Što je ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika James Gillray na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
James Gillray: publika na prvi pogled
The Plum-Pudding in Danger privlači najviše pažnje: 1.100 posjeta tijekom dvanaest mjeseci, što je 52% svih pregleda umjetnika James Gillray na OriginalUniqueArt.com. Prate The Zenith of French Glory i Look at me. James Gillray je privukao 2.000 posjeta: 700 na stranici umjetnika i 1.300 na pojedinačnim djelima. Svaki mjesec više posjetitelja: broj posjeta porastao je za 100% od Ruj. 2026 do Lis. 2026. Najprometniji mjesec bio je Lis. 2026 s 800 posjeta. Publika naginje prema Nježno umiješana paleta (Harmonija boja): 52% posjeta, za 8% umjetnikovog kataloga.
5 djela umjetnika James Gillray koja privlače najviše pogleda
Rangirano prema stvarnim posjetima na OriginalUniqueArt.com u posljednjih dvanaest mjeseci: 5 djela umjetnika James Gillray koja ljudi najčešće otvaraju, počevši od prvog mjesta.
-
1
The Plum-Pudding in Danger, 1805
1.100 posjeta · 52,4%
-
2
The Zenith of French Glory, 1793
600 posjeta · 28,6%
-
3
Look at me
200 posjeta · 9,5%
-
4
Sin, Death and the Devil, 1792
100 posjeta · 4,8%
-
5
A noble lord, on an approaching peace, too busy to attend to the expenditure of a million of the public money
100 posjeta · 4,8%
Koliko ljudi gleda James Gillray svakog mjeseca?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Pogledajte brojke
| Mjesec | Stranica umjetnika | Stranice umjetnina |
|---|---|---|
| Stu. 2025 | 0 | 0 |
| Pro. 2025 | 0 | 0 |
| Sij. 2026 | 0 | 0 |
| Velj. 2026 | 0 | 0 |
| Ožu. 2026 | 0 | 0 |
| Tra. 2026 | 0 | 0 |
| Svi. 2026 | 0 | 0 |
| Lip. 2026 | 100 | 0 |
| Srp. 2026 | 100 | 500 |
| Kol. 2026 | 0 | 100 |
| Ruj. 2026 | 0 | 400 |
| Lis. 2026 | 500 | 300 |
Koliko često se gledaju djela umjetnika James Gillray?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Kakve djela biraju promatrači umjetnika James Gillray?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Pogledajte brojke
| Emocionalni ton | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Melanholičan | 16,7% | 61,1% |
| Turoban | 16,7% | 33,3% |
| Dramatičan | 33,3% | 5,6% |
| Razigrano | 16,7% | 0,0% |
| Napeto | 16,7% | 0,0% |
| Luminancija | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Tamno | 0,0% | 0,0% |
| Meka sjena | 15,4% | 0,0% |
| Blaga luminancija | 38,5% | 57,1% |
| Svijetla ravnoteža | 30,8% | 4,8% |
| Sjajan | 15,4% | 38,1% |
| Zasićenost boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Prigušeno | 23,1% | 33,3% |
| Suptilne boje | 46,2% | 9,5% |
| Uravnotežena mekoća | 30,8% | 57,1% |
| Jasna prisutnost boja | 0,0% | 0,0% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Intenzitet boje | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Monokromatski | 30,8% | 33,3% |
| Uravnoteženo | 53,8% | 61,9% |
| Živopisno | 15,4% | 4,8% |
| Kontrast | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Mirno | 7,7% | 9,5% |
| Nježan | 15,4% | 0,0% |
| Uravnotežen | 7,7% | 4,8% |
| Upečatljiv | 30,8% | 28,6% |
| Izjava | 38,5% | 57,1% |
| Harmonija boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Disfonetna paleta boja | 7,7% | 0,0% |
| Nježno umiješana paleta | 7,7% | 52,4% |
| Uravnotežena harmonija | 30,8% | 42,9% |
| Snažna jedinstvenost boja | 38,5% | 4,8% |
| Ujednačena paleta boja | 15,4% | 0,0% |
Koja djela James Gillray privlače najviše pažnje, mjesec po mjesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Pogledajte brojke
| Ujelo | Stu. 2025 | Pro. 2025 | Sij. 2026 | Velj. 2026 | Ožu. 2026 | Tra. 2026 | Svi. 2026 | Lip. 2026 | Srp. 2026 | Kol. 2026 | Ruj. 2026 | Lis. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Plum-Pudding in Danger | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 200 | 300 |
| The Zenith of French Glory | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 | 0 |
| Long Live the Constitution,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sin, Death and the Devil | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Blood of the Murdered C… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dublures of Characters | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Short bodied gillray fashio… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The whore's last shift | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Light expelling darkness | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A group of French savants h… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Na kojim jezicima ljudi prate James Gillray?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Pogledajte brojke
| Jezik | Broj posjeta | Podijeli |
|---|---|---|
| Engleski | 500 | 100,0% |
Koliko ljudi svakodnevno gleda James Gillray i što se očekuje?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Pogledajte brojke
| Dan | Broj posjeta |
|---|---|
| Pet 16 Lis. | 0 |
| Sub 17 Lis. | 0 |
| Ned 18 Lis. | 0 |
| Pon 19 Lis. | 0 |
| Uto 20 Lis. | 200 |
| Sri 21 Lis. | 200 |
| Čet 22 Lis. | 0 |
| Pet 23 Lis. | 0 |
| Sub 24 Lis. | 100 |
| Ned 25 Lis. | 0 |
| Pon 26 Lis. | 0 |
| Uto 27 Lis. | 100 |
| Sri 28 Lis. | 100 |
| Čet 29 Lis. | 100 |
| Pet 30 Lis. | 0 |
| Sub 31 Lis. | 300 |
| Ned 1 Stu. | 0 |
| Pon 2 Stu. | 0 |
| Uto 3 Stu. | 100 |
| Sri 4 Stu. | 0 |
| Čet 5 Stu. | 0 |
| Pet 6 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 7 Stu. (prognoza) | 100 |
| Ned 8 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 9 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 10 Stu. (prognoza) | 100 |
| Sri 11 Stu. (prognoza) | 100 |
| Čet 12 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 13 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 14 Stu. (prognoza) | 100 |
| Ned 15 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 16 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 17 Stu. (prognoza) | 100 |
| Sri 18 Stu. (prognoza) | 100 |
| Čet 19 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 20 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 21 Stu. (prognoza) | 100 |
| Ned 22 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 23 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 24 Stu. (prognoza) | 100 |
| Sri 25 Stu. (prognoza) | 100 |
| Čet 26 Stu. (prognoza) | 0 |
Pitanja o James Gillray
Koji radovi umjetnika James Gillray privlače najviše pažnje?
- The Plum-Pudding in Danger, s 1.100 posjeta (52% svih pregleda za James Gillray). Gornja lista rangiranja sadrži 5 djela.
Koliko ljudi gleda James Gillray na OriginalUniqueArt.com?
- 2.000 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci: 700 na stranici umjetnika i 1.300 na pojedinačnim djelima.
Koje vrste djela James Gillray ljudi preferiraju?
- Nježno umiješana paleta (Harmonija boja): 52% posjeta, nasuprot 8% kataloga.