Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Maximilien Luce na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
!
Statistika je resetirana 1. srpnja 2026. — podaci prije tog datuma nisu dostupni.
Maximilien Luce: publika na prvi pogled
Steelworks privlači najviše pažnje: 3.600 posjeta tijekom dvanaest mjeseci, što je 26% svih pregleda umjetnika Maximilien Luce na OriginalUniqueArt.com. Prate The Seine at Herblay i A Paris Street in May 1871 (also known as The Commune). Maximilien Luce je privukao 14.300 posjeta: 2.100 na stranici umjetnika i 12.200 na pojedinačnim djelima. Svaki mjesec više posjetitelja: broj posjeta porastao je za 64% od Ruj. 2026 do Lis. 2026. Najprometniji mjesec bio je Srp. 2026 s 10.500 posjeta. Publika gleda na računala (86%),telefoni (11%) i tableti (3%). Publika naginje prema Dramatičnost (Atmosfera): 59% posjeta, za 0% umjetnikovog kataloga.
10 djela umjetnika Maximilien Luce koja privlače najviše pogleda
Rangirano prema stvarnim posjetima na OriginalUniqueArt.com u posljednjih dvanaest mjeseci: 10 djela umjetnika Maximilien Luce koja ljudi najčešće otvaraju, počevši od prvog mjesta.
Koliko ljudi gleda Maximilien Luce svakog mjeseca?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Pogledajte brojke
Mjesec
Stranica umjetnika
Stranice umjetnina
Stu. 2025
0
0
Pro. 2025
0
0
Sij. 2026
0
0
Velj. 2026
0
0
Ožu. 2026
0
0
Tra. 2026
0
0
Svi. 2026
0
0
Lip. 2026
100
400
Srp. 2026
1.200
9.300
Kol. 2026
0
400
Ruj. 2026
200
900
Lis. 2026
600
1.200
Koliko često se gledaju djela umjetnika Maximilien Luce?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Kakve djela biraju promatrači umjetnika Maximilien Luce?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Pogledajte brojke
Atmosfera
Atmosfera
Djela umjetnika
Broj posjeta
Dramatičnost
0,0%
59,4%
Serenitet
50,0%
15,9%
Nostalgičan
0,0%
11,6%
Mirnoća
0,0%
10,1%
Romantičan
50,0%
2,9%
Emocionalni ton
Emocionalni ton
Djela umjetnika
Broj posjeta
Moćan
0,0%
58,0%
Spokojno
50,0%
18,8%
Melanholičan
0,0%
8,7%
Mirno i spokojno
50,0%
4,3%
Turoban
0,0%
4,3%
Reflektivan
0,0%
2,9%
Radosno
0,0%
1,5%
Duhovni
0,0%
1,5%
Luminancija
Luminancija
Djela umjetnika
Broj posjeta
Tamno
2,0%
0,0%
Meka sjena
20,0%
15,7%
Blaga luminancija
52,0%
54,3%
Svijetla ravnoteža
20,0%
28,6%
Sjajan
6,0%
1,4%
Zasićenost boja
Zasićenost boja
Djela umjetnika
Broj posjeta
Prigušeno
34,0%
16,4%
Suptilne boje
34,0%
55,7%
Uravnotežena mekoća
28,0%
25,7%
Jasna prisutnost boja
4,0%
2,1%
Živopisna boja
0,0%
0,0%
Paleta boja
Paleta boja
Djela umjetnika
Broj posjeta
Neutralne boje
58,8%
63,1%
Zemljani tonovi
35,3%
33,3%
Tamni tonovi
5,9%
2,4%
Pastelne boje
0,0%
1,2%
Intenzitet boje
Intenzitet boje
Djela umjetnika
Broj posjeta
Monokromatski
24,0%
8,6%
Uravnoteženo
62,0%
79,3%
Živopisno
14,0%
12,1%
Kontrast
Kontrast
Djela umjetnika
Broj posjeta
Mirno
12,0%
3,6%
Nježan
20,0%
13,6%
Uravnotežen
16,0%
7,1%
Upečatljiv
18,0%
14,3%
Izjava
34,0%
61,4%
Harmonija boja
Harmonija boja
Djela umjetnika
Broj posjeta
Disfonetna paleta boja
52,0%
60,7%
Nježno umiješana paleta
10,0%
21,4%
Uravnotežena harmonija
12,0%
10,0%
Snažna jedinstvenost boja
14,0%
6,4%
Ujednačena paleta boja
12,0%
1,4%
Koja djela Maximilien Luce privlače najviše pažnje, mjesec po mjesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Pogledajte brojke
Ujelo
Stu. 2025
Pro. 2025
Sij. 2026
Velj. 2026
Ožu. 2026
Tra. 2026
Svi. 2026
Lip. 2026
Srp. 2026
Kol. 2026
Ruj. 2026
Lis. 2026
The Pile Drivers
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
100
Notre Dame
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Flood
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
View of London (Cannon Stre…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
Paris, View of the Seine, N…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
100
Region of Paris, View of Mo…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
The Port of Rotterdam, Even…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Port of Saint-Tropez
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Notre Dame
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
La Gare de l'Est
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Koji uređaji su ljudi koristili za gledanje Maximilien Luce?
Svaki dio kružnog dijagrama predstavlja jednu vrstu uređaja: telefon, tablet ili računalo. Što je dio veći, to je bilo više posjeta s tog tipa uređaja tijekom posljednjih dvanaest mjeseci.
Pogledajte brojke
Uređaj
Broj posjeta
Podijeli
računala
12.300
86,0%
telefoni
1.600
11,2%
tableti
400
2,8%
Na kojim jezicima ljudi prate Maximilien Luce?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Pogledajte brojke
Jezik
Broj posjeta
Podijeli
Ruski
200
28,6%
Arapski
100
14,3%
Engleski
100
14,3%
Španjolski
100
14,3%
Mađarski
100
14,3%
Japanski
100
14,3%
Koliko ljudi svakodnevno gleda Maximilien Luce i što se očekuje?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Pogledajte brojke
Dan
Broj posjeta
Pon 12 Lis.
100
Uto 13 Lis.
0
Sri 14 Lis.
0
Čet 15 Lis.
400
Pet 16 Lis.
0
Sub 17 Lis.
0
Ned 18 Lis.
0
Pon 19 Lis.
0
Uto 20 Lis.
0
Sri 21 Lis.
0
Čet 22 Lis.
0
Pet 23 Lis.
200
Sub 24 Lis.
300
Ned 25 Lis.
0
Pon 26 Lis.
200
Uto 27 Lis.
200
Sri 28 Lis.
100
Čet 29 Lis.
200
Pet 30 Lis.
100
Sub 31 Lis.
0
Ned 1 Stu.
100
Pon 2 Stu. (prognoza)
200
Uto 3 Stu. (prognoza)
100
Sri 4 Stu. (prognoza)
100
Čet 5 Stu. (prognoza)
300
Pet 6 Stu. (prognoza)
200
Sub 7 Stu. (prognoza)
200
Ned 8 Stu. (prognoza)
100
Pon 9 Stu. (prognoza)
200
Uto 10 Stu. (prognoza)
100
Sri 11 Stu. (prognoza)
100
Čet 12 Stu. (prognoza)
400
Pet 13 Stu. (prognoza)
200
Sub 14 Stu. (prognoza)
200
Ned 15 Stu. (prognoza)
100
Pon 16 Stu. (prognoza)
200
Uto 17 Stu. (prognoza)
100
Sri 18 Stu. (prognoza)
100
Čet 19 Stu. (prognoza)
400
Pet 20 Stu. (prognoza)
200
Sub 21 Stu. (prognoza)
200
Ned 22 Stu. (prognoza)
100
Pitanja o Maximilien Luce
Koji radovi umjetnika Maximilien Luce privlače najviše pažnje?
Steelworks, s 3.600 posjeta (26% svih pregleda za Maximilien Luce). Gornja lista rangiranja sadrži 10 djela.
Koliko ljudi gleda Maximilien Luce na OriginalUniqueArt.com?
14.300 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci: 2.100 na stranici umjetnika i 12.200 na pojedinačnim djelima.
Na kojim uređajima ljudi gledaju Maximilien Luce?
Ljudi gledaju Maximilien Luce na računala (86%),telefoni (11%) i tableti (3%); računala čine 86% posjeta.
Koje vrste djela Maximilien Luce ljudi preferiraju?