Što je ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Maxime Maufra na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
Maxime Maufra: što pokazuje godina posjeta
Sunset on the Loire je najgledanije djelo: 400 posjeta u godini, što iznosi 5% ukupne pažnje posvećene umjetniku Maxime Maufra. Nakon toga slijedi View of the Port of Auray i Bridge over the Loire. Stranica umjetnika primila je 900 posjeta, a djela 7.100: ukupno 8.000 posjeta. Pažnja je opala za 25% u odnosu na razdoblje od Kol. 2026 do Ruj. 2026. Srp. 2026 je bio najprometniji mjesec, s 6.100 posjeta. Posjetitelji gledaju na računala (88%),telefoni (11%) i tableti (1%). Preferiraju Zemljani tonovi (Paleta boja): 42% posjeta nasuprot 28% kataloga.
10 najgledanijih djela umjetnika Maxime Maufra
Svaki rang odražava broj posjeta na OriginalUniqueArt.com tijekom posljednjih dvanaest mjeseci; rang 1 je najposjećenije djelo umjetnika Maxime Maufra.
-
1
Sunset on the Loire, 1907
400 posjeta · 5,3%
-
2
View of the Port of Auray, 1909
300 posjeta · 3,9%
-
3
Bridge over the Loire, 1892
200 posjeta · 2,6%
-
4
Brittany, 1892
200 posjeta · 2,6%
-
5
The Golden Sea - Quiberon, 1900
200 posjeta · 2,6%
-
6
The Ponce Paper Factory on the Edge of the Sathe Woods, 1918
200 posjeta · 2,6%
-
7
The Three Cliffs, 1894
200 posjeta · 2,6%
-
8
The Barges Lighthouse, 1904
200 posjeta · 2,6%
-
9
By the Sea, 1904
200 posjeta · 2,6%
-
10
La tempête à Quiberon (Morbihan) (titre attribué)
200 posjeta · 2,6%
Kada ljudi posjećuju stranicu Maxime Maufra?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Podaci u tablici
| Mjesec | Stranica umjetnika | Stranice umjetnina |
|---|---|---|
| Lis. 2025 | 0 | 0 |
| Stu. 2025 | 0 | 0 |
| Pro. 2025 | 0 | 0 |
| Sij. 2026 | 0 | 0 |
| Velj. 2026 | 0 | 0 |
| Ožu. 2026 | 0 | 0 |
| Tra. 2026 | 0 | 0 |
| Svi. 2026 | 0 | 0 |
| Lip. 2026 | 0 | 500 |
| Srp. 2026 | 600 | 5.500 |
| Kol. 2026 | 100 | 700 |
| Ruj. 2026 | 200 | 400 |
Kada su djela umjetnika Maxime Maufra izložena?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Što posjetitelji biraju među djelima umjetnika Maxime Maufra?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Podaci u tablici
| Luminancija | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Tamno | 2,0% | 1,3% |
| Meka sjena | 20,0% | 30,3% |
| Blaga luminancija | 50,0% | 46,1% |
| Svijetla ravnoteža | 26,0% | 19,7% |
| Sjajan | 2,0% | 2,6% |
| Zasićenost boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Prigušeno | 36,0% | 25,0% |
| Suptilne boje | 44,0% | 55,3% |
| Uravnotežena mekoća | 14,0% | 15,8% |
| Jasna prisutnost boja | 6,0% | 4,0% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Paleta boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Neutralne boje | 59,4% | 51,9% |
| Zemljani tonovi | 28,1% | 42,3% |
| Tamni tonovi | 9,4% | 3,9% |
| Monokromatsko | 3,1% | 0,0% |
| Priroda | 0,0% | 1,9% |
| Intenzitet boje | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Monokromatski | 26,0% | 21,1% |
| Uravnoteženo | 68,0% | 72,4% |
| Živopisno | 6,0% | 6,6% |
| Kontrast | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Mirno | 18,0% | 11,8% |
| Nježan | 30,0% | 22,4% |
| Uravnotežen | 8,0% | 10,5% |
| Upečatljiv | 24,0% | 32,9% |
| Izjava | 20,0% | 22,4% |
| Harmonija boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Disfonetna paleta boja | 34,0% | 35,5% |
| Nježno umiješana paleta | 14,0% | 18,4% |
| Uravnotežena harmonija | 12,0% | 13,2% |
| Snažna jedinstvenost boja | 32,0% | 26,3% |
| Ujednačena paleta boja | 8,0% | 6,6% |
Koji su najgledaniji radovi umjetnika Maxime Maufra, mjesec po mjesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Podaci u tablici
| Ujelo | Lis. 2025 | Stu. 2025 | Pro. 2025 | Sij. 2026 | Velj. 2026 | Ožu. 2026 | Tra. 2026 | Svi. 2026 | Lip. 2026 | Srp. 2026 | Kol. 2026 | Ruj. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Wave | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with pines | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Breton Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Heart of the Port of Go… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Red Rocks at Belle Ile | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Vue du Port de Pont-Aven | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Three Cliffs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Landscape by the Water | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Flood | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Cliffs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kakva je podjela publike Maxime Maufra prema uređajima?
Svaki dio kružnog dijagrama predstavlja jednu vrstu uređaja: telefon, tablet ili računalo. Što je dio veći, to je bilo više posjeta s tog tipa uređaja tijekom posljednjih dvanaest mjeseci.
Podaci u tablici
| Uređaj | Broj posjeta | Podijeli |
|---|---|---|
| računala | 7.000 | 87,5% |
| telefoni | 900 | 11,2% |
| tableti | 100 | 1,2% |
Na kojim jezicima se prati Maxime Maufra?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Podaci u tablici
| Jezik | Broj posjeta | Podijeli |
|---|---|---|
| Grčki | 200 | 66,7% |
| Portugalski | 100 | 33,3% |
Koliko dnevno posjeta ima Maxime Maufra i što je sljedeće?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Podaci u tablici
| Dan | Broj posjeta |
|---|---|
| Pon 21 Ruj. | 0 |
| Uto 22 Ruj. | 0 |
| Sri 23 Ruj. | 0 |
| Čet 24 Ruj. | 0 |
| Pet 25 Ruj. | 0 |
| Sub 26 Ruj. | 0 |
| Ned 27 Ruj. | 0 |
| Pon 28 Ruj. | 0 |
| Uto 29 Ruj. | 0 |
| Sri 30 Ruj. | 200 |
| Čet 1 Lis. | 0 |
| Pet 2 Lis. | 0 |
| Sub 3 Lis. | 0 |
| Ned 4 Lis. | 100 |
| Pon 5 Lis. | 100 |
| Uto 6 Lis. | 0 |
| Sri 7 Lis. | 0 |
| Čet 8 Lis. | 100 |
| Pet 9 Lis. | 0 |
| Sub 10 Lis. | 0 |
| Ned 11 Lis. | 100 |
| Pon 12 Lis. (prognoza) | 100 |
| Uto 13 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sri 14 Lis. (prognoza) | 100 |
| Čet 15 Lis. (prognoza) | 100 |
| Pet 16 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sub 17 Lis. (prognoza) | 0 |
| Ned 18 Lis. (prognoza) | 100 |
| Pon 19 Lis. (prognoza) | 100 |
| Uto 20 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sri 21 Lis. (prognoza) | 200 |
| Čet 22 Lis. (prognoza) | 100 |
| Pet 23 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sub 24 Lis. (prognoza) | 0 |
| Ned 25 Lis. (prognoza) | 200 |
| Pon 26 Lis. (prognoza) | 100 |
| Uto 27 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sri 28 Lis. (prognoza) | 200 |
| Čet 29 Lis. (prognoza) | 100 |
| Pet 30 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sub 31 Lis. (prognoza) | 0 |
| Ned 1 Stu. (prognoza) | 200 |
Što ljudi pitaju o Maxime Maufra
Koji je rad umjetnika Maxime Maufra najposjećeniji?
- Prvo je Sunset on the Loire, s 400 posjeta, što iznosi 5% pregleda. Iznad su rangirana 10 djela.
Kolika je publika Maxime Maufra na OriginalUniqueArt.com?
- 8.000 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci: 900 posjeta stranici umjetnika, 7.100 posjeta djelima.
S kojim uređajima dolazi publika Maxime Maufra?
- Publika dolazi putem računala (88%),telefoni (11%) i tableti (1%); računala donosi 88% posjeta.
Koji se radovi umjetnika Maxime Maufra podudaraju sa smakom posjetitelja?
- Radovi opisani kao Zemljani tonovi (Paleta boja) čine 42% posjeta za 28% kataloga.