Što je ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Jean Charles Langlois na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
Jean Charles Langlois: ključne figure
Najgledanije djelo je Combat d'Olot en Catalogne, 4 avril 1813: 600 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci, što je 30% ukupnog broja pregleda umjetnika Jean Charles Langlois. A zatim Combat de Polotsk, 18 août 1812 i Combat de Castalla, 21 juillet 1812. Ukupno 2.100 posjeta: 400 na stranici umjetnika, 1.700 na djelima. Peak mjesec: Srp. 2026 s 1.300 posjeta. Jedan stil se izdvaja: Upečatljiv (Kontrast) privlači 40% posjeta uz samo 17% kataloga.
Jean Charles Langlois: 10 najgledanijih djela
Ovo rangiranje broji posjete, a ne ocjene kataloga: 10 djela umjetnika Jean Charles Langlois najgledanije na platformi OriginalUniqueArt.com u posljednjih dvanaest mjeseci.
-
1
Combat d'Olot en Catalogne, 4 avril 1813
600 posjeta · 30,0%
-
2
Combat de Polotsk, 18 août 1812
200 posjeta · 10,0%
-
3
Combat de Castalla, 21 juillet 1812
200 posjeta · 10,0%
-
4
COMBAT DE BENOUTH.8 MARS 1799
200 posjeta · 10,0%
-
5
The Laubressel combat, close to Troyes, March 3, 1814\n\nGeneral view, 1830
100 posjeta · 5,0%
-
6
Malakoff Tower, Crimea, 1855
100 posjeta · 5,0%
-
7
Bataille de Smolensk, 17 août 1812
100 posjeta · 5,0%
-
8
ENTREVUE DU GENERAL MAISON ET D'IBRAHIM PACHA A NAVARIN.SEPTEMBRE 1828
100 posjeta · 5,0%
-
9
BATAILLE DE HOFF.6 FEVRIER 1807
100 posjeta · 5,0%
-
10
GODEFROI CAVAIGNAC (1801 1845)
100 posjeta · 5,0%
Kako se publika Jean Charles Langlois mijenja iz mjeseca u mjesec?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Prikaži brojke
| Mjesec | Stranica umjetnika | Stranice umjetnina |
|---|---|---|
| Stu. 2025 | 0 | 0 |
| Pro. 2025 | 0 | 0 |
| Sij. 2026 | 0 | 0 |
| Velj. 2026 | 0 | 0 |
| Ožu. 2026 | 0 | 0 |
| Tra. 2026 | 0 | 0 |
| Svi. 2026 | 0 | 0 |
| Lip. 2026 | 0 | 0 |
| Srp. 2026 | 400 | 900 |
| Kol. 2026 | 0 | 600 |
| Ruj. 2026 | 0 | 100 |
| Lis. 2026 | 0 | 100 |
Kako su se djela umjetnika Jean Charles Langlois promatrala tijekom godine?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Što publika bira među djelima Jean Charles Langlois?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Prikaži brojke
| Luminancija | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Tamno | 11,1% | 10,0% |
| Meka sjena | 16,7% | 15,0% |
| Blaga luminancija | 72,2% | 75,0% |
| Svijetla ravnoteža | 0,0% | 0,0% |
| Sjajan | 0,0% | 0,0% |
| Zasićenost boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Prigušeno | 22,2% | 10,0% |
| Suptilne boje | 38,9% | 45,0% |
| Uravnotežena mekoća | 38,9% | 45,0% |
| Jasna prisutnost boja | 0,0% | 0,0% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Intenzitet boje | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Monokromatski | 22,2% | 10,0% |
| Uravnoteženo | 77,8% | 90,0% |
| Živopisno | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Mirno | 5,6% | 5,0% |
| Nježan | 5,6% | 5,0% |
| Uravnotežen | 22,2% | 20,0% |
| Upečatljiv | 16,7% | 40,0% |
| Izjava | 50,0% | 30,0% |
| Harmonija boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Disfonetna paleta boja | 11,1% | 5,0% |
| Nježno umiješana paleta | 5,6% | 5,0% |
| Uravnotežena harmonija | 0,0% | 0,0% |
| Snažna jedinstvenost boja | 22,2% | 15,0% |
| Ujednačena paleta boja | 61,1% | 75,0% |
Kako se najgledanija djela umjetnika Jean Charles Langlois uspoređuju tijekom godine?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Prikaži brojke
| Ujelo | Stu. 2025 | Pro. 2025 | Sij. 2026 | Velj. 2026 | Ožu. 2026 | Tra. 2026 | Svi. 2026 | Lip. 2026 | Srp. 2026 | Kol. 2026 | Ruj. 2026 | Lis. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ENTREVUE DU GENERAL MAISON… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| The Laubressel combat, clos… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Battle of Hoff, February 6,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Malakoff Tower, Crimea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| BATAILLE DE LA MOSKOWA.7 SE… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| COMBAT DE BENOUTH.8 MARS 17… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Combat d'Olot en Catalogne,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 400 | 0 | 0 |
| COMBAT DE SIDI FERRUCH.14 J… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Combat de Krasnoe, 17 novem… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| PRISE DU CHATEAU DE MOREE.3… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kojim jezicima govori publika umjetnika Jean Charles Langlois?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Kakav je dnevni broj posjeta umjetniku Jean Charles Langlois i kakva je prognoza?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Prikaži brojke
| Dan | Broj posjeta |
|---|---|
| Sub 17 Lis. | 0 |
| Ned 18 Lis. | 0 |
| Pon 19 Lis. | 0 |
| Uto 20 Lis. | 0 |
| Sri 21 Lis. | 0 |
| Čet 22 Lis. | 0 |
| Pet 23 Lis. | 100 |
| Sub 24 Lis. | 0 |
| Ned 25 Lis. | 0 |
| Pon 26 Lis. | 0 |
| Uto 27 Lis. | 0 |
| Sri 28 Lis. | 0 |
| Čet 29 Lis. | 0 |
| Pet 30 Lis. | 0 |
| Sub 31 Lis. | 0 |
| Ned 1 Stu. | 100 |
| Pon 2 Stu. | 0 |
| Uto 3 Stu. | 0 |
| Sri 4 Stu. | 0 |
| Čet 5 Stu. | 0 |
| Pet 6 Stu. | 0 |
| Sub 7 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 8 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 9 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 10 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 11 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 12 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 13 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 14 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 15 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 16 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 17 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 18 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 19 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 20 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 21 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 22 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 23 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 24 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 25 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 26 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 27 Stu. (prognoza) | 0 |
Jean Charles Langlois: kratki odgovori
Koje je najgledanije djelo umjetnika Jean Charles Langlois?
- Combat d'Olot en Catalogne, 4 avril 1813: 600 posjeta, što je 30% ukupnog broja pregleda za Jean Charles Langlois. Lista se proteže do 10. mjesta.
Koliko posjeta ostvaruje Jean Charles Langlois?
- 2.100 u posljednjih dvanaest mjeseci (400 na stranici umjetnika, 1.700 na djelima).
Preferira li publika određeni vrsta djela Jean Charles Langlois?
- Da, Upečatljiv (Kontrast): 40% posjeta za 17% kataloga.