Karl Blossfeldt Pogled na djelo

1865 – 1932

Što je ova stranica?

Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Karl Blossfeldt na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.

Statistika je resetirana 1. srpnja 2026. — podaci prije tog datuma nisu dostupni.

Karl Blossfeldt: što pokazuje godina posjeta

Art Forms in Nature 65 je najgledanije djelo: 200 posjeta u godini, što iznosi 12% ukupne pažnje posvećene umjetniku Karl Blossfeldt. Nakon toga slijedi Art Forms in Nature 102 i Art Forms in Nature 45. Stranica umjetnika primila je 200 posjeta, a djela 1.500: ukupno 1.700 posjeta. Pažnja je porasla za 50% od Kol. 2026 do Ruj. 2026. Srp. 2026 je bio najprometniji mjesec, s 1.100 posjeta. Preferiraju Upečatljiv (Kontrast): 24% posjeta nasuprot 8% kataloga.

10 najgledanijih djela umjetnika Karl Blossfeldt

Svaki rang odražava broj posjeta na OriginalUniqueArt.com tijekom posljednjih dvanaest mjeseci; rang 1 je najposjećenije djelo umjetnika Karl Blossfeldt.

  1. Art Forms in Nature 65 1 Art Forms in Nature 65, 1928 200 posjeta · 11,8%
  2. Art Forms in Nature 102 2 Art Forms in Nature 102, 1928 200 posjeta · 11,8%
  3. Art Forms in Nature 45 3 Art Forms in Nature 45, 1928 200 posjeta · 11,8%
  4. Art Forms in Nature 87 4 Art Forms in Nature 87, 1928 200 posjeta · 11,8%
  5. Art Forms in Nature 100 5 Art Forms in Nature 100, 1928 100 posjeta · 5,9%
  6. Art Forms in Nature 114 6 Art Forms in Nature 114, 1928 100 posjeta · 5,9%
  7. Art Forms in Nature 12 7 Art Forms in Nature 12, 1928 100 posjeta · 5,9%
  8. Art Forms in Nature 74 8 Art Forms in Nature 74, 1928 100 posjeta · 5,9%
  9. Art Forms in Nature 47 9 Art Forms in Nature 47, 1928 100 posjeta · 5,9%
  10. Art Forms in Nature 10 10 Art Forms in Nature 10, 1928 100 posjeta · 5,9%

Kada ljudi posjećuju stranicu Karl Blossfeldt?

Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.

Podaci u tablici
MjesecStranica umjetnikaStranice umjetnina
Lis. 202500
Stu. 202500
Pro. 202500
Sij. 202600
Velj. 202600
Ožu. 202600
Tra. 202600
Svi. 202600
Lip. 20260100
Srp. 2026200900
Kol. 20260200
Ruj. 20260300

Kada su djela umjetnika Karl Blossfeldt izložena?

Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.

Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.

Koji su najgledaniji radovi umjetnika Karl Blossfeldt, mjesec po mjesec?

Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.

Podaci u tablici
UjeloLis. 2025Stu. 2025Pro. 2025Sij. 2026Velj. 2026Ožu. 2026Tra. 2026Svi. 2026Lip. 2026Srp. 2026Kol. 2026Ruj. 2026
Allium ostrowskianum, Knobl…000000000000
Art Forms in Nature 113000000000000
Art Forms in Nature 99000000000000
Art Forms in Nature 108000000000000
Art Forms in Nature 115000000000000
Art Forms in Nature 117000000000000
Art Forms in Nature 4000000000000
Art Forms in Nature 109000000000000
Art Forms in Nature 120000000000000
Art Forms in Nature 118000000000000

Na kojim jezicima se prati Karl Blossfeldt?

Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.

Podaci u tablici
JezikBroj posjetaPodijeli
Njemački100100,0%

Koliko dnevno posjeta ima Karl Blossfeldt i što je sljedeće?

Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.

Podaci u tablici
DanBroj posjeta
Čet 24 Ruj.0
Pet 25 Ruj.100
Sub 26 Ruj.0
Ned 27 Ruj.100
Pon 28 Ruj.0
Uto 29 Ruj.0
Sri 30 Ruj.0
Čet 1 Lis.0
Pet 2 Lis.0
Sub 3 Lis.0
Ned 4 Lis.0
Pon 5 Lis.0
Uto 6 Lis.0
Sri 7 Lis.0
Čet 8 Lis.0
Pet 9 Lis.0
Sub 10 Lis.0
Ned 11 Lis.0
Pon 12 Lis.200
Uto 13 Lis.0
Sri 14 Lis.0
Čet 15 Lis. (prognoza)0
Pet 16 Lis. (prognoza)0
Sub 17 Lis. (prognoza)0
Ned 18 Lis. (prognoza)0
Pon 19 Lis. (prognoza)100
Uto 20 Lis. (prognoza)0
Sri 21 Lis. (prognoza)0
Čet 22 Lis. (prognoza)0
Pet 23 Lis. (prognoza)0
Sub 24 Lis. (prognoza)0
Ned 25 Lis. (prognoza)0
Pon 26 Lis. (prognoza)100
Uto 27 Lis. (prognoza)0
Sri 28 Lis. (prognoza)0
Čet 29 Lis. (prognoza)0
Pet 30 Lis. (prognoza)0
Sub 31 Lis. (prognoza)0
Ned 1 Stu. (prognoza)0
Pon 2 Stu. (prognoza)100
Uto 3 Stu. (prognoza)0
Sri 4 Stu. (prognoza)0

Što ljudi pitaju o Karl Blossfeldt

Koji je rad umjetnika Karl Blossfeldt najposjećeniji?

Prvo je Art Forms in Nature 65, s 200 posjeta, što iznosi 12% pregleda. Iznad su rangirana 10 djela.

Kolika je publika Karl Blossfeldt na OriginalUniqueArt.com?

1.700 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci: 200 posjeta stranici umjetnika, 1.500 posjeta djelima.

Koji se radovi umjetnika Karl Blossfeldt podudaraju sa smakom posjetitelja?

Radovi opisani kao Upečatljiv (Kontrast) čine 24% posjeta za 8% kataloga.