Što je ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Gillis Mostaert na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
Gillis Mostaert: ključne figure
Najgledanije djelo je Passion play on the city square in Antwerp: 400 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci, što je 27% ukupnog broja pregleda umjetnika Gillis Mostaert. A zatim Scena rata i vatre i Village Feast. Ukupno 1.800 posjeta: 600 na stranici umjetnika, 1.200 na djelima. Publika raste: 100% više posjeta u Lis. 2026 nego u Ruj. 2026. Peak mjesec: Srp. 2026 s 800 posjeta. Jedan stil se izdvaja: Reflektivan (Emocionalni ton) privlači 50% posjeta uz samo 12% kataloga.
Gillis Mostaert: 7 najgledanijih djela
Ovo rangiranje broji posjete, a ne ocjene kataloga: 7 djela umjetnika Gillis Mostaert najgledanije na platformi OriginalUniqueArt.com u posljednjih dvanaest mjeseci.
-
1
Passion play on the city square in Antwerp
400 posjeta · 26,7%
-
2
Scena rata i vatre, 1569
300 posjeta · 20,0%
-
3
Village Feast
300 posjeta · 20,0%
-
4
Landscape with the Flight into Egypt
200 posjeta · 13,3%
-
5
Netherlandish Household
100 posjeta · 6,7%
-
6
Village fair
100 posjeta · 6,7%
-
7
The Sacrifice at Lystra
100 posjeta · 6,7%
Kako se publika Gillis Mostaert mijenja iz mjeseca u mjesec?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Prikaži brojke
| Mjesec | Stranica umjetnika | Stranice umjetnina |
|---|---|---|
| Stu. 2025 | 0 | 0 |
| Pro. 2025 | 0 | 0 |
| Sij. 2026 | 0 | 0 |
| Velj. 2026 | 0 | 0 |
| Ožu. 2026 | 0 | 0 |
| Tra. 2026 | 0 | 0 |
| Svi. 2026 | 0 | 0 |
| Lip. 2026 | 0 | 100 |
| Srp. 2026 | 500 | 300 |
| Kol. 2026 | 0 | 0 |
| Ruj. 2026 | 0 | 300 |
| Lis. 2026 | 100 | 500 |
Kako su se djela umjetnika Gillis Mostaert promatrala tijekom godine?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Što publika bira među djelima Gillis Mostaert?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Prikaži brojke
| Atmosfera | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Dramatičnost | 45,8% | 50,0% |
| Serenitet | 12,5% | 33,3% |
| Zemljani tonovi | 16,7% | 0,0% |
| Nostalgičan | 12,5% | 0,0% |
| Mirnoća | 4,2% | 16,7% |
| Mistično | 4,2% | 0,0% |
| Priroda | 4,2% | 0,0% |
| Emocionalni ton | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Turoban | 25,0% | 50,0% |
| Reflektivan | 12,5% | 50,0% |
| Duhovni | 16,7% | 0,0% |
| Dramatičan | 12,5% | 0,0% |
| Spokojno | 12,5% | 0,0% |
| Energičan | 8,3% | 0,0% |
| Melanholičan | 4,2% | 0,0% |
| Razigrano | 4,2% | 0,0% |
| Luminancija | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Tamno | 50,0% | 46,7% |
| Meka sjena | 40,0% | 26,7% |
| Blaga luminancija | 6,7% | 26,7% |
| Svijetla ravnoteža | 3,3% | 0,0% |
| Sjajan | 0,0% | 0,0% |
| Zasićenost boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Prigušeno | 40,0% | 26,7% |
| Suptilne boje | 36,7% | 40,0% |
| Uravnotežena mekoća | 20,0% | 33,3% |
| Jasna prisutnost boja | 3,3% | 0,0% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Paleta boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Zemljani tonovi | 88,9% | 100,0% |
| Tamni tonovi | 5,6% | 0,0% |
| Neutralne boje | 5,6% | 0,0% |
| Intenzitet boje | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Monokromatski | 60,0% | 53,3% |
| Uravnoteženo | 40,0% | 46,7% |
| Živopisno | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Mirno | 13,3% | 0,0% |
| Nježan | 26,7% | 20,0% |
| Uravnotežen | 16,7% | 26,7% |
| Upečatljiv | 23,3% | 26,7% |
| Izjava | 20,0% | 26,7% |
| Harmonija boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Disfonetna paleta boja | 13,3% | 0,0% |
| Nježno umiješana paleta | 6,7% | 26,7% |
| Uravnotežena harmonija | 0,0% | 0,0% |
| Snažna jedinstvenost boja | 46,7% | 40,0% |
| Ujednačena paleta boja | 33,3% | 33,3% |
Kako se najgledanija djela umjetnika Gillis Mostaert uspoređuju tijekom godine?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Prikaži brojke
| Ujelo | Stu. 2025 | Pro. 2025 | Sij. 2026 | Velj. 2026 | Ožu. 2026 | Tra. 2026 | Svi. 2026 | Lip. 2026 | Srp. 2026 | Kol. 2026 | Ruj. 2026 | Lis. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scena rata i vatre | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| Moses strikes water from th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| village fair | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Massacre of the Innocents i… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Adoration of the shepherds | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Cowshed | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Men Sawing T… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with the Holy Fam… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| choice of the wide or narro… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lot and his daughters guide… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kojim jezicima govori publika umjetnika Gillis Mostaert?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Prikaži brojke
| Jezik | Broj posjeta | Podijeli |
|---|---|---|
| Francuski | 100 | 100,0% |
Kakav je dnevni broj posjeta umjetniku Gillis Mostaert i kakva je prognoza?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Prikaži brojke
| Dan | Broj posjeta |
|---|---|
| Čet 15 Lis. | 300 |
| Pet 16 Lis. | 0 |
| Sub 17 Lis. | 0 |
| Ned 18 Lis. | 0 |
| Pon 19 Lis. | 100 |
| Uto 20 Lis. | 100 |
| Sri 21 Lis. | 0 |
| Čet 22 Lis. | 0 |
| Pet 23 Lis. | 0 |
| Sub 24 Lis. | 0 |
| Ned 25 Lis. | 0 |
| Pon 26 Lis. | 0 |
| Uto 27 Lis. | 0 |
| Sri 28 Lis. | 0 |
| Čet 29 Lis. | 100 |
| Pet 30 Lis. | 200 |
| Sub 31 Lis. | 0 |
| Ned 1 Stu. | 0 |
| Pon 2 Stu. | 0 |
| Uto 3 Stu. | 0 |
| Sri 4 Stu. | 0 |
| Čet 5 Stu. (prognoza) | 100 |
| Pet 6 Stu. (prognoza) | 100 |
| Sub 7 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 8 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 9 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 10 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 11 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 12 Stu. (prognoza) | 100 |
| Pet 13 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 14 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 15 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 16 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 17 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 18 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 19 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 20 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 21 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 22 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 23 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 24 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 25 Stu. (prognoza) | 0 |
Gillis Mostaert: kratki odgovori
Koje je najgledanije djelo umjetnika Gillis Mostaert?
- Passion play on the city square in Antwerp: 400 posjeta, što je 27% ukupnog broja pregleda za Gillis Mostaert. Lista se proteže do 7. mjesta.
Koliko posjeta ostvaruje Gillis Mostaert?
- 1.800 u posljednjih dvanaest mjeseci (600 na stranici umjetnika, 1.200 na djelima).
Preferira li publika određeni vrsta djela Gillis Mostaert?
- Da, Reflektivan (Emocionalni ton): 50% posjeta za 12% kataloga.