Što je ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Hayley Lever na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
Hayley Lever: što pokazuje godina posjeta
High Tide At Dieppe je najgledanije djelo: 300 posjeta u godini, što iznosi 12% ukupne pažnje posvećene umjetniku Hayley Lever. Nakon toga slijedi Easter Bouquet i Fishing Boats, Gloucester Massachusetts. Stranica umjetnika primila je 1.200 posjeta, a djela 1.900: ukupno 3.100 posjeta. Pažnja je porasla za 100% od Ruj. 2026 do Lis. 2026. Srp. 2026 je bio najprometniji mjesec, s 1.300 posjeta. Posjetitelji gledaju na računala (100%). Preferiraju Tamno (Luminancija): 29% posjeta nasuprot 6% kataloga.
10 najgledanijih djela umjetnika Hayley Lever
Svaki rang odražava broj posjeta na OriginalUniqueArt.com tijekom posljednjih dvanaest mjeseci; rang 1 je najposjećenije djelo umjetnika Hayley Lever.
-
1
High Tide At Dieppe
300 posjeta · 12,5%
-
2
Easter Bouquet
200 posjeta · 8,3%
-
3
Fishing Boats, Gloucester Massachusetts
200 posjeta · 8,3%
-
4
Storm, St. Ives
100 posjeta · 4,2%
-
5
Foggy Day
100 posjeta · 4,2%
-
6
Buildings On A Spit Of Land, Nantucket
100 posjeta · 4,2%
-
7
A Stroll By The Bridge
100 posjeta · 4,2%
-
8
Christmas Tree
100 posjeta · 4,2%
-
9
Spring Planting
100 posjeta · 4,2%
-
10
Golden Pheasant
100 posjeta · 4,2%
Kada ljudi posjećuju stranicu Hayley Lever?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Podaci u tablici
| Mjesec | Stranica umjetnika | Stranice umjetnina |
|---|---|---|
| Stu. 2025 | 0 | 0 |
| Pro. 2025 | 0 | 0 |
| Sij. 2026 | 0 | 0 |
| Velj. 2026 | 0 | 0 |
| Ožu. 2026 | 0 | 0 |
| Tra. 2026 | 0 | 0 |
| Svi. 2026 | 0 | 0 |
| Lip. 2026 | 200 | 200 |
| Srp. 2026 | 500 | 800 |
| Kol. 2026 | 400 | 700 |
| Ruj. 2026 | 0 | 100 |
| Lis. 2026 | 100 | 100 |
Kada su djela umjetnika Hayley Lever izložena?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Što posjetitelji biraju među djelima umjetnika Hayley Lever?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Podaci u tablici
| Luminancija | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Tamno | 6,0% | 29,2% |
| Meka sjena | 28,0% | 29,2% |
| Blaga luminancija | 42,0% | 16,7% |
| Svijetla ravnoteža | 16,0% | 12,5% |
| Sjajan | 8,0% | 12,5% |
| Zasićenost boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Prigušeno | 30,0% | 29,2% |
| Suptilne boje | 46,0% | 37,5% |
| Uravnotežena mekoća | 16,0% | 16,7% |
| Jasna prisutnost boja | 8,0% | 16,7% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Paleta boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Neutralne boje | 53,3% | 35,3% |
| Zemljani tonovi | 26,7% | 41,2% |
| Tamni tonovi | 10,0% | 17,6% |
| Pastelne boje | 6,7% | 5,9% |
| Priroda | 3,3% | 0,0% |
| Intenzitet boje | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Monokromatski | 22,0% | 41,7% |
| Uravnoteženo | 68,0% | 50,0% |
| Živopisno | 10,0% | 8,3% |
| Kontrast | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Mirno | 10,0% | 4,2% |
| Nježan | 22,0% | 20,8% |
| Uravnotežen | 16,0% | 25,0% |
| Upečatljiv | 28,0% | 41,7% |
| Izjava | 24,0% | 8,3% |
| Harmonija boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Disfonetna paleta boja | 24,0% | 29,2% |
| Nježno umiješana paleta | 12,0% | 25,0% |
| Uravnotežena harmonija | 22,0% | 8,3% |
| Snažna jedinstvenost boja | 30,0% | 37,5% |
| Ujednačena paleta boja | 12,0% | 0,0% |
Koji su najgledaniji radovi umjetnika Hayley Lever, mjesec po mjesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Podaci u tablici
| Ujelo | Stu. 2025 | Pro. 2025 | Sij. 2026 | Velj. 2026 | Ožu. 2026 | Tra. 2026 | Svi. 2026 | Lip. 2026 | Srp. 2026 | Kol. 2026 | Ruj. 2026 | Lis. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Claremont Avenue | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Overlook Mountain, Woodstock | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Nocturne, Marblehead, Massa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior with Table Top | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| U.S. Battleships Down The H… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishing Boats. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Twilight, St. Ives | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Street Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Monhegan Island | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| London Evening | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kakva je podjela publike Hayley Lever prema uređajima?
Svaki dio kružnog dijagrama predstavlja jednu vrstu uređaja: telefon, tablet ili računalo. Što je dio veći, to je bilo više posjeta s tog tipa uređaja tijekom posljednjih dvanaest mjeseci.
Podaci u tablici
| Uređaj | Broj posjeta | Podijeli |
|---|---|---|
| računala | 3.100 | 100,0% |
Na kojim jezicima se prati Hayley Lever?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Podaci u tablici
| Jezik | Broj posjeta | Podijeli |
|---|---|---|
| Engleski | 100 | 100,0% |
Koliko dnevno posjeta ima Hayley Lever i što je sljedeće?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Podaci u tablici
| Dan | Broj posjeta |
|---|---|
| Čet 15 Lis. | 0 |
| Pet 16 Lis. | 0 |
| Sub 17 Lis. | 0 |
| Ned 18 Lis. | 0 |
| Pon 19 Lis. | 0 |
| Uto 20 Lis. | 0 |
| Sri 21 Lis. | 0 |
| Čet 22 Lis. | 0 |
| Pet 23 Lis. | 0 |
| Sub 24 Lis. | 100 |
| Ned 25 Lis. | 0 |
| Pon 26 Lis. | 0 |
| Uto 27 Lis. | 100 |
| Sri 28 Lis. | 0 |
| Čet 29 Lis. | 300 |
| Pet 30 Lis. | 0 |
| Sub 31 Lis. | 0 |
| Ned 1 Stu. | 0 |
| Pon 2 Stu. | 0 |
| Uto 3 Stu. | 0 |
| Sri 4 Stu. | 0 |
| Čet 5 Stu. (prognoza) | 300 |
| Pet 6 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 7 Stu. (prognoza) | 100 |
| Ned 8 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 9 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 10 Stu. (prognoza) | 100 |
| Sri 11 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 12 Stu. (prognoza) | 300 |
| Pet 13 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 14 Stu. (prognoza) | 100 |
| Ned 15 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 16 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 17 Stu. (prognoza) | 100 |
| Sri 18 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 19 Stu. (prognoza) | 400 |
| Pet 20 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 21 Stu. (prognoza) | 100 |
| Ned 22 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 23 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 24 Stu. (prognoza) | 100 |
| Sri 25 Stu. (prognoza) | 0 |
Što ljudi pitaju o Hayley Lever
Koji je rad umjetnika Hayley Lever najposjećeniji?
- Prvo je High Tide At Dieppe, s 300 posjeta, što iznosi 12% pregleda. Iznad su rangirana 10 djela.
Kolika je publika Hayley Lever na OriginalUniqueArt.com?
- 3.100 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci: 1.200 posjeta stranici umjetnika, 1.900 posjeta djelima.
S kojim uređajima dolazi publika Hayley Lever?
- Publika dolazi putem računala (100%); računala donosi 100% posjeta.
Koji se radovi umjetnika Hayley Lever podudaraju sa smakom posjetitelja?
- Radovi opisani kao Tamno (Luminancija) čine 29% posjeta za 6% kataloga.