Jan Steen Publika i vrhunska djela

1626 – 1679

Što je ova stranica?

Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Jan Steen na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.

Statistika je resetirana 1. srpnja 2026. — podaci prije tog datuma nisu dostupni.

Jan Steen: ključne figure

Najgledanije djelo je The Merry Family: 2.300 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci, što je 9% ukupnog broja pregleda umjetnika Jan Steen. A zatim A School for Boys and Girls i The Artist's Family. Ukupno 25.200 posjeta: 3.400 na stranici umjetnika, 21.800 na djelima. Publika se smanjuje: 26% manje posjeta u Ruj. 2026 nego u Kol. 2026. Peak mjesec: Srp. 2026 s 16.000 posjeta. Podjela publike prema uređajima: računala (85%),tableti (10%) i telefoni (6%). Jedan stil se izdvaja: Mirnoća (Atmosfera) privlači 25% posjeta uz samo 0% kataloga.

Jan Steen: 10 najgledanijih djela

Ovo rangiranje broji posjete, a ne ocjene kataloga: 10 djela umjetnika Jan Steen najgledanije na platformi OriginalUniqueArt.com u posljednjih dvanaest mjeseci.

  1. The Merry Family 1 The Merry Family, 1668 2.300 posjeta · 9,1%
  2. A School for Boys and Girls 2 A School for Boys and Girls, 1670 1.100 posjeta · 4,3%
  3. The Artist's Family 3 The Artist's Family, 1665 1.000 posjeta · 3,9%
  4. Village school 4 Village school, 1670 800 posjeta · 3,1%
  5. Twelfth Night 5 Twelfth Night, 1668 600 posjeta · 2,4%
  6. The Dissolute Household 6 The Dissolute Household, 1663 600 posjeta · 2,4%
  7. Baker Oostwaert and his wife 7 Baker Oostwaert and his wife, 1658 500 posjeta · 2,0%
  8. A Merry Party 8 A Merry Party, 1660 500 posjeta · 2,0%
  9. Celebrating the Birth 9 Celebrating the Birth, 1664 500 posjeta · 2,0%
  10. The Prayer before the Meal 10 The Prayer before the Meal, 1660 500 posjeta · 2,0%

Kako se publika Jan Steen mijenja iz mjeseca u mjesec?

Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.

Prikaži brojke
MjesecStranica umjetnikaStranice umjetnina
Lis. 202500
Stu. 202500
Pro. 202500
Sij. 202600
Velj. 202600
Ožu. 202600
Tra. 202600
Svi. 202600
Lip. 2026400600
Srp. 20261.80014.200
Kol. 20264004.300
Ruj. 20268002.700

Kako su se djela umjetnika Jan Steen promatrala tijekom godine?

Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.

Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.

Kako se najgledanija djela umjetnika Jan Steen uspoređuju tijekom godine?

Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.

Prikaži brojke
UjeloLis. 2025Stu. 2025Pro. 2025Sij. 2026Velj. 2026Ožu. 2026Tra. 2026Svi. 2026Lip. 2026Srp. 2026Kol. 2026Ruj. 2026
The Lovesick Maiden000000000000
Self Portrait as a Lutenist0000000003001000
The Lovesick Maiden00000000010000
The Dissolute Household000000000200200200
A Merry Party (detail)000000000000
Merry Company on a Terrace0000000000100100
The Merry Family000000000300200900
Self-Portrait as a Lutenist00000000010000
Twelfth Night0000000003002000
Beware of Luxury (“In Weeld…00000000010000

Telefoni, tableti ili računala: gdje je Jan Steen gledan/a?

Svaki dio kružnog dijagrama predstavlja jednu vrstu uređaja: telefon, tablet ili računalo. Što je dio veći, to je bilo više posjeta s tog tipa uređaja tijekom posljednjih dvanaest mjeseci.

Prikaži brojke
UređajBroj posjetaPodijeli
računala21.40084,9%
tableti2.4009,5%
telefoni1.4005,6%

Kojim jezicima govori publika umjetnika Jan Steen?

Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.

Prikaži brojke
JezikBroj posjetaPodijeli
Češki30027,3%
Njemački30027,3%
Engleski20018,2%
Unesite ispravnu IPv4 adresu.1009,1%
Danski1009,1%
Španjolski1009,1%

Kakav je dnevni broj posjeta umjetniku Jan Steen i kakva je prognoza?

Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.

Prikaži brojke
DanBroj posjeta
Sub 26 Ruj.0
Ned 27 Ruj.200
Pon 28 Ruj.600
Uto 29 Ruj.500
Sri 30 Ruj.300
Čet 1 Lis.400
Pet 2 Lis.700
Sub 3 Lis.200
Ned 4 Lis.200
Pon 5 Lis.300
Uto 6 Lis.100
Sri 7 Lis.200
Čet 8 Lis.200
Pet 9 Lis.200
Sub 10 Lis.400
Ned 11 Lis.200
Pon 12 Lis.0
Uto 13 Lis.200
Sri 14 Lis.500
Čet 15 Lis.200
Pet 16 Lis.500
Sub 17 Lis. (prognoza)200
Ned 18 Lis. (prognoza)200
Pon 19 Lis. (prognoza)300
Uto 20 Lis. (prognoza)200
Sri 21 Lis. (prognoza)300
Čet 22 Lis. (prognoza)200
Pet 23 Lis. (prognoza)400
Sub 24 Lis. (prognoza)100
Ned 25 Lis. (prognoza)100
Pon 26 Lis. (prognoza)200
Uto 27 Lis. (prognoza)200
Sri 28 Lis. (prognoza)200
Čet 29 Lis. (prognoza)200
Pet 30 Lis. (prognoza)300
Sub 31 Lis. (prognoza)100
Ned 1 Stu. (prognoza)100
Pon 2 Stu. (prognoza)200
Uto 3 Stu. (prognoza)200
Sri 4 Stu. (prognoza)200
Čet 5 Stu. (prognoza)200
Pet 6 Stu. (prognoza)300

Jan Steen: kratki odgovori

Koje je najgledanije djelo umjetnika Jan Steen?

The Merry Family: 2.300 posjeta, što je 9% ukupnog broja pregleda za Jan Steen. Lista se proteže do 10. mjesta.

Koliko posjeta ostvaruje Jan Steen?

25.200 u posljednjih dvanaest mjeseci (3.400 na stranici umjetnika, 21.800 na djelima).

Gledaju li ljudi Jan Steen na mobitelu ili na računalu?

Na oba: računala (85%),tableti (10%) i telefoni (6%); računala vodi s 85%.

Preferira li publika određeni vrsta djela Jan Steen?

Da, Mirnoća (Atmosfera): 25% posjeta za 0% kataloga.