Što je ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika John Fulleylove na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
John Fulleylove: ključne figure
Najgledanije djelo je Oriel College: 300 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci, što je 7% ukupnog broja pregleda umjetnika John Fulleylove. A zatim The Byward And Bell Towers i Interior Of St. Stephen's. Ukupno 4.500 posjeta: 800 na stranici umjetnika, 3.700 na djelima. Publika se smanjuje: 100% manje posjeta u Ruj. 2026 nego u Kol. 2026. Peak mjesec: Srp. 2026 s 3.700 posjeta. Podjela publike prema uređajima: računala (100%). Jedan stil se izdvaja: Blaga luminancija (Luminancija) privlači 63% posjeta uz samo 44% kataloga.
John Fulleylove: 10 najgledanijih djela
Ovo rangiranje broji posjete, a ne ocjene kataloga: 10 djela umjetnika John Fulleylove najgledanije na platformi OriginalUniqueArt.com u posljednjih dvanaest mjeseci.
-
1
Oriel College
300 posjeta · 7,0%
-
2
The Byward And Bell Towers
300 posjeta · 7,0%
-
3
Interior Of St. Stephen's
200 posjeta · 4,7%
-
4
Olympia -
200 posjeta · 4,7%
-
5
Corpus Christi College
200 posjeta · 4,7%
-
6
Argos And Larissa
100 posjeta · 2,3%
-
7
The Sheldonian Theatre and Old Clarendon Buildings
100 posjeta · 2,3%
-
8
Mycenae, Showing The Site Of The Famous Discoveries
100 posjeta · 2,3%
-
9
Portrait Of A Boy
100 posjeta · 2,3%
-
10
Oriel Window, Crosby Hall
100 posjeta · 2,3%
Kako se publika John Fulleylove mijenja iz mjeseca u mjesec?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Prikaži brojke
| Mjesec | Stranica umjetnika | Stranice umjetnina |
|---|---|---|
| Lis. 2025 | 0 | 0 |
| Stu. 2025 | 0 | 0 |
| Pro. 2025 | 0 | 0 |
| Sij. 2026 | 0 | 0 |
| Velj. 2026 | 0 | 0 |
| Ožu. 2026 | 0 | 0 |
| Tra. 2026 | 0 | 0 |
| Svi. 2026 | 0 | 0 |
| Lip. 2026 | 0 | 600 |
| Srp. 2026 | 600 | 3.100 |
| Kol. 2026 | 200 | 0 |
| Ruj. 2026 | 0 | 0 |
Kako su se djela umjetnika John Fulleylove promatrala tijekom godine?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Što publika bira među djelima John Fulleylove?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Prikaži brojke
| Luminancija | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Tamno | 4,0% | 2,3% |
| Meka sjena | 26,0% | 9,3% |
| Blaga luminancija | 44,0% | 62,8% |
| Svijetla ravnoteža | 26,0% | 25,6% |
| Sjajan | 0,0% | 0,0% |
| Zasićenost boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Prigušeno | 34,0% | 37,2% |
| Suptilne boje | 58,0% | 53,5% |
| Uravnotežena mekoća | 8,0% | 9,3% |
| Jasna prisutnost boja | 0,0% | 0,0% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Intenzitet boje | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Monokromatski | 32,0% | 23,3% |
| Uravnoteženo | 68,0% | 76,7% |
| Živopisno | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Mirno | 0,0% | 0,0% |
| Nježan | 16,0% | 23,3% |
| Uravnotežen | 22,0% | 14,0% |
| Upečatljiv | 32,0% | 39,5% |
| Izjava | 30,0% | 23,3% |
| Harmonija boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Disfonetna paleta boja | 6,0% | 14,0% |
| Nježno umiješana paleta | 8,0% | 14,0% |
| Uravnotežena harmonija | 24,0% | 14,0% |
| Snažna jedinstvenost boja | 50,0% | 53,5% |
| Ujednačena paleta boja | 12,0% | 4,7% |
Kako se najgledanija djela umjetnika John Fulleylove uspoređuju tijekom godine?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Prikaži brojke
| Ujelo | Lis. 2025 | Stu. 2025 | Pro. 2025 | Sij. 2026 | Velj. 2026 | Ožu. 2026 | Tra. 2026 | Svi. 2026 | Lip. 2026 | Srp. 2026 | Kol. 2026 | Ruj. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Argos And Larissa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The radcliffe library | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Sheldonian Theatre and… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Battle-Field of Marathon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Off cape matapan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tom tower, christ church co… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait Of A Boy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Merton College and St. Alba… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The National Monument on Ca… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| All saint's church | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefoni, tableti ili računala: gdje je John Fulleylove gledan/a?
Svaki dio kružnog dijagrama predstavlja jednu vrstu uređaja: telefon, tablet ili računalo. Što je dio veći, to je bilo više posjeta s tog tipa uređaja tijekom posljednjih dvanaest mjeseci.
Prikaži brojke
| Uređaj | Broj posjeta | Podijeli |
|---|---|---|
| računala | 4.500 | 100,0% |
Kojim jezicima govori publika umjetnika John Fulleylove?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Kakav je dnevni broj posjeta umjetniku John Fulleylove i kakva je prognoza?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Prikaži brojke
| Dan | Broj posjeta |
|---|---|
| Pet 25 Ruj. | 0 |
| Sub 26 Ruj. | 0 |
| Ned 27 Ruj. | 0 |
| Pon 28 Ruj. | 0 |
| Uto 29 Ruj. | 0 |
| Sri 30 Ruj. | 0 |
| Čet 1 Lis. | 0 |
| Pet 2 Lis. | 0 |
| Sub 3 Lis. | 0 |
| Ned 4 Lis. | 0 |
| Pon 5 Lis. | 0 |
| Uto 6 Lis. | 0 |
| Sri 7 Lis. | 0 |
| Čet 8 Lis. | 0 |
| Pet 9 Lis. | 0 |
| Sub 10 Lis. | 100 |
| Ned 11 Lis. | 0 |
| Pon 12 Lis. | 0 |
| Uto 13 Lis. | 0 |
| Sri 14 Lis. | 0 |
| Čet 15 Lis. | 0 |
| Pet 16 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sub 17 Lis. (prognoza) | 100 |
| Ned 18 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pon 19 Lis. (prognoza) | 0 |
| Uto 20 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sri 21 Lis. (prognoza) | 0 |
| Čet 22 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pet 23 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sub 24 Lis. (prognoza) | 200 |
| Ned 25 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pon 26 Lis. (prognoza) | 0 |
| Uto 27 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sri 28 Lis. (prognoza) | 0 |
| Čet 29 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pet 30 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sub 31 Lis. (prognoza) | 200 |
| Ned 1 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 2 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 3 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 4 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 5 Stu. (prognoza) | 0 |
John Fulleylove: kratki odgovori
Koje je najgledanije djelo umjetnika John Fulleylove?
- Oriel College: 300 posjeta, što je 7% ukupnog broja pregleda za John Fulleylove. Lista se proteže do 10. mjesta.
Koliko posjeta ostvaruje John Fulleylove?
- 4.500 u posljednjih dvanaest mjeseci (800 na stranici umjetnika, 3.700 na djelima).
Gledaju li ljudi John Fulleylove na mobitelu ili na računalu?
- Na oba: računala (100%); računala vodi s 100%.
Preferira li publika određeni vrsta djela John Fulleylove?
- Da, Blaga luminancija (Luminancija): 63% posjeta za 44% kataloga.