Što je ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Jacob Van Campen na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
Jacob Van Campen: ključne figure
Najgledanije djelo je Argus, Mercury and Io: 100 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci, što je 14% ukupnog broja pregleda umjetnika Jacob Van Campen. A zatim Mercury, Argus and Io i Itas Still Life With A Stone Tomb. Ukupno 1.300 posjeta: 800 na stranici umjetnika, 500 na djelima. Publika raste: 100% više posjeta u Lis. 2026 nego u Ruj. 2026. Peak mjesec: Srp. 2026 s 700 posjeta. Jedan stil se izdvaja: Misteriozan (Emocionalni ton) privlači 50% posjeta uz samo 25% kataloga.
Jacob Van Campen: 7 najgledanijih djela
Ovo rangiranje broji posjete, a ne ocjene kataloga: 7 djela umjetnika Jacob Van Campen najgledanije na platformi OriginalUniqueArt.com u posljednjih dvanaest mjeseci.
-
1
Argus, Mercury and Io, 1640
100 posjeta · 14,3%
-
2
Mercury, Argus and Io, 1630
100 posjeta · 14,3%
-
3
Itas Still Life With A Stone Tomb
100 posjeta · 14,3%
-
4
Still Life With A Basket Of Fruit In A Niche
100 posjeta · 14,3%
-
5
Double Portrait Of Constantijn Huygens
100 posjeta · 14,3%
-
6
Still Life With A Basket Of Fruit In A Niche
100 posjeta · 14,3%
-
7
Mauritshuis Naar Ets Van P.Post In Koninklijke Bibliotheek 's-gravenhage
100 posjeta · 14,3%
Kako se publika Jacob Van Campen mijenja iz mjeseca u mjesec?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Prikaži brojke
| Mjesec | Stranica umjetnika | Stranice umjetnina |
|---|---|---|
| Stu. 2025 | 0 | 0 |
| Pro. 2025 | 0 | 0 |
| Sij. 2026 | 0 | 0 |
| Velj. 2026 | 0 | 0 |
| Ožu. 2026 | 0 | 0 |
| Tra. 2026 | 0 | 0 |
| Svi. 2026 | 0 | 0 |
| Lip. 2026 | 200 | 0 |
| Srp. 2026 | 600 | 100 |
| Kol. 2026 | 0 | 100 |
| Ruj. 2026 | 0 | 100 |
| Lis. 2026 | 0 | 200 |
Kako su se djela umjetnika Jacob Van Campen promatrala tijekom godine?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Što publika bira među djelima Jacob Van Campen?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Prikaži brojke
| Emocionalni ton | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Dramatičan | 50,0% | 50,0% |
| Misteriozan | 25,0% | 50,0% |
| Turoban | 25,0% | 0,0% |
| Luminancija | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Tamno | 10,5% | 14,3% |
| Meka sjena | 47,4% | 28,6% |
| Blaga luminancija | 31,6% | 42,9% |
| Svijetla ravnoteža | 5,3% | 0,0% |
| Sjajan | 5,3% | 14,3% |
| Zasićenost boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Prigušeno | 5,3% | 14,3% |
| Suptilne boje | 42,1% | 28,6% |
| Uravnotežena mekoća | 52,6% | 57,1% |
| Jasna prisutnost boja | 0,0% | 0,0% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Paleta boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Zemljani tonovi | 77,8% | 83,3% |
| Neutralne boje | 11,1% | 16,7% |
| Tamni tonovi | 11,1% | 0,0% |
| Intenzitet boje | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Monokromatski | 15,8% | 28,6% |
| Uravnoteženo | 68,4% | 71,4% |
| Živopisno | 15,8% | 0,0% |
| Kontrast | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Mirno | 0,0% | 0,0% |
| Nježan | 15,8% | 0,0% |
| Uravnotežen | 26,3% | 28,6% |
| Upečatljiv | 42,1% | 42,9% |
| Izjava | 15,8% | 28,6% |
| Harmonija boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Disfonetna paleta boja | 0,0% | 0,0% |
| Nježno umiješana paleta | 0,0% | 0,0% |
| Uravnotežena harmonija | 0,0% | 0,0% |
| Snažna jedinstvenost boja | 26,3% | 28,6% |
| Ujednačena paleta boja | 73,7% | 71,4% |
Kako se najgledanija djela umjetnika Jacob Van Campen uspoređuju tijekom godine?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Prikaži brojke
| Ujelo | Stu. 2025 | Pro. 2025 | Sij. 2026 | Velj. 2026 | Ožu. 2026 | Tra. 2026 | Svi. 2026 | Lip. 2026 | Srp. 2026 | Kol. 2026 | Ruj. 2026 | Lis. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Diogenes in the market of A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lenaart Nicasiusz | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mercury, Argus and Io | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Mauritshuis Naar Ets Van P.… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Argus, Mercury and Io | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Hercules Defeating The Cent… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with Books, Shee… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of the painter Pie… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Last Judgment | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life With A Basket Of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kojim jezicima govori publika umjetnika Jacob Van Campen?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Kakav je dnevni broj posjeta umjetniku Jacob Van Campen i kakva je prognoza?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Prikaži brojke
| Dan | Broj posjeta |
|---|---|
| Sri 14 Lis. | 0 |
| Čet 15 Lis. | 0 |
| Pet 16 Lis. | 0 |
| Sub 17 Lis. | 0 |
| Ned 18 Lis. | 0 |
| Pon 19 Lis. | 0 |
| Uto 20 Lis. | 100 |
| Sri 21 Lis. | 0 |
| Čet 22 Lis. | 0 |
| Pet 23 Lis. | 0 |
| Sub 24 Lis. | 0 |
| Ned 25 Lis. | 0 |
| Pon 26 Lis. | 0 |
| Uto 27 Lis. | 0 |
| Sri 28 Lis. | 0 |
| Čet 29 Lis. | 0 |
| Pet 30 Lis. | 0 |
| Sub 31 Lis. | 0 |
| Ned 1 Stu. | 0 |
| Pon 2 Stu. | 0 |
| Uto 3 Stu. | 0 |
| Sri 4 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 5 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 6 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 7 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 8 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 9 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 10 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 11 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 12 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 13 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 14 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 15 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 16 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 17 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 18 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 19 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 20 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 21 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 22 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 23 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 24 Stu. (prognoza) | 0 |
Jacob Van Campen: kratki odgovori
Koje je najgledanije djelo umjetnika Jacob Van Campen?
- Argus, Mercury and Io: 100 posjeta, što je 14% ukupnog broja pregleda za Jacob Van Campen. Lista se proteže do 7. mjesta.
Koliko posjeta ostvaruje Jacob Van Campen?
- 1.300 u posljednjih dvanaest mjeseci (800 na stranici umjetnika, 500 na djelima).
Preferira li publika određeni vrsta djela Jacob Van Campen?
- Da, Misteriozan (Emocionalni ton): 50% posjeta za 25% kataloga.