Kol. 2026
Ruj. 2026
Lis. 2026
Honfleur
0
0
0
0
0
0
0
0
300
200
200
200
Composition
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
0
100
Musicians
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Composition en Bleu
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Le chemin difficile (The Di…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Landscape
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Landscape
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Flowers
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Le Parc de Sceaux
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Nocturne
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Telefoni, tableti ili računala: gdje je Nicolas De Staël gledan/a?
Svaki dio kružnog dijagrama predstavlja jednu vrstu uređaja: telefon, tablet ili računalo. Što je dio veći, to je bilo više posjeta s tog tipa uređaja tijekom posljednjih dvanaest mjeseci.
Prikaži brojke
Uređaj
Broj posjeta
Podijeli
računala
2.000
66,7%
telefoni
800
26,7%
tableti
200
6,7%
Kojim jezicima govori publika umjetnika Nicolas De Staël?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Prikaži brojke
Jezik
Broj posjeta
Podijeli
Arapski
200
40,0%
Engleski
100
20,0%
Francuski
100
20,0%
Talijanski
100
20,0%
Kakav je dnevni broj posjeta umjetniku Nicolas De Staël i kakva je prognoza?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Prikaži brojke
Dan
Broj posjeta
Sri 14 Lis.
0
Čet 15 Lis.
0
Pet 16 Lis.
0
Sub 17 Lis.
0
Ned 18 Lis.
0
Pon 19 Lis.
0
Uto 20 Lis.
0
Sri 21 Lis.
0
Čet 22 Lis.
0
Pet 23 Lis.
0
Sub 24 Lis.
0
Ned 25 Lis.
0
Pon 26 Lis.
0
Uto 27 Lis.
0
Sri 28 Lis.
0
Čet 29 Lis.
100
Pet 30 Lis.
200
Sub 31 Lis.
200
Ned 1 Stu.
500
Pon 2 Stu.
100
Uto 3 Stu.
0
Sri 4 Stu. (prognoza)
0
Čet 5 Stu. (prognoza)
100
Pet 6 Stu. (prognoza)
300
Sub 7 Stu. (prognoza)
300
Ned 8 Stu. (prognoza)
700
Pon 9 Stu. (prognoza)
100
Uto 10 Stu. (prognoza)
0
Sri 11 Stu. (prognoza)
0
Čet 12 Stu. (prognoza)
200
Pet 13 Stu. (prognoza)
400
Sub 14 Stu. (prognoza)
400
Ned 15 Stu. (prognoza)
900
Pon 16 Stu. (prognoza)
200
Uto 17 Stu. (prognoza)
0
Sri 18 Stu. (prognoza)
0
Čet 19 Stu. (prognoza)
200
Pet 20 Stu. (prognoza)
400
Sub 21 Stu. (prognoza)
400
Ned 22 Stu. (prognoza)
1.000
Pon 23 Stu. (prognoza)
200
Uto 24 Stu. (prognoza)
0
Nicolas De Staël: kratki odgovori
Koje je najgledanije djelo umjetnika Nicolas De Staël?
Honfleur: 900 posjeta, što je 43% ukupnog broja pregleda za Nicolas De Staël. Lista se proteže do 4. mjesta.
Koliko posjeta ostvaruje Nicolas De Staël?
3.000 u posljednjih dvanaest mjeseci (1.000 na stranici umjetnika, 2.000 na djelima).
Gledaju li ljudi Nicolas De Staël na mobitelu ili na računalu?
Na oba: računala (67%),telefoni (27%) i tableti (7%); računala vodi s 67%.
Preferira li publika određeni vrsta djela Nicolas De Staël?
Da, Uravnotežena harmonija (Harmonija boja): 90% posjeta za 32% kataloga.