Što je ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika James Stark na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
James Stark: publika na prvi pogled
Landscape With A Cottage privlači najviše pažnje: 200 posjeta tijekom dvanaest mjeseci, što je 6% svih pregleda umjetnika James Stark na OriginalUniqueArt.com. Prate Sheep Washing i Travellers On A Wooded Track. James Stark je privukao 3.100 posjeta: 500 na stranici umjetnika i 2.600 na pojedinačnim djelima. Manje posjetitelja u posljednje vrijeme: broj posjeta opao je za 100% u odnosu na razdoblje od Ruj. 2026 do Lis. 2026. Najprometniji mjesec bio je Srp. 2026 s 2.800 posjeta. Publika gleda na računala (97%) i telefoni (3%). Publika naginje prema Ujednačena paleta boja (Harmonija boja): 59% posjeta, za 46% umjetnikovog kataloga.
10 djela umjetnika James Stark koja privlače najviše pogleda
Rangirano prema stvarnim posjetima na OriginalUniqueArt.com u posljednjih dvanaest mjeseci: 10 djela umjetnika James Stark koja ljudi najčešće otvaraju, počevši od prvog mjesta.
-
1
Landscape With A Cottage
200 posjeta · 6,2%
-
2
Sheep Washing
200 posjeta · 6,2%
-
3
Travellers On A Wooded Track
200 posjeta · 6,2%
-
4
Milking The Cows
200 posjeta · 6,2%
-
5
A View Through Trees With A Horseman And Other Figures, Cattle And Sheep
100 posjeta · 3,1%
-
6
Travellers Resting On A Wooded Track
100 posjeta · 3,1%
-
7
Distant View Of Windsor
100 posjeta · 3,1%
-
8
Lane Scene, With Horseman Talking To A Woman
100 posjeta · 3,1%
-
9
The Edge Of A Wood
100 posjeta · 3,1%
-
10
Wooded Lane With Cottages And A Figure In Red
100 posjeta · 3,1%
Koliko ljudi gleda James Stark svakog mjeseca?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Pogledajte brojke
| Mjesec | Stranica umjetnika | Stranice umjetnina |
|---|---|---|
| Stu. 2025 | 0 | 0 |
| Pro. 2025 | 0 | 0 |
| Sij. 2026 | 0 | 0 |
| Velj. 2026 | 0 | 0 |
| Ožu. 2026 | 0 | 0 |
| Tra. 2026 | 0 | 0 |
| Svi. 2026 | 0 | 0 |
| Lip. 2026 | 0 | 100 |
| Srp. 2026 | 500 | 2.300 |
| Kol. 2026 | 0 | 0 |
| Ruj. 2026 | 0 | 200 |
| Lis. 2026 | 0 | 0 |
Koliko često se gledaju djela umjetnika James Stark?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Kakve djela biraju promatrači umjetnika James Stark?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Pogledajte brojke
| Luminancija | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Tamno | 14,0% | 9,4% |
| Meka sjena | 24,0% | 31,2% |
| Blaga luminancija | 44,0% | 43,8% |
| Svijetla ravnoteža | 18,0% | 15,6% |
| Sjajan | 0,0% | 0,0% |
| Zasićenost boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Prigušeno | 20,0% | 9,4% |
| Suptilne boje | 34,0% | 31,2% |
| Uravnotežena mekoća | 44,0% | 50,0% |
| Jasna prisutnost boja | 2,0% | 9,4% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Paleta boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Zemljani tonovi | 57,6% | 52,2% |
| Neutralne boje | 39,4% | 34,8% |
| Tamni tonovi | 3,0% | 13,0% |
| Intenzitet boje | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Monokromatski | 28,0% | 12,5% |
| Uravnoteženo | 66,0% | 78,1% |
| Živopisno | 6,0% | 9,4% |
| Kontrast | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Mirno | 6,0% | 3,1% |
| Nježan | 10,0% | 3,1% |
| Uravnotežen | 10,0% | 15,6% |
| Upečatljiv | 16,0% | 15,6% |
| Izjava | 58,0% | 62,5% |
| Harmonija boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Disfonetna paleta boja | 10,0% | 6,2% |
| Nježno umiješana paleta | 4,0% | 3,1% |
| Uravnotežena harmonija | 8,0% | 3,1% |
| Snažna jedinstvenost boja | 32,0% | 28,1% |
| Ujednačena paleta boja | 46,0% | 59,4% |
Koja djela James Stark privlače najviše pažnje, mjesec po mjesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Pogledajte brojke
| Ujelo | Stu. 2025 | Pro. 2025 | Sij. 2026 | Velj. 2026 | Ožu. 2026 | Tra. 2026 | Svi. 2026 | Lip. 2026 | Srp. 2026 | Kol. 2026 | Ruj. 2026 | Lis. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sandling's Ferry | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Landscape With A Cottage | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Distant View Of Windsor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Faggot Gatherers By A Stream | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| A Wayside Encampment | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Wooded Landscape With Fig… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wood Gatherers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Figures And Animals Before… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Woody Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Koji uređaji su ljudi koristili za gledanje James Stark?
Svaki dio kružnog dijagrama predstavlja jednu vrstu uređaja: telefon, tablet ili računalo. Što je dio veći, to je bilo više posjeta s tog tipa uređaja tijekom posljednjih dvanaest mjeseci.
Pogledajte brojke
| Uređaj | Broj posjeta | Podijeli |
|---|---|---|
| računala | 3.000 | 96,8% |
| telefoni | 100 | 3,2% |
Na kojim jezicima ljudi prate James Stark?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Koliko ljudi svakodnevno gleda James Stark i što se očekuje?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Pogledajte brojke
| Dan | Broj posjeta |
|---|---|
| Uto 13 Lis. | 0 |
| Sri 14 Lis. | 0 |
| Čet 15 Lis. | 0 |
| Pet 16 Lis. | 0 |
| Sub 17 Lis. | 0 |
| Ned 18 Lis. | 0 |
| Pon 19 Lis. | 0 |
| Uto 20 Lis. | 0 |
| Sri 21 Lis. | 0 |
| Čet 22 Lis. | 0 |
| Pet 23 Lis. | 0 |
| Sub 24 Lis. | 0 |
| Ned 25 Lis. | 0 |
| Pon 26 Lis. | 0 |
| Uto 27 Lis. | 0 |
| Sri 28 Lis. | 0 |
| Čet 29 Lis. | 0 |
| Pet 30 Lis. | 0 |
| Sub 31 Lis. | 0 |
| Ned 1 Stu. | 100 |
| Pon 2 Stu. | 0 |
| Uto 3 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 4 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 5 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 6 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 7 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 8 Stu. (prognoza) | 100 |
| Pon 9 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 10 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 11 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 12 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 13 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 14 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 15 Stu. (prognoza) | 200 |
| Pon 16 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 17 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 18 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 19 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 20 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 21 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 22 Stu. (prognoza) | 200 |
| Pon 23 Stu. (prognoza) | 0 |
Pitanja o James Stark
Koji radovi umjetnika James Stark privlače najviše pažnje?
- Landscape With A Cottage, s 200 posjeta (6% svih pregleda za James Stark). Gornja lista rangiranja sadrži 10 djela.
Koliko ljudi gleda James Stark na OriginalUniqueArt.com?
- 3.100 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci: 500 na stranici umjetnika i 2.600 na pojedinačnim djelima.
Na kojim uređajima ljudi gledaju James Stark?
- Ljudi gledaju James Stark na računala (97%) i telefoni (3%); računala čine 97% posjeta.
Koje vrste djela James Stark ljudi preferiraju?
- Ujednačena paleta boja (Harmonija boja): 59% posjeta, nasuprot 46% kataloga.