Što je ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Gyula Derkovits na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
Gyula Derkovits: publika na prvi pogled
The Verdict privlači najviše pažnje: 200 posjeta tijekom dvanaest mjeseci, što je 22% svih pregleda umjetnika Gyula Derkovits na OriginalUniqueArt.com. Prate Bridge In Winter i The Last Supper. Gyula Derkovits je privukao 900 posjeta: 100 na stranici umjetnika i 800 na pojedinačnim djelima. Najprometniji mjesec bio je Srp. 2026 s 600 posjeta. Publika naginje prema Disfonetna paleta boja (Harmonija boja): 33% posjeta, za 6% umjetnikovog kataloga.
7 djela umjetnika Gyula Derkovits koja privlače najviše pogleda
Rangirano prema stvarnim posjetima na OriginalUniqueArt.com u posljednjih dvanaest mjeseci: 7 djela umjetnika Gyula Derkovits koja ljudi najčešće otvaraju, počevši od prvog mjesta.
Koliko ljudi gleda Gyula Derkovits svakog mjeseca?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Pogledajte brojke
| Mjesec | Stranica umjetnika | Stranice umjetnina |
|---|---|---|
| Stu. 2025 | 0 | 0 |
| Pro. 2025 | 0 | 0 |
| Sij. 2026 | 0 | 0 |
| Velj. 2026 | 0 | 0 |
| Ožu. 2026 | 0 | 0 |
| Tra. 2026 | 0 | 0 |
| Svi. 2026 | 0 | 0 |
| Lip. 2026 | 0 | 100 |
| Srp. 2026 | 100 | 500 |
| Kol. 2026 | 0 | 100 |
| Ruj. 2026 | 0 | 0 |
| Lis. 2026 | 0 | 100 |
Koliko često se gledaju djela umjetnika Gyula Derkovits?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Kakve djela biraju promatrači umjetnika Gyula Derkovits?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Pogledajte brojke
| Luminancija | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Tamno | 6,1% | 11,1% |
| Meka sjena | 24,2% | 22,2% |
| Blaga luminancija | 30,3% | 11,1% |
| Svijetla ravnoteža | 36,4% | 55,6% |
| Sjajan | 3,0% | 0,0% |
| Zasićenost boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Prigušeno | 48,5% | 44,4% |
| Suptilne boje | 27,3% | 33,3% |
| Uravnotežena mekoća | 9,1% | 0,0% |
| Jasna prisutnost boja | 15,2% | 22,2% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Paleta boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Neutralne boje | 53,6% | 75,0% |
| Zemljani tonovi | 28,6% | 0,0% |
| Tamni tonovi | 17,9% | 25,0% |
| Intenzitet boje | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Monokromatski | 54,5% | 44,4% |
| Uravnoteženo | 30,3% | 33,3% |
| Živopisno | 15,2% | 22,2% |
| Kontrast | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Mirno | 15,2% | 33,3% |
| Nježan | 21,2% | 22,2% |
| Uravnotežen | 18,2% | 0,0% |
| Upečatljiv | 21,2% | 44,4% |
| Izjava | 24,2% | 0,0% |
| Harmonija boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Disfonetna paleta boja | 6,1% | 33,3% |
| Nježno umiješana paleta | 6,1% | 0,0% |
| Uravnotežena harmonija | 24,2% | 11,1% |
| Snažna jedinstvenost boja | 21,2% | 22,2% |
| Ujednačena paleta boja | 42,4% | 33,3% |
Koja djela Gyula Derkovits privlače najviše pažnje, mjesec po mjesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Pogledajte brojke
| Ujelo | Stu. 2025 | Pro. 2025 | Sij. 2026 | Velj. 2026 | Ožu. 2026 | Tra. 2026 | Svi. 2026 | Lip. 2026 | Srp. 2026 | Kol. 2026 | Ruj. 2026 | Lis. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Me and my Wife (Self-portra… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dózsa-series Xia. Slaughter… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dózsa-series Vi. Clash | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dózsa-series Viii. Stakes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-portrait With Pipe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dózsa-series Iii. Battering… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dózsa-series Iv. Insurgent… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dózsa-series Vii. Subdual | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Dózsa-series Ix. Dózsa On T… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dózsa-series V. Dózsa On Th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Na kojim jezicima ljudi prate Gyula Derkovits?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Koliko ljudi svakodnevno gleda Gyula Derkovits i što se očekuje?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Pogledajte brojke
| Dan | Broj posjeta |
|---|---|
| Čet 15 Lis. | 0 |
| Pet 16 Lis. | 0 |
| Sub 17 Lis. | 0 |
| Ned 18 Lis. | 0 |
| Pon 19 Lis. | 0 |
| Uto 20 Lis. | 0 |
| Sri 21 Lis. | 0 |
| Čet 22 Lis. | 0 |
| Pet 23 Lis. | 0 |
| Sub 24 Lis. | 0 |
| Ned 25 Lis. | 0 |
| Pon 26 Lis. | 0 |
| Uto 27 Lis. | 0 |
| Sri 28 Lis. | 0 |
| Čet 29 Lis. | 0 |
| Pet 30 Lis. | 0 |
| Sub 31 Lis. | 0 |
| Ned 1 Stu. | 0 |
| Pon 2 Stu. | 0 |
| Uto 3 Stu. | 0 |
| Sri 4 Stu. | 0 |
| Čet 5 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 6 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 7 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 8 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 9 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 10 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 11 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 12 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 13 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 14 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 15 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 16 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 17 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 18 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 19 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 20 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 21 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 22 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 23 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 24 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 25 Stu. (prognoza) | 0 |
Pitanja o Gyula Derkovits
Koji radovi umjetnika Gyula Derkovits privlače najviše pažnje?
- The Verdict, s 200 posjeta (22% svih pregleda za Gyula Derkovits). Gornja lista rangiranja sadrži 7 djela.
Koliko ljudi gleda Gyula Derkovits na OriginalUniqueArt.com?
- 900 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci: 100 na stranici umjetnika i 800 na pojedinačnim djelima.
Koje vrste djela Gyula Derkovits ljudi preferiraju?
- Disfonetna paleta boja (Harmonija boja): 33% posjeta, nasuprot 6% kataloga.