Što je ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Girolamo P. Nerli na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
Girolamo P. Nerli: ključne figure
Najgledanije djelo je Robert Louis Stevenson: 100 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci, što je 33% ukupnog broja pregleda umjetnika Girolamo P. Nerli. A zatim Hyde Park i Vailima. Ukupno 300 posjeta: 100 na stranici umjetnika, 200 na djelima. Publika se smanjuje: 100% manje posjeta u Lis. 2026 nego u Ruj. 2026. Peak mjesec: Srp. 2026 s 200 posjeta. Jedan stil se izdvaja: Uravnotežena harmonija (Harmonija boja) privlači 67% posjeta uz samo 17% kataloga.
Girolamo P. Nerli: 3 najgledanijih djela
Ovo rangiranje broji posjete, a ne ocjene kataloga: 3 djela umjetnika Girolamo P. Nerli najgledanije na platformi OriginalUniqueArt.com u posljednjih dvanaest mjeseci.
Kako se publika Girolamo P. Nerli mijenja iz mjeseca u mjesec?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Prikaži brojke
| Mjesec | Stranica umjetnika | Stranice umjetnina |
|---|---|---|
| Stu. 2025 | 0 | 0 |
| Pro. 2025 | 0 | 0 |
| Sij. 2026 | 0 | 0 |
| Velj. 2026 | 0 | 0 |
| Ožu. 2026 | 0 | 0 |
| Tra. 2026 | 0 | 0 |
| Svi. 2026 | 0 | 0 |
| Lip. 2026 | 0 | 0 |
| Srp. 2026 | 100 | 100 |
| Kol. 2026 | 0 | 0 |
| Ruj. 2026 | 0 | 100 |
| Lis. 2026 | 0 | 0 |
Kako su se djela umjetnika Girolamo P. Nerli promatrala tijekom godine?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Što publika bira među djelima Girolamo P. Nerli?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Prikaži brojke
| Luminancija | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Tamno | 20,8% | 0,0% |
| Meka sjena | 29,2% | 66,7% |
| Blaga luminancija | 33,3% | 33,3% |
| Svijetla ravnoteža | 16,7% | 0,0% |
| Sjajan | 0,0% | 0,0% |
| Zasićenost boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Prigušeno | 25,0% | 0,0% |
| Suptilne boje | 45,8% | 33,3% |
| Uravnotežena mekoća | 29,2% | 66,7% |
| Jasna prisutnost boja | 0,0% | 0,0% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Paleta boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Zemljani tonovi | 58,8% | 50,0% |
| Neutralne boje | 35,3% | 50,0% |
| Tamni tonovi | 5,9% | 0,0% |
| Intenzitet boje | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Monokromatski | 29,2% | 0,0% |
| Uravnoteženo | 70,8% | 100,0% |
| Živopisno | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Mirno | 12,5% | 0,0% |
| Nježan | 29,2% | 33,3% |
| Uravnotežen | 20,8% | 0,0% |
| Upečatljiv | 16,7% | 33,3% |
| Izjava | 20,8% | 33,3% |
| Harmonija boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Disfonetna paleta boja | 20,8% | 0,0% |
| Nježno umiješana paleta | 8,3% | 33,3% |
| Uravnotežena harmonija | 16,7% | 66,7% |
| Snažna jedinstvenost boja | 50,0% | 0,0% |
| Ujednačena paleta boja | 4,2% | 0,0% |
Kako se najgledanija djela umjetnika Girolamo P. Nerli uspoređuju tijekom godine?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Prikaži brojke
| Ujelo | Stu. 2025 | Pro. 2025 | Sij. 2026 | Velj. 2026 | Ožu. 2026 | Tra. 2026 | Svi. 2026 | Lip. 2026 | Srp. 2026 | Kol. 2026 | Ruj. 2026 | Lis. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Robert Louis Stevenson | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Market day, Rome | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The voyagers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Girl in sunbonnet | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lady in green | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A study (Head of a girl) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Jane Eyre | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hyde Park | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled [Bay landscape wit… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| At Rotorua | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kojim jezicima govori publika umjetnika Girolamo P. Nerli?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Kakav je dnevni broj posjeta umjetniku Girolamo P. Nerli i kakva je prognoza?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Prikaži brojke
| Dan | Broj posjeta |
|---|---|
| Čet 15 Lis. | 0 |
| Pet 16 Lis. | 0 |
| Sub 17 Lis. | 0 |
| Ned 18 Lis. | 0 |
| Pon 19 Lis. | 0 |
| Uto 20 Lis. | 0 |
| Sri 21 Lis. | 0 |
| Čet 22 Lis. | 0 |
| Pet 23 Lis. | 0 |
| Sub 24 Lis. | 0 |
| Ned 25 Lis. | 0 |
| Pon 26 Lis. | 0 |
| Uto 27 Lis. | 0 |
| Sri 28 Lis. | 0 |
| Čet 29 Lis. | 0 |
| Pet 30 Lis. | 0 |
| Sub 31 Lis. | 0 |
| Ned 1 Stu. | 0 |
| Pon 2 Stu. | 0 |
| Uto 3 Stu. | 0 |
| Sri 4 Stu. | 0 |
| Čet 5 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 6 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 7 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 8 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 9 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 10 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 11 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 12 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 13 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 14 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 15 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 16 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 17 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 18 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 19 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 20 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 21 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 22 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 23 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 24 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 25 Stu. (prognoza) | 0 |
Girolamo P. Nerli: kratki odgovori
Koje je najgledanije djelo umjetnika Girolamo P. Nerli?
- Robert Louis Stevenson: 100 posjeta, što je 33% ukupnog broja pregleda za Girolamo P. Nerli. Lista se proteže do 3. mjesta.
Koliko posjeta ostvaruje Girolamo P. Nerli?
- 300 u posljednjih dvanaest mjeseci (100 na stranici umjetnika, 200 na djelima).
Preferira li publika određeni vrsta djela Girolamo P. Nerli?
- Da, Uravnotežena harmonija (Harmonija boja): 67% posjeta za 17% kataloga.