Što je ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Marc Duvallier na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
Marc Duvallier: što pokazuje godina posjeta
Celestial Choreography in Crimson and Ochre je najgledanije djelo: 600 posjeta u godini, što iznosi 8% ukupne pažnje posvećene umjetniku Marc Duvallier. Nakon toga slijedi Solitude in Ochre: The Silent Horizon i Celestial Orbit of the Eternal Muse. Stranica umjetnika primila je 1.100 posjeta, a djela 6.700: ukupno 7.800 posjeta. Pažnja je porasla za 50% od Ruj. 2026 do Lis. 2026. Srp. 2026 je bio najprometniji mjesec, s 3.800 posjeta. Posjetitelji gledaju na računala (83%),telefoni (15%) i tableti (1%). Preferiraju Snažna jedinstvenost boja (Harmonija boja): 50% posjeta nasuprot 34% kataloga.
10 najgledanijih djela umjetnika Marc Duvallier
Svaki rang odražava broj posjeta na OriginalUniqueArt.com tijekom posljednjih dvanaest mjeseci; rang 1 je najposjećenije djelo umjetnika Marc Duvallier.
-
1
Celestial Choreography in Crimson and Ochre, 2026
600 posjeta · 7,9%
-
2
Solitude in Ochre: The Silent Horizon, 2026
400 posjeta · 5,3%
-
3
Celestial Orbit of the Eternal Muse, 2026
400 posjeta · 5,3%
-
4
The Eternal Vow in Verdant Light: A Singular Pastoral Study, 2026
300 posjeta · 3,9%
-
5
Vigil of the Luminous Shadow, 2026
200 posjeta · 2,6%
-
6
Gilded Solitude: An Autumnal Mosaic in Silver and Ochre, 2026
200 posjeta · 2,6%
-
7
The Sovereign of Silence: A Study in Crimson and Shadow, 2026
200 posjeta · 2,6%
-
8
Resonance in Shadow: A Baroque Soliloquy, 2026
200 posjeta · 2,6%
-
9
Echoes of the Amber Twilight: A Solitary Legacy, 2026
200 posjeta · 2,6%
-
10
The Solitary Zenith: An Infinite Chrysalis, 2026
200 posjeta · 2,6%
Kada ljudi posjećuju stranicu Marc Duvallier?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Podaci u tablici
| Mjesec | Stranica umjetnika | Stranice umjetnina |
|---|---|---|
| Stu. 2025 | 0 | 0 |
| Pro. 2025 | 0 | 0 |
| Sij. 2026 | 0 | 0 |
| Velj. 2026 | 0 | 0 |
| Ožu. 2026 | 0 | 0 |
| Tra. 2026 | 0 | 0 |
| Svi. 2026 | 0 | 0 |
| Lip. 2026 | 0 | 400 |
| Srp. 2026 | 200 | 3.600 |
| Kol. 2026 | 200 | 900 |
| Ruj. 2026 | 300 | 700 |
| Lis. 2026 | 400 | 1.100 |
Kada su djela umjetnika Marc Duvallier izložena?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Što posjetitelji biraju među djelima umjetnika Marc Duvallier?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Podaci u tablici
| Luminancija | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Tamno | 14,0% | 19,7% |
| Meka sjena | 46,0% | 47,4% |
| Blaga luminancija | 32,0% | 21,1% |
| Svijetla ravnoteža | 8,0% | 9,2% |
| Sjajan | 0,0% | 2,6% |
| Zasićenost boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Prigušeno | 18,0% | 15,8% |
| Suptilne boje | 28,0% | 25,0% |
| Uravnotežena mekoća | 30,0% | 32,9% |
| Jasna prisutnost boja | 22,0% | 23,7% |
| Živopisna boja | 2,0% | 2,6% |
| Paleta boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Zemljani tonovi | 51,2% | 51,7% |
| Tamni tonovi | 36,6% | 27,6% |
| Neutralne boje | 12,2% | 17,2% |
| Monokromatsko | 0,0% | 1,7% |
| Pastelne boje | 0,0% | 1,7% |
| Intenzitet boje | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Monokromatski | 20,0% | 23,7% |
| Uravnoteženo | 58,0% | 52,6% |
| Živopisno | 22,0% | 23,7% |
| Kontrast | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Mirno | 8,0% | 7,9% |
| Nježan | 26,0% | 34,2% |
| Uravnotežen | 24,0% | 19,7% |
| Upečatljiv | 18,0% | 23,7% |
| Izjava | 24,0% | 14,5% |
| Harmonija boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Disfonetna paleta boja | 16,0% | 6,6% |
| Nježno umiješana paleta | 8,0% | 21,1% |
| Uravnotežena harmonija | 20,0% | 9,2% |
| Snažna jedinstvenost boja | 34,0% | 50,0% |
| Ujednačena paleta boja | 22,0% | 13,2% |
Koji su najgledaniji radovi umjetnika Marc Duvallier, mjesec po mjesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Podaci u tablici
| Ujelo | Stu. 2025 | Pro. 2025 | Sij. 2026 | Velj. 2026 | Ožu. 2026 | Tra. 2026 | Svi. 2026 | Lip. 2026 | Srp. 2026 | Kol. 2026 | Ruj. 2026 | Lis. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Echoes of the Amber Twiligh… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| Celestial Choreography in C… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 300 | 100 | 100 |
| The Echo of Antiquity: A So… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Solitude in Ochre: The Sile… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Architectonics of Radia… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Eminence in Crimson: A Stud… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vigil of the Luminous Shadow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 100 |
| Celestial Orbit of the Eter… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 | 100 |
| Neon Fragment: The Magenta… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Eternal Devotion in the Sac… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kakva je podjela publike Marc Duvallier prema uređajima?
Svaki dio kružnog dijagrama predstavlja jednu vrstu uređaja: telefon, tablet ili računalo. Što je dio veći, to je bilo više posjeta s tog tipa uređaja tijekom posljednjih dvanaest mjeseci.
Podaci u tablici
| Uređaj | Broj posjeta | Podijeli |
|---|---|---|
| računala | 6.500 | 83,3% |
| telefoni | 1.200 | 15,4% |
| tableti | 100 | 1,3% |
Na kojim jezicima se prati Marc Duvallier?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Podaci u tablici
| Jezik | Broj posjeta | Podijeli |
|---|---|---|
| Španjolski | 100 | 25,0% |
| Francuski | 100 | 25,0% |
| Japanski | 100 | 25,0% |
| Portugalski | 100 | 25,0% |
Koliko dnevno posjeta ima Marc Duvallier i što je sljedeće?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Podaci u tablici
| Dan | Broj posjeta |
|---|---|
| Pon 12 Lis. | 100 |
| Uto 13 Lis. | 0 |
| Sri 14 Lis. | 0 |
| Čet 15 Lis. | 0 |
| Pet 16 Lis. | 0 |
| Sub 17 Lis. | 100 |
| Ned 18 Lis. | 0 |
| Pon 19 Lis. | 100 |
| Uto 20 Lis. | 0 |
| Sri 21 Lis. | 0 |
| Čet 22 Lis. | 200 |
| Pet 23 Lis. | 0 |
| Sub 24 Lis. | 0 |
| Ned 25 Lis. | 0 |
| Pon 26 Lis. | 0 |
| Uto 27 Lis. | 100 |
| Sri 28 Lis. | 0 |
| Čet 29 Lis. | 0 |
| Pet 30 Lis. | 0 |
| Sub 31 Lis. | 0 |
| Ned 1 Stu. | 0 |
| Pon 2 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 3 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 4 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 5 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 6 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 7 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 8 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 9 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 10 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 11 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 12 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 13 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 14 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 15 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 16 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 17 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 18 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 19 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 20 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 21 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 22 Stu. (prognoza) | 0 |
Što ljudi pitaju o Marc Duvallier
Koji je rad umjetnika Marc Duvallier najposjećeniji?
- Prvo je Celestial Choreography in Crimson and Ochre, s 600 posjeta, što iznosi 8% pregleda. Iznad su rangirana 10 djela.
Kolika je publika Marc Duvallier na OriginalUniqueArt.com?
- 7.800 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci: 1.100 posjeta stranici umjetnika, 6.700 posjeta djelima.
S kojim uređajima dolazi publika Marc Duvallier?
- Publika dolazi putem računala (83%),telefoni (15%) i tableti (1%); računala donosi 83% posjeta.
Koji se radovi umjetnika Marc Duvallier podudaraju sa smakom posjetitelja?
- Radovi opisani kao Snažna jedinstvenost boja (Harmonija boja) čine 50% posjeta za 34% kataloga.